פורץ מנעולים בכל שעה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן במרכז? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

מנעולן מומלץ במרכז בדרך אליך.

פורץ מנעולים 24/7

יש אור בקצה המנעול

שירות פורץ מנעולים בכל שעה שמגיע עד אליך במהירות הוא שירות שרבים מציעים, אך מעטים עומדים בו. שירות זה נועד כדי לתת מענה פשוט ומהיר ללקוח אשר נתקל בבעיה פתאומית ואינו יכול לצאת או להיכנס מהדלת ומהרכב. המטרה של בעל המקצוע היא להגיע אליכם כמה שיותר מהר ולפתור את התקלה. ובכל זאת, המלאכה לא נגמרת כאן, על בעל המקצוע להיות די מנוסה כדי לא לפגוע במנגנון הנעילה הקיים ולמזער את ההוצאות עבור הלקוח.

מנעולן יצאת צדיק

יש למנעול תפקיד ברור, למנוע גישה של אנשים לא מורשים. אם אתם נמצאים בסביבה בה יש פריצות, גניבות וכד', אתם תרצו לשמור על מנגנון נעילה משודרג. ראינו לא מעט מצבים בהם אנחנו גם שוכחים את המפתח לבית, או שיש נעילה בטריקה לדלת ואז אנחנו תקועים בחוץ. גם במקרים כאלה, וגם במקרים בהם אנחנו נרצה לשדרג את מנגנון הנעילה בבית מי שאנחנו פונים אליו הוא פורץ מנעולים. ריכזנו לפניכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על מנעולנים.

מה התפקיד של פורץ מנעולים?

יש הבדל בין מנעולן ובין פורץ מנעולים, בשביל ההשוואה הזריזה נגדיר במשפט אחד – מנעולן יכול להיות פורץ מנעולים, אבל פורץ מנעולים לאו דווקא יכולים להיות מנעולן. כאשר אתם בוחרים פורץ מנעולים תרצו לבדוק מהי ההכשרה שלו והאם מדובר על מנעולן, או פורץ מנעולים בלבד. לפורץ מנעולים יש פחות תחומים בהם הוא עוסק. התפקיד של בעל המקצוע הוא להתקין מנעולים, להתאים מנעולים ומכשירי אבטחה לבתים פרטיים, לרכב, למקומות ציבורים ומסחריים כאחד. המיומנות של בעל המקצוע חייבת להיות כוללת, היא חייבת להתאים לכמה שיותר מנגנונים שונים, חברות שונות ומורכבויות שונות. 

מה שמאפיין פורץ מנעולים ומנעולן הוא הזמינות שבעל המקצוע מתחייב אליה. כל בעל מקצוע חייב להיות זמין ללקוח ולהגיע אליו תוך פרק זמן שאינו עולה על חצי שעה. למעשה, מדובר על שירותי חירום והשירות פעיל לאורך כל שעות היממה. פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע שעבר הכשרה של כמה שבועות עד חודשים, הוא מחזיק בתעודה המסמיכה אותו לביצוע פעולות פריצה. חשוב להדגיש דבר קריטי, אין אכיפה וכל אחד יכול לייצג את עצמו בתור בעל מקצוע. בדיוק בגלל הסיבה הזאת אנחנו נרצה למצוא מאפיינים שקשורים בבעל מקצוע אמין, על זה נפרט בהמשך.

מתי צריך לקרוא לפורץ מנעולים?

מערכות אבטחה – אתם עוברים לבית פרטי או דירה חדשה? אתם בוודאי רוצים לדאוג שתהיה לכם את מערכת האבטחה הטובה ביותר. פורץ מנעולים יכול להעביר את מערכת האבטחה שלכם מהבית הישן לבית החדש, או מצד שני בעל המקצוע יכול להתקין עבורכם מערכת אבטחה ייעודית. מערכות האבטחה לאו דווקא כוללות מצלמות וכד', מערכות האבטחה יכולות לכלול מנעולים כפולים, מנעול ביומטרי ועוד. חשוב להדגיש, גם כשאתם עוברים לדירה שכורה, עדיין נרצה לשמור על מנגנון אבטחה גבוה, יש לבדוק האם בעל הדירה הוא זה שישלם על האבטחה. במקרים רבים אנחנו פוגשים שוכרים שמעדיפים להחליף את מנגנון הנעילה בדלת הראשית מכיוון שאותו מנעול עבר הרבה ידיים.

