פורץ דלתות בתל אביב

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בתל אביב? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ בתל אביב בדרך אליך.

פורץ דלתות בתל אביב? פורץ דלתות מקצועי הוא בעל מקצוע המעניק שירותים לאורך כל שעות היממה – 24/7. כאשר אתם בוחרים פורץ מנעולים יש מספר דברים שאתם רוצים לוודא לפני שאתם מבצעים את הקריאה, אנחנו כאן כדי להכין אתכם בצורה הנכונה ביותר להגעתו של בעל המקצוע, להסביר לכם כמה עולה השירות, על מה אתם משלמים ואיך להימנע מבעלי מקצוע לא מקצועיים. 

בחברת אור מנעולים, אין בריח חסין מפריצה, אנו מספקים שירותי פורץ דלתות בתל אביב ובסביבה.
מהו מנעול בסופו של דבר? זהו סוג של מתקן או רכיב, המשמש לצורך סגירת פתח ופתיחתו רק על ידי מי שיש בידיו את המפתח, הקוד או האמצעי הדרוש על מנת לפתוח את הבריחים ואת המנגנון הנועל את המנעול.

הרבה סופר ותואר על העבר שבו אף דלת לא נדרשה להיות נעולה ואף אחד לא חשב לסגור, על מגן ועל בריח, את דלתות ביתו בפני שכנים או מכרים והכול היה פתוח וגלוי.
אך היום, בעידן שבו התמימות היא כבר לא ברירת מחדל והחשדנות כלפי הזולת ומטרותיו היא בסיסית ומקובלת,
אין ספק שלמנעולים יש תפקיד חשוב ומרכזי בהוויה של כל אחד ואחת מאיתנו.

פורץ דלתות מוסמך בתל אביב חברת אור מנעולים

אביחי המנעולן מאור מנעולים – מנעולן בתל אביב המספק שירותי פריצת דלתות בתל אביב וכל האזור. מבצע פריצת דלת ביעילות, במהירות וללא נזקים מיותרים. הגעה מובטחת עד 20 דקות מסיום השיחה!

בעל וותק של מעל עשור בתחום המנעולנות ופריצת הדלתות בפרט. בעל המלצות רבות מלקוחות שונים ומגוונים. שירות אדיב, מהיר ויעיל.
מחירים נוחים, פיירים וללא חיובים מיותרים, ואחריות על כל עבודה!

מנעולי בריח והסוגים השונים של דלתות

אנו מוקפים במנעולי דלתות מסוגים שונים, בריחי צילינדר מסורתיים בדלתות הבית, הדורשים מפתח ייעודי לפתיחתם.

מנעולים ביומטריים הדורשים הזדהות פיזית לשם פתיחתם וגם סוגי נעילות אלקטרוניות הדורשות הכנסת קודים מספריים או קוליים לשם נעילה ופתיחה שלהם.

עולמו של פורץ דלתות בתל אביב ממוצע, שהחל את דרכו במאה הקודמת כבעל מיומנות בפריצה של דלתות ובהחלפת צילינדרים פשוטים של רב בריח או של דלתות פלדה אחרות, הפך לצבעוני יותר, למאתגר יותר וללא ספק למורכב יותר.

כאשר הוא נאלץ להתמודד מדי יום, עם עשרות סוגי מנעולים של דלתות, עשרות סוגי תקלות והרבה מאוד אלמנטים טכניים ומכאניים שלא היו מוכרים בעבר.

לכאורה, אמור הדבר להוות סוג של "מכת מוות" לאותו פורץ דלתות בתל אביב ותיק ומקפצה ראויה לאנשי מקצוע צעירים ונמרצים אשר גדלו לתוך העולם המשתנה והמתפתח הזה.

אך למען האמת, כמו בכל תחום מקצועי, גם עולם המנעולנים והמנעולנות מוכיח כי לוותק, לניסיון וליכולת לשלב בין יכולות מוכחות לבין טכניקות שנרכשו בשנים של עבודה אין תחליף ראוי וגם פורץ דלתות צעיר זקוק להדרכה ולהכוונה של מישהו בכיר ומנוסה ממנו, לפחות בתחילת דרכו, ולמרות שכדרך הצעירים, הוא בטוח כי הוא יודע יותר טוב מכולם את המלאכה.

האם ניתן לפרוץ כל דלת?

נתחיל בחדשות הטובות – ניתן לפרוץ כל דלת. התפקיד של פורץ דלתות בתל אביב הוא לאפשר לכם להיכנס מבעד לדלת, בין אם מדובר על בית פרטי, משרד ואפילו דלת הרכב. עם זאת, לא כל דלת היא פשוטה לפריצה ויש הרבה משקל על הבלאי הטבעי של הדלת. יש מקרים בהם הפריצה מסובכת יותר, כמו לדוגמה מקרה בו המפתח נשבר בתוך הדלת ואין מפתח חלופי. במקרה הזה יש לכם שתי ברירות, האחת היא להחליף צילינדר, הבחירה השניה היא לפרוץ את הדלת ולשחזר את המפתח.

פריצת דלתות נעשית אך ורק על ידי בעל מקצוע מיומן לכך, לא מומלץ לנסות לפרוץ את הדלת לבד על אף שלעיתים זה נראה פשוט. ברוב המקרים פשוט תגרמו יותר נזק מתועלת ובכך המחיר אותו תשלמו על השירות רק יגבה. כדי לבצע את המלאכה עליכם להזמין את בעל המקצוע העונה לדרישות שלכם ולדרישות המקצוע. השירותים שלנו הם שירותים הניתנים על ידי בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרה המתאימה, עובדים בתיאום עם משטרת ישראל (תעודת יושר) וכמובן, בעלי ניסיון בתחום.

