פורץ דלתות בתל אביב 24/7 מורשה ומוסמך

פריצת דלתות בתל אביב

בחברת אור מנעולים, אין בריח חסין מפריצה, אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בתל אביב ובסביבה.
מהו מנעול בסופו של דבר? זהו סוג של מתקן או רכיב, המשמש לצורך סגירת פתח ופתיחתו רק על ידי מי שיש בידיו את המפתח, הקוד או האמצעי הדרוש על מנת לפתוח את הבריחים ואת המנגנון הנועל את המנעול.

הרבה סופר ותואר על העבר שבו אף דלת לא נדרשה להיות נעולה ואף אחד לא חשב לסגור, על מגן ועל בריח, את דלתות ביתו בפני שכנים או מכרים והכול היה פתוח וגלוי.
אך היום, בעידן שבו התמימות היא כבר לא ברירת מחדל והחשדנות כלפי הזולת ומטרותיו היא בסיסית ומקובלת,
אין ספק שלמנעולים יש תפקיד חשוב ומרכזי בהוויה של כל אחד ואחת מאיתנו.

אביחי המנעולן - פורץ דלתות מוסמך בתל אביב

אביחי המנעולן מאור מנעולים – מנעולן המספק שירותי פריצת דלתות בתל אביב וכל האזור. מבצע פריצת דלת ביעילות, במהירות וללא נזקים מיותרים. הגעה מובטחת עד 20 דקות מסיום השיחה!

בעל וותק של מעל עשור בתחום המנעולנות ופריצת הדלתות בפרט. בעל המלצות רבות מלקוחות שונים ומגוונים. שירות אדיב, מהיר ויעיל.
מחירים נוחים, פיירים וללא חיובים מיותרים, ואחריות על כל עבודה!

מנעולי בריח והסוגים השונים של דלתות

אנו מוקפים במנעולי דלתות מסוגים שונים, בריחי צילינדר מסורתיים בדלתות הבית, הדורשים מפתח ייעודי לפתיחתם.

מנעולים ביומטריים הדורשים הזדהות פיזית לשם פתיחתם וגם סוגי נעילות אלקטרוניות הדורשות הכנסת קודים מספריים או קוליים לשם נעילה ופתיחה שלהם.

עולמו של פורץ דלתות בתל אביב ממוצע, שהחל את דרכו במאה הקודמת כבעל מיומנות בפריצה של דלתות ובהחלפת צילינדרים פשוטים של רב בריח או של דלתות פלדה אחרות, הפך לצבעוני יותר, למאתגר יותר וללא ספק למורכב יותר.

כאשר הוא נאלץ להתמודד מדי יום, עם עשרות סוגי מנעולים של דלתות, עשרות סוגי תקלות והרבה מאוד אלמנטים טכניים ומכאניים שלא היו מוכרים בעבר.

לכאורה, אמור הדבר להוות סוג של "מכת מוות" לאותו פורץ דלתות בתל אביב ותיק ומקפצה ראויה לאנשי מקצוע צעירים ונמרצים אשר גדלו לתוך העולם המשתנה והמתפתח הזה.

אך למען האמת, כמו בכל תחום מקצועי, גם עולם המנעולנים והמנעולנות מוכיח כי לוותק, לניסיון וליכולת לשלב בין יכולות מוכחות לבין טכניקות שנרכשו בשנים של עבודה אין תחליף ראוי וגם פורץ דלתות צעיר זקוק להדרכה ולהכוונה של מישהו בכיר ומנוסה ממנו, לפחות בתחילת דרכו, ולמרות שכדרך הצעירים, הוא בטוח כי הוא יודע יותר טוב מכולם את המלאכה.

האם ניתן לפרוץ כל דלת?

התשובה לשאלה הזו, לפחות בכל מה שנוגע לדלתות סטנדרטיות הנמצאות בכל דלת ביתית או כניסה למשרד ולבנייני מגורים, היא שכן. 

יודע כל פורץ דלתות, בדיוק כפי שיודע כל אדם וכל אחד, כי אין בריח שאינו ניתן לפריצה ואין מנעול שאי אפשר לעקוף במידה ומספיק מיומנים ומספיק מכירים את עבודת המנעולנות.

קיימות דלתות שקשה יותר לפרוץ וקשה יותר לעקוף וההמלצה שלנו, היא להיתייעץ עם אנשי מקצוע מהימנים לפני התקנת דלתות והרכבת צילינדרים ולהבין מהו המנעול היעיל והטוב ביותר לצרכים הספציפיים.

בנימה אישית..

אביחי הינו מנעולן בתל אביב מוסמך ומקצועי ששם את לקוחותיו במקום הראשון.

מקצועיות, אמינות ושירותיות מנחים את אביחי עוד בראשית דרכו ועד היום.

אביחי, עובד בשקיפות מלאה ומסביר ללקוחותיו צעד צעד על כל שלב במשך עבודתו על מנת שיבינו לעומק מה הייתה הבעיה. מעבר לכך, אביחי מציע הצעת מחיר נוחה ושווה לכל כיס עוד בשיחה איתו.

אור מנעולים כאן לתת שירות מקיף לפריצת מנעולים ביהוד ולכל תקלה ובעיה!