פריצת דלת בית

הגעתם הביתה אחרי העבודה? או אחרי בילוי? במקרה בו שכחתם את המפתח, או שהוא אבד לכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא לפורץ מנעולים. בעל המקצוע תחילה מוודא שאתם בעלי הדירה על ידי זיהוי, תעודת זהות, שיחה טלפונית וכד'. בעל המקצוע יכול לפרוץ את המנעול שלכם באמצעות כלי עבודה ייעודיים ולאפשר לכם להיכנס לבית. במקרים מסוימים, לא תהיה חובה להחליף את מנגנון הנעילה ואם יתאפשר לבעל המקצוע הוא יפרוץ לכם את המנעול ללא צורך בהחלפתו – זאת במקרה בו יש לכם עדיין את המפתח.

שחזור ושכפול

אם כבר דיברנו על אובדן מפתחות, יש מקרים בהם אנחנו נרצה לשחזר את המפתח במקרה של אובדן. שחזור מפתח הוא שונה מאשר שכפול מפתח, שחזור מפתח מתייחס למצב בו אין לנו מפתח רזרבי ובעל המקצוע משחזר את המפתח על ידי התאמה לצילינדר ולמנעול. לוקח מעט זמן עד לשחזור מדויק ונדרש בעל המקצוע להחזיק בציוד ייעודי לשחזור מפתח ברמה גבוהה. השחזור נעשה על ידי השוואת זיזים ומנגנון הנעילה. שכפול מפתח מצד שני כשמו כן הוא, זה מצב בו יש לכם מפתח וכל מה שאתם רוצים לעשות הוא לשכפל עוד מפתח אחד למקרה ביטחון.

קודן רכב

אתם לא מצליחים להניע את הרכב? שכחתם את קוד הרכב? גם במקרים כאלה בעל המקצוע יכול להגיע עד אליכם כדי לפתוח את הנעילה ברכב ולהחליף קודן. בעל המקצוע למעשה נמצא שם ברוב המקרים כדי להחליף את הקודן או לאפס אותו, אבל לא תמיד צריך להחליף אותו. יש מקרים בהם ספרה אחת בקודן לא מבצעת את העבודה כנדרש, במקרים כאלה בעל המקצוע וגם הלקוח יעדיף לשנות את הקוד ולהימנע מאותה ספרה. 

מפתח שבור

מפתח שבור במנעול יכול לגרום להרבה בעיות. כדי להימנע מאותן בעיות ברגע בו אתם לא מצליחים לשחרר את המפתח מהצילינדר עדיף שתניחו לו. אם כבר המפתח נשבר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא לבעל המקצוע. בעל המקצוע מנסה לחלץ את המפתח בצורה מקצועית ללא פגיעה בצילינדר, יש מקרים בהם יצטרך בעל המקצוע לפרק את כל מנגנון הנעילה כדי להסיר את המפתח. השירות נוגע לא רק לדלתות בית, אלא גם לרכב וכד'. הסיבה לכך שהמפתח לא מסתובב לכם כראוי ואף נשבר היא מכיוון שיש קורוזיה, לכלוך במנגנון הנעילה ועוד סיבות של בלאי טבעי.

איך בוחרים פורץ מנעולים?

