פורץ רכבים בנתניה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בנתניה? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ בנתניה בדרך אליך.

מנעולן רכב בנתניה מוסמך מקצועי ומומלץ 24/7

פורץ רכבים בנתניה – שמגיע עד עליך במהירות, פורץ את כל סוגי המנגנונים לרכב, אזעקות ועוד.

למה כדאי לך להזמין את השירות שלנו?

 • הצוות שלנו מגיע במהירות על אופנועים.
 • כל הציוד תמיד עליו בכל מצב.
 • אנחנו זמינים עבורך 24 שעות בכל שעה עבורך. 
 • נוכל לפתור את הבעיה שלך מחוץ לרכב/ אופנוע.

למה כל כך חשוב להדגיש שמדובר על פורץ רכבים מוסמך? הסיבה לכך היא פשוטה, יש הרבה בעלי מקצוע אשר מגדירים את עצמם בתור פורצי רכבים ומנעולנים אך כלל לא עברו הכשרה לכך.

למעשה, אין שום אכיפה בנושא וכל אדם יכול להכריז על עצמו בתור בעל מקצוע. אנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן ולעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה, הנה כל הכלים לבחירת פורץ רכבים בנתניה מוסמך, מקצועי ומומלץ 24/7. 

מה חשוב לבדוק לפני הקריאה?

 1. האם בעל המקצוע באמת עובד 24/7? יש בעלי מקצוע רבים שמדגישים שהם עובדים לאורך כל שעות היממה, אבל בפועל הם לא זמינים לכם בשעות הרלוונטיות. בעל מקצוע שלא נותן מענה 24/7 ועדיין מכריז על עצמו בתור עובד 24/7 הוא אדם שכנראה גם לא ייבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. לכן, וודאו היטב אם בעל המקצוע כן עובד לאורך כל שעות היממה.
 2. עלויות – העלויות של פריצת מנעולי רכב היא בטווח די מצומצם וזהה בין כל פורצי המנעולים והמנעולנים. בכל זאת, חשוב לבדוק מהי עלות השירות של בעל המקצוע לפני שהוא מגיע אליכם. אנו שומעים על פעמים רבות בהן בעל המקצוע הגיע וביצע עבודה די פשוטה, ובסופו של דבר גבה מחיר מופקע. לא תמיד בעל המקצוע יוכל להגיד לכם את המחיר המדויק לפני שהוא רואה את התקלה, אך תמיד לפני ביצוע העבודה בעל מקצוע מנוסה ואמין יעדכן אתכם במחיר ויבקש את אישורכם. שימו לב, העלויות משתנות בשעות הלילה, החגים והשבתות בגובה של כ-150% מהמחיר הסטנדרטי.
 3. ידע – פורץ רכבים צריך להחזיק בהכשרה ספציפית לרכב בו נדרשת העבודה. יש סוגים שונים של רכבים, לכל רכב יש צילינדר אחר, מבנה דלת אחר, סוויץ' שונה, קודן או בלוטוס ולכן יש לוודא שבעל המקצוע מחזיק בהכשרה ייעודית לאותו הרכב. במקרים בהם אין לבעל המקצוע הכשרה הוא עשוי לפגוע לכם ברכב במקום להועיל לו. 
 4. מוניטין – הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לעשות לפני שאתם קוראים לבעל מקצוע להגיע אליכם, הוא לבדוק אינפורמציה לגבי אותו בעל מקצוע. היום הכל נמצא באינטרנט וזה לטובת הלקוח, וודאו האם בעל המקצוע מחזיק באתר ייעודי, מה כותבים עליו, דירוג בגוגל וכן הלאה. רק לאחר מכן תוכלו לדעת האם הקריאה רלוונטית. 

שימו לב, אנחנו יודעים שלעיתים מדובר על קריאות חירום, אבל גם כאשר מדובר על קריאת חירום זה בדיוק הזמן בו אתם צריכים לעבור על הכללים כדי לשמור על בחירה חכמה. לצערנו, יש בעלי מקצוע רבים שמנצלים את הדחיפות של הקריאה ובוחרים במחירים מופקעים.

