20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים החלפת צילינדר לדלת? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

החלפת צילינדר לדלת בדרך אליך.

החלפת צילינדר לדלת – החלפות צילינדרים 24/7 בכל הארץ

החלפת צילנדר לדלת מתבצע ע"י מנעולן מוסמך בלבד.

אביחי המנעולן הינו מנעולן מוסמך ומורשה לביצוע כל פעולות הטכניות כמו החלפת צילינדר מקצועי.

מנעולן ומחליף צילינדרים מורשה ומוסמך

אני אביחי המנעולן – מנעולן מוסמך ומורשה בעל וותק של מעל עשור בכל תחום המנעולנות והחלפת צילינדרים בכל סוגי הדלתות.

עם 100% לקוחות מרוצים וממליצים, שירות אדיב ומהיר (בהתחייבות ל20 דקות בכל אזור המרכז), מחירים נוחים לכל כיס, וכל ההסמכות הנדרשות למנעולן – אני יכול להבטיח לכם שירות שלא תתחרטו עליו!

החלפת צילינדרים מכל הסוגים

החלפת צילינדר לדלת, כל בעל בית היה רוצה לדעת את סוג הצילינדר של הדלת שלו כך שיוכל תמיד לדעת שלא "עובדים עליו" המנעולנים כשמגיעים.
מהו צילינדר אינטרקטיב?

צילינדר אינטראקטיב  מחברת "מולטילוק" בעל גלגל שיניים.
מה זה אומר בעל גלגל שיניים?

גלגל שיניים הוא חלק במנעול שנראה כמו גלגל שיניים.
בעזרת הגלגל שיניים שמסובב חלק בתוך המנגנון מתאפשרת פתיחת וסגירת דלת. 

מידה 76 מ"מ הוא צילינדר מצוין ומומלץ המתאים לרוב דלתות הפלדה המצויות בישראל כגון:  

הצילינדר הזה מיוצר בארץ "כחול לבן" ובאישור מכון התקנים. 
אישור ממכון התקנים אומר שהצילינדר עבר בדיקות קפדניות והוא אכן צילינדר מצוין ועמיד. 

מדוברת בצילינדר ברמת High Security וידוע כצילינדר בעל עמידות מצוינת בפני נזקי אקלים קורוזיות, ובלאי החומר מחזיק המון שנים, ואף מקשה מאד על הגנבים לפרוץ אותו.

זה הזמן לציין שאין שום צילינדר בעולם שלא ניתן לפרוץ.

המטרה היא לעכב את הגנבים כמה שיותר והצילינדר הזה עושה את זה מצוין בעזרת הטכנולוגיה הגבוהה והפינים שבתוך הצילינדר שמקשים על פריצתו. 

הצילינדר "אינטראקטיב" מגיע ב-2 וריאציות. 

צילינדר עם אפשרות כניסת מפתח משני צידיו וצילינדר בעל רכיב המכונה בשפה המקצועית "פרפר", פרפר הוא מעין גוף המותקן קבוע מצידו האחד של הצילינדר(הצד שבתוך הבית). 

הוא נקרא גם בשפת העם "מפתח פנימי מובנה" ולמעשה הוא מאפשר לנו פתיחה ונעילה של הדלת ללא צורך בהכנסת מפתח כאשר אנחנו נמצאים בתוך הבית

להזמנות והתקנת הצילינדר מעכשיו לעכשיו טלפנו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה.
לחצו כאן >> לשירות מנעולן בפתח תקווה (החלפת צילינדר למנעול)

ניתן להחליף צילינדר בדלת פלדלת, חוסם, רב בריח וגם בדלתות פשוטות יותר.

עם כמה מפתחות מגיע הצילינדר?

הצילינדר מגיע עם 5 מפתחות + כרטיס בקרת שיכפול, 
שבלעדיו בעצם לא ניתן לשכפל את המפתחות לצילינדר ובעצם בזכות זה רמת ההגנה והביטחון עולה. 

עם צילינדר זה איש לא יכול לשכפל את המפתחות לצילינדר שלנו חוץ מאיתנו (במידה וכרטיס השכפול נמצא אצלנו ורק אצלנו).

החלפת צילינדר

מה אנחנו יודעים על החלפת צילינדר רב בריח? תחילה, מדובר במנגנון מתקדם שמאפשר לנו להנות מנעילה בטוחה. שנית, גם בתוך הקטגוריה הזאת יש סוגים שונים של צילינדרים. לא תמיד צריך להחליף צילינדר, לעיתים התקלה היא כלל במנעול. ריכזנו עבורכם את כל המידע אליו אתם נדרשים כאשר אתם קוראים לבעל מקצוע. 