מכיוון שמדובר על תחום שאינו נאכף בצורה ברורה על ידי המשטרה, כדי לבחור פורץ מנעולים איכותי אנחנו נרצה לבחון כמה דברים. לפניכם כל הנקודות הקריטיות לבחירת פורץ מנעולים:

  1. תעודת יושר – אחד הדברים שיכולים להקל עליכם כדי למצוא פורץ מנעולים עם הכשרה מקצועית היא תעודת יושר. תעודת יושר ניתנת מטעם משטרת ישראל, היא תעודה המוכיחה שבעל המקצוע עם היעדר עבר פלילי. כמו כן, כאשר בעל המקצוע מבקש להנפיק תעודת יושר יהיה עליו גם להוכיח שעבר את ההסכמה הרלוונטית במקצוע. זאת נקודה קריטית בתחום המנעולנות, מדובר על מקצוע שיכול לגרום לחשש של הלקוח, וכאשר יש לכם תעודת יושר הוא יכול להרגיש הרבה יותר בטוח. חשוב להדגיש, לא מדובר על חובה, יש מנעולנים מקצועיים שעובדים גם ללא תעודת יושר, אבל זה בהחלט בונוס.
  2. זמינות – עד כמה בעל המקצוע זמין לכם? אנחנו נרצה לוודא שבעל המקצוע יכול לתת לנו מענה תוך פרק זמן מינימלי. בדרך כלל מנעולנים ופורצים מנעולים מתניידים באמצעות רכב דו גלגלי – ככה הם יכולים להגיע לכל מקום תוך פרק זמן קצר. 
  3. ניסיון – כשאתם בוחרים בעל מקצוע אתם תרצו לבדוק מה הניסיון שלו – כמה זמן הוא עוסק במקצוע. הסיבה לכך ברורה, אתם לא רוצים לבחור בבעל מקצוע שאין לו ניסיון לבצע עבודה כזאת או אחרת. בעלי מקצוע ללא ניסיון הם בסיכון יותר גבוה לגרום לנזק מאשר תועלת. המטרה שלכם היא שבעל המקצוע יגיע ויזהה מיד מה הבעיה, כאשר הבעיה זוהתה, כל מה שנותר לו לעשות הוא להחליף את החלק או לתקן את מה שנדרש. 
  4. אמינות – אנחנו רוצים לוודא שבעל המקצוע עם מוניטין חיובי. היום בעידן של הרשתות החברתיות, נוכל לערוך סקר קצר באינטרנט, לבחון את האתר של בעל המקצוע ולדעת האם מדובר על בעל מקצוע אמין או לא. בעל מקצוע אמין אפשר גם לשמוע עוד בשיחת הטלפון, ככל שאתם מרגישים יותר בטוחים מול בעל המקצוע, ככה האמינות שלו גבוהה יותר.
  5. הכשרה – פורץ מנעולים שלא עבר הכשרה, הוא כמו רופא שלא למד בבית ספר לרפואה. אנחנו נרצה לוודא שבעל המקצוע אכן עבר הכשרה מכיוון שאנחנו מתעסקים בבטיחות של הבית שלכם. כשזה מגיע לאבטחה, לעולם את תסתפקו בפחות מהטוב ביותר. בעל מקצוע עם ניסיון והכשרה ישתמש בציוד מקצועי, ויידע להסביר ללקוח במהלך העבודה בדיוק מה הוא עושה כדי להשרות עליו תחושת ביטחון.

כמה עולים שירותי פורץ מנעולים?

המחיר של שירותי פורץ מנעולים משתנים בהתאם לכמה רבדים, יש לייחס מה סוג המקרה, שעת עבודה ומורכבות התקלה. אי אפשר לתת מחיר אחיד לכל התקלות, אבל עוד לפני שבעל המקצוע מבצע את העבודה חשוב לדעת מה המחיר אותו תשלמו בסופו של דבר. אל תתנו לבעל המקצוע לעבודה מבלי שאתם יודעים כמה אתם אמורים לשלם. חשוב להדגיש משהו אחד, יש דבר כזה שנרצה תעריף לילה, חג ושבת. תעריפים אלו תקפים לכל בעלי המקצוע, וכאשר אתם מזמינים בעל מקצוע באמצע הלילה, בחג או בשבת הוא גובה תעריף גבוה יותר מהסטנדרט בסך של כ-150% יותר. המחיר עבור תקלות סטנדרטיות לרוב ינוע בטווח של 200 עד 450 ש"ח, למעט מקרים חריגים בהם צריך להחליף מנעול למנעול חדשני יותר, ואז המחיר של הציוד גם מתווסף למחיר. 