מה ההבדל בין מנעולן ובין פורץ מנעולים?

לא הרבה יותר ואף רואים בזה מקצוע שונה, אך יש הבדל בין מנעולן ובין פורץ רכבים, זה גם תקף לבתים. ההכשרה של מנעולן היא רחבה יותר, הוא עובר קורס שנע בין כמה חודשים ונוגע בכל הפרטים הקטנים והחשובים שיש במקצוע. מצד שני, פורץ מנעולים לא עובר הכשרה זהה אלא אחת יותר מצומצמת. ההכשרה שלו נוגעת לסוגים ספציפיים של מנגנוני נעילה, רכבים ודלתות. יש כמובן גם פורצי מנעולים שגם מוכרים בתור מנעולנים ויש לבדוק זאת. 

האם צריך לבחור דווקא במנעולן? התשובה לכך היא בהתאם לתקלה שלכם, אם פורץ המנעולים הוא בעל הכשרה לביצוע אותה מלאכה אין שום סיבה שלא יעשה זאת על הצד הטוב ביותר. מבחינת המחיר, אין הבדל במחירון של פורץ רכבים לעומת מנעולן רכבים. 

מה החשיבות של זמינות?

עוד דבר שיגדיר את איכות בעל המקצוע היא הזמינות שלו לתקלה שלכם. לא תמיד בעל מקצוע אמין ומנוסה יהיה זמין אליכם, אבל ההבדל בינו לבין בעל מקצוע שאינו מנוסה הוא פשוט, בעל מקצוע שאינו מנוסה ייקח את העבודה בעוד שבעל מקצוע כן מנוסה ישלח אתכם לבעל מקצוע אחר. יש פעמים שמדובר על מקרי חירום וכל דקה יכולה להרגיש כמו שעה. לכן, החשיבות של הזמינות מצידו של בעל המקצוע היא גובהה, על בעל המקצוע להגיע אליכם תוך 20 דקות עד חצי שעה, גם כאשר מדובר על שעות הלילה ולכן, בעלי המקצוע מחולקים לפי אזורים. 

איך למנוע תקלות ברכב?

יש הרבה תקלות ברכב שמחייבות אתכם לקרוא למנעולן, כדי להימנע מכך ריכזנו עבורכם מספר טיפים:

 1. ניקיון – אחת הסיבות לכך שמפתח עשוי להיתקע בסוויץ' היא מכיוון שאין שמירה על ניקיון במפתח. המפתח יכול להיות רטוב או מלא בחול ועדיין ייכנס לצילינדר. בכל כניסה כזאת נצבר לכלוך רב בתוך הצילינדר שיוצר קורוזיה ולכן, המפתח שלכם ברכב עשוי ביום מן הימים להיתקע.
 2. מפתח שבור – כאשר המפתח לא מסתובב בצורה חלקה בסוויץ' רבים מנסים להפעיל כוח, לפעמים זה עובד ולפעמים זה גורם לשבירת המפתח. ההצעה שלנו היא כאשר המפתח שלכם תקוע בתוך הסוויץ' אל תנסו להפעיל כוח. מפתח שבור יוצר תקלה מורכבת יותר ואף יקרה יותר מכיוון שיש צורך לשחזר את מבנה המפתח לאחר החילוץ.
 3. אובדן מפתח – המפתח שלכם בכל פעם נאבד? היינו ממליצים לכם לנסות דרכים שונות לשמור על המפתח כמו חיבור לטלפון עם צרור מפתחות, שמרו תמיד מפתח רזרבה במקום ייעודי שיהיה זמין אליכם ותנסו כמובן להיות אחראים ככל הניתן. התקלה הנפוצה ביותר היא אובדן מפתח ולעיתים זה יכול לקרות גם באמצע הלילה במקום שאינו הבית שלכם או קרוב אליו. ככל שתהיו יותר ערניים לכך, ככה תוכלו להימנע מהוצאות מיותרות. ובכל הנוגע לקודן, נסו ככל הניתן להיות עדינים איתו, במיוחד