אור מנעולים כאן לתת שירות מקיף לפריצת מנעולים ביהוד ולכל תקלה ובעיה!

פריצת דלתות בתל אביב - תקלות נפוצות

התקלות הנפוצות ביותר בתחום פריצת דלתות הן: דלת טרוקה, אובדן מפתח, צילינדר תקול, צירים לא מכוונים. אלו הן הקריאות הבסיסיות של פורץ מנעולים. תוכלו לזהות סימנים מקדימים לכך שאתם צריכים להזמין בעל מקצוע כאשר כבר נוצר בלאי טבעי בדלת שלכם. הבלאי הטבעי בא לידי ביטוי בקושי לסובב את המפתח, הדלת לא נסגרת עד הסוף ועוד דברים אחרים. התקלות יכולות להתרחש בגלל בלאי טבעי של הדלת וכמו כן, בכלל תחזוקה לקויה מצד הדיירים. ככל שתהיו ערניים יותר לתגובות של הדלת ככה תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

כמו כן, יש תקלות שלא תלויות בבלאי, אלא קורות בפני עצמן. לדוגמה, כאשר אדם איבד מפתח או הרכב ננעל כאשר האדם נמצא מחוצה לו. אלו הן תקלות נפוצות גם כן שלא תלויות בכם ובמקרה בו אין לכם ברירה אלא לקרוא לבעל מקצוע, תצטרכו לעשות את זה. היתרון הוא, פורצי דלתות מקצועיים יהיו זמינים אליכם לאורך כל שעות היממה.

פורץ דלתות בתל אביב - מחיר

כמה עולים שירותים של פורץ דלתות בתל אביב 24/7? המחיר משתנה בהתאם לתקלה, יש תקלות אשר דורשות חלפים לדוגמה ובכך המחיר ייקבע בהתאם לשירות ועלות החלפת החלק. כמו כן, המחיר תלוי במרחק שלכם מבעל המקצוע, לרוב כאשר מדובר על קריאה בתוך תל אביב המחירים יהיו זהים, אם הקריאה היא אל מחוץ לעיר המחיר עשוי להתייקר. יש דבר נוסף שמשפיע על המחיר והוא השעה. פורצי מנעולים פעילים לאורך כל שעות היממה, לפחות המקצועיים שבהם. כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע מחוץ לשעות העבודה הסטנדרטיות המחיר מתייקר בהתאם לקריאות חירום. קריאות חירום הן קריאות אשר מחייבות את בעל המקצוע להגיע אליכם באותה השעה ולכם אין מנוס מדחיית השירות. המחיר מתייקר בשירות של 150% עד 200% וזאת בהתאם לתקנות של בעל המקצוע, רצוי לוודא לפני הגעתו של בעל המקצוע מה המחיר אותו תשלמו.

החלפת צילינדר לאחר פריצת דלת בתל אביב

החלפת צילינדר היא מבין השירותים הנפוצים. החלפת צילינדר היא עדיפה על תיקון צילינדר, שכן אם יש תקלה בצילינדר מאוד יהיה קשה להחזיר אותו למצב חדש. עלויות תיקון והחלפת צילינדר הן זהות, ככה שאתם בתור לקוחות לא מפסידים כסף. החלפת צילינדר נעשית כאשר יש תקלה בשיני הצילינדר, במקרים חריגים גם כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול. יש להתאים את הצילינדר בהתאם לסוג הדלת: רב-בריח, פלדלת, מולטילוק וכן הלאה.

פורץ דלתות ושירותים נוספים

  1. התקנת סורגים – התקנת סורגים מתאימה למי שגר בקומת קרקע ומעוניין סורגים לחצר או לחלונות הבית. כמו כן, התקנת סורגים מתאימה גם למשפחות עם ילדים קטנים. בדרך כלל במבנים ישנים בתל אביב אנחנו רואים הרבה דירות ללא סורג – תל אביב היא אזור בארץ הנחשב למוקד פריצה רב ומבעד לכך, התקנת סורגים נועדה לשמור גם על ביטחון הילדים. התקנת סורגים נעשית על ידי בעל מקצוע כמו מסגר מקצועי אשר עונה לכל הנהלים שציינו.

  2. מנעול ביומטרי – רוצים להתקדם? מנעול ביומטרי היום הופך להיות דבר נפוץ כמעט בכל בית. מנעול ביומטרי אינו תחליף למנעול הרגיל ואילו קיימים בו גם מנעול ביומטרי וגם מנעול סטנדרטי. המנעול הביומטרי יכול לעבוד לפי קוד, לפי זיהוי פנים, אצבע ועוד. היתרון במנעול ביומטרי הוא שהוא מרחיק פורצים.
  3. פורץ דלתות רכב – מבעד לפריצת דלתות בית, פורץ דלתות מיומן גם בפריצת רכבים. פריצת רכבים חייבת להיות בהתאם לסוג הרכב (סוג המנעול קשור לכך). על בעל המקצוע להחזיק בידע הנדרשת בשביל לבצע את המלאכה, אך לא פחות חשוב הוא להחזיק בציוד הנדרש. עבור פריצות רכב יש ציוד ייעודי במטרה שלא לפגוע ברכב. בעל המקצוע צריך לדעת להתנהל מול כל סוגי פריצות הרכבים, החל מסוויץ' תקוע ועד לקודן תקול.