פורץ מנעולים בכל שעה שמגיע עד אליך במהירות

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה או בשמו המלא "מנעולן" הוא האדם לו אתם זקוקים במיקרים שקשורים למנעולים ודלתות, רכבים וכספות. לדוגמא: הגעתם הביתה והדלת לא נפתחת, המנעול תקוע, המפתח אינו נכנס לצילינדר, חיבלו לכם במנעול, איבדתם את המפתחות לבית, לכספת או לרכב. כיום שוק המנעולן מוצף במנעולנים חלקם מקצוענים וחלקם פחות וחשוב שתוודאו כי המנעולן אותו אתם עומדים להזמין הוא מנעולן מוסמך ומקצועי.

מהו פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע אשר מתמחה בפריצת מנעולים ומכיר את כל חוקי המנעולנות. יש הבדל בין פורץ מנעולים לבין מנעולן על אף שרבים נוטים להתבלבל בין שני המושגים. פורץ מנעולים לא יכול להיות מנעולן, אבל מנעולן כן יכול להיות פורץ מנעולים. ההבדל בין שני המושגים יבוא לידי ביטוי בהכשרה המקצועית אותה שני בעלי המקצוע עוברים, כמו כן גם בהיקף ההסמכה. אם נסתכל על סוג השירות באופן אובייקטיבי מהצד נוכל דווקא לראות קונוטציה די שלילית באפיון "פורץ". הרי אנחנו מנסים להימנע ככל הניתן מפריצות ובכל זאת אנחנו מזמינים פורץ אלינו הביתה?

 

פורץ מנעולים הוא אדם שיכול לפרוץ לרכבים, לבתים, לכספות ועוד. פורץ מנעולים חייב להגדיר לעצמו נוהל עבודה מסודר לפי כל מענה לתקלה, רצוי שיהיה בעל תעודת יושר מטעם המשטרה (אך זאת לא חובה). על פורץ המנעולים לוודא מול הלקוח האם זהו הנכס שלו, לראות הוכחות לכך ורק לאחר מכן יתחיל בפריצת המנעול. מעבר להסמכה של בעל המקצוע בתור פורץ מנעולים, הוא גם כשיר להתקין מנעול או כל חלק אחר בדלת כדי לאפשר לכם להמשיך להתנהל כרגיל לאחר מתן שירות – כולל קבלת מפתחות חדשים. מוטב לציין, בעל המקצוע חייב לעבוד עם רישיון מתאים בתחום זה, אחרת זו עבירה פלילית.

פורץ מנעולים - רכב ובית

טרם אתם מזמינים את בעל המקצוע אליכם הביתה עליכם לוודא מספר דברים כאשר הדבר הראשון הוא תחום ההתמחות של בעל המקצוע. לא כל בעל מקצוע כשיר לפריצת מנעולי רכבים או מנעולים מורכבים כמו כספות. תהליך פריצת מנעולים מתחילה משיחת טלפון בו הלקוח יוצר קשר עם בעל המקצוע בכל שעה שהיא (כאשר בעל המקצוע עובד 24/7). כבר בשיחת הטלפון ניתן יהיה לאתר את התקלה על ידי שאלות מנחות, כמו כן ירצה בעל המקצוע לוודא מהו סוג הרכב, סוג הדלת ולנסות אפילו לפתור את התקלה בשיחת טלפון וכך לחסוך הוצאות מיותרות מהלקוח. לעיתים התקלה היא עניין של טעות אנוש או חוסר תשומת לב.