מה זה צילינדר?

צילינדר רב בריח לדוגמה, הוא אחד ממנגנוני הנעילה הפופולריים ביותר בעולם ובישראל. הצילינדר הוא למעשה חלק בתוך המנעול שתפקידו למנוע פריצות, ולשמור על המנעול בצורה תקינה. צילינדר רב בריח מתאים לדלתות פלדלת ורב בריח, חשוב להדגיש זאת. כאשר אתם בוחרים בצילינדר כלשהו, עליכם לבדוק האם הוא מתאים לסוג הדלת שלכם. הצילינדרים מרב בריח נחשבים לפופולריים מכיוון שהם גם עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים, ובגלל שיש להם מנגנון נעילה מעולה ומאובטח. 

חשוב גם להדגיש, יש הבדל בין צילינדר ובין מנעול, צילינדר הוא חלק בתוך מנגנון המנעול. צילינדר רב בריח מבוסס על מערכת חדשנית, יש בה פינים וזיזים המאפשרים לנו לקבל את המנגנון הרצוי. בכל פעם שמפתח מתאים חודר לצילינדר ניתן יהיה להנמיך את הפינים ובכך לסובב את המפתח. השיניים יתאימו לחור של המנעול הספציפי כמובן. צילינדר רב בריח מתנהל בדומה לצילינדר מולטילוק, הוא מסתובב לכיוון אחת שבאמצעותו נוכל לפתוח את לשונית הדלת.

החלפת צילינדר – מתי עושים את זה?

מתי צריך להחליף צילינדר ומתי אפשר לתקן את הצילינדר. למען האמת, כבר בהתחלה נגיד לכם שעדיף להחליף מאשר לתקן, העלויות כמעט זהות. כאשר אנחנו מבצעים תיקון במוצר כלשהו הוא לא יחזור להיות כפי שהיה בהתחלה בצורה מלאה ולכן, נעדיף להחליף. מבעד לכך, ריכזנו עבורכם את הזמנים בהם החלפת צילינדר רב בריח הכרחית:

  1. דלת לא נסגרת – אם אתם שמים לב שבכל פעם אתם מתקשים לפתוח ולסגור את הדלת בצורה הרמטית, יכול להיות שיש לכם בעיה במנעול או בצילינדר. בהרבה מקרים התקלה נובעת מלשונית שהתנפחה או נתפסה בדלת. מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא למנעולן כדי לפתור את התקלה.
  2. מפתח – יש הרבה מקרים בהם המפתח לא מסתובב בכלל או לא מסתובב כראוי. במקרים כאלה הבעיה תהיה בצילינדר, אך לפעמים גם במנעול עצמו. אם המפתח לא מסתובב, צריך לבדוק האם הוא לא מסתובב מצד אחד או משני הצדדים. כאשר המפתח לא מסתובב רק מצד אחד, כנראה שהתקלה היא בצילינדר ולאו דווקא במנעול עצמו. גם כאשר התקלה היא במנעול, עדיין נרצה לבצע החלפת צילינדר רב בריח. 

כמה נשלם עבור החלפת צילינדר רב בריח?

המחיר אותו נשלם על החלפת צילינדר רב בריח משתנה בהתאם למורכבות העבודה, זמינות בעל המקצוע והתקלה עצמה. כאשר התקלה נמצאת בצילינדר בלבד, וההחלפה מבוצעת בצורה פשוטה וללא מורכבויות, המחירים נעים בטווח של כמה מאות שקלים בודדים. 

עם זאת, יש מקרים בהם התקלה מורכבת יותר, ולכן בעל המקצוע צריך להיעזר בציוד מקצועי ומתקדם כדי להגיע להסרה של הצילינדר ללא פגיעה במנעול או בדלת עצמה. התהליך עצמו יכול להיות מאוד פשוט, או מורכב מאוד. 

כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע נרצה לוודא שיש לו את הניסיון המתאים – ככה נוכל להבטיח שאת התהליך הוא עושה בבטחה, ללא נזק כולל למנגנון הנעילה או לדלת עצמה. המחירים משתנים ביחס גם לשעות העבודה – אם מדובר על שעות הלילה, חגים ושבתות התעריף הוא שונה וגבוה בכ-150%.