 

לאחר שיחת הטלפון בעל המקצוע מתחייב להגיע תוך פרק זמן מסוים, יש בעלי מקצוע שיתחייבו לפחות מחצי שעה ואילו אחרים עד שעה, זה תלוי בשעה ביום ובמיקום של הלקוח. בעל המקצוע מגיע עם כל הציוד וחלקי החילוף הרלוונטים, טרם פריצת המנעול הוא מתשאל אתכם ולעיתים גם את השכנים כדי לוודא שאכן זאת הבית/רכב שלכם. זיהוי הלקוח הוא באמצעות תעודת זהות, רישיון רכב, כאשר מדובר על רכב חברה ירצה בעל המקצוע לקבל אישור מקצין הרכב של החברה. פורץ מנעולים כפוף לנהלים אלו כדי לשמור על ביטחון הלקוח ועל המוניטין שלו בתור בעל מקצוע.

פורץ מנעולים 24 שעות

שירות פורץ מנעולים 24 שעות הוא שירות הניתן סביב השעון, לא משנה מהי השעה ביום ובלילה תוכלו ליצור קשר עם פורץ מנעולים כאשר נתקעתם מחוץ לדלת או בתוך הבית. ההמלצה שלנו היא לא לנסות לפתור את התקלה לבד, ולא להפעיל כוח מיותר על מנגנון הדלת כדי לא לפגוע בה יותר ממה שכבר היא פגומה. אבחון הבעיה מחייב את בעל המקצוע לשאול אתכם שאלות מסוימות, ולהגיע בכדי לראות בעיניו את חומרת הבעיה.

 

שירות פורץ מנעולים 24 שעות ניתן בפריסה ארצית, בעל המקצוע מגיע עד אליכם, בין אם מדובר על פורץ מנעולים לרכב או לבית. השירות ניתן במשך 24 שעות בכדי להבטיח שתוכלו להמשיך להתנהל כרגיל ללא שום פגיעה ביום שלכם. מוטב לציין, שירות זה בעל עלויות משתנות הקשורות לזמן בו הזמנתם בעל מקצוע. כלל המנעולנים ופורצי המנעולים גובים סכום גבוה יותר במהלך הזמנות לילה, שבתות וחגים.

פורץ מנעולים המקצוענים עושים את זה בקלות

"מה שרואים מכאן, לא רואים משם" – על אף שפתרון התקלה יכול להראות פשוט מאוד במעמד בו פורץ המנעולים אצלכם חשוב להבין שיש כאן הכשרה מקצועית שבעל המקצוע רכש, ניסיון ומוניטין. העבודה מחייבת ניסיון ומחייבת יתר על כך גם להיות בן-אדם. החוויה לא פשוטה, במיוחד כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית בשעות הלילה, או חלילה כאשר הילד שלכם נמצא במצב כזה. על פורץ המנעולים להיות רגיש למצב, להרגיע אתכם כבר בשיחת הטלפון ולהגיע לפתרון הבעיה באופן מהיר ככל הניתן כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם.

 

התקלות לרוב אינן מורכבות, לרוב נדרש להחליף צילינדר ולעיתים הבעיה יכולה להיות בכיוון צירי הדלת. על בעל המקצוע להיות מנוסה לא רק בפריצת דלתות, אל בפריצת דלת ספציפית. קיימים מנגנונים שונים, כמו מנגנונים בדלתות זכוכית, דלתות עץ, רב-בריח, מולטילוק, דלתות רכב ועוד. לכן כבר בשיחת הטלפון בעל המקצוע ירצה לזהות האם מדובר על דלת מולטילוק או דלת רב בריח, כל אחת מהדלתות מאופיינת עם סוגי תקלות נפוצים, ואופן פעולה שונה בעת פריצת המנעול. אל תתפשרו על איכות בעל המקצוע גם כאשר אתם נמצאים במצב מלחיץ ולא פשוט, התפשרות על בעל המקצוע יכולה לגרום לנזק עתידי והוצאה כספית מיותרת.

מה זה אומר פורץ מנעולים מקצועי?

פורץ מנעולים מקצועי בעל מקצוע שעבר קורס מקיף ולמד את תחום המנעולנות ומחזיק בידיו תעודה המוכיחה את זה. אנו בחברת "אור מנעולים" עובדים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ודרוכים לצאת לדרך ולפתור בעבורכם כל בעיה ביעילות במהירות וללא כל נזק מיותר. וכמובן בחיוך האופייני רק לנו 🙂 מייסד החברה הוא אביחי המנעולן. נשוי למורן ואבא לאור עליה קרוי העסק ולבן (יורש העצר:). מנעולן וותיק ומקצוען אמיתי שלא מתפשר על הטוב ביותר עבור לקוחותיו החל מבחינת השירות, המקצוענות ,האמינות, ועד החומרים והמוצרים הכי איכותיים שקיימים בארץ ובעולם. אביחי סיים קורס מנעולנות במכללה ידועה בארץ ובהצטיינות  ומחזיק בידיו אישור ממשטרת ישראל המעידה על עבר ללא דופי ועל הסמכה לעבוד בתחום פריצת מנעולים. וכאלה גם כל שאר המנעולנים איתם החברה עובדת. 

שירות סביב השעון - 24 שעות ביממה

אין לדעת באיזה יום ובאיזו שעה המנעול שלכם יחליט להתקלקל או מתי אתם עלולים לאבד את מפתחות הבית או הרכב שלכם ולכן חשוב כי המנעולן איתו החלטתם לעבוד יענה לכם בכל שעות היממה ויצא מייד לכיוונכם.

זקוקים לפורץ מנעולים לבית או לרכב?

אם גם אתם זקוקים לפורץ מנעולים איכותי שיגיע עד אליכם לבית לרכב או למשרד.

חייגו עכשיו ומנעולן מוסמך ומקצועי כבר בדרך אליכם!​

פריצת מנעול במחירים מעולים

פריצת מנעול

פריצת מנעולים מקצועי מומלץ ומוסמך 24/7​ פריצת מנעולים? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו! התקשרו עכשיו להצעת מחיר משתלמת במיוחד. כולנו מכירים את הסיטואציה הזאת, אנחנו

להרחבה לחצו »
פורץ מנעולים ביפו

פורץ מנעולים ביפו

פורץ מנעולים ביפו מוסמך ומהיר מחפשים פורץ מנעולים ביפו שיספק לכם שירות? חשוב לנו שתדעו. מגיעים אליך בהמהירות עד 20 דקות מסיום השיחה. אחריות על

להרחבה לחצו »
פורץ מנעולים בנתניה

פורץ מנעולים בנתניה

פורץ מנעולים בנתניה מוסמך, מקצועי ומומלץ 24/7 פורץ מנעולים בנתניה? הגעתם למנעולן הנכון! התקשרו אלינו עוד עכשיו ובתוך ב 20 דק אגיע להצילכם (מחירים לכל

להרחבה לחצו »
פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה 24 שעות ביממה ללא נזקים מיותרים מחפשים שירות פריצת דלת טרוקה 24/7? חייגו עכשיו! 054-2121219 מחפשים פורץ דלתות / דלתות טרוקות? פורץ

להרחבה לחצו »
פורץ דלתות

פורץ דלתות

פורץ דלתות 24 שעות ביממה בכל הארץ פורץ דלתות מורשה ובעל הסמכות אצלכם תוך 20 דקות! חייגו עכשיו! 054-2121219 מחפשים פורץ דלתות מוסמך בכל הארץ?

להרחבה לחצו »
פורץ מנעולים במרכז

פורץ מנעולים במרכז

פורץ מנעולים במרכז, סיפורים מהשטח זו הייתה שעת לילה מאוחרת, הרגשתי באמת כמו בסרט מתח באותו הרגע,  אני מקבל קריאה בקו השני בחורה לחוצה וחנוקה מבכי

להרחבה לחצו »

סוגי פריצות

סוגי פריצות סוגי פריצות, לאזרח הרגיל שידמיין מנעולן פורץ בטח תעלה תמונה בדמיון של אדם מכניס "לום" (מוט) ברזל ומעקם את הדלת (זה לא קורה)

להרחבה לחצו »

תוכן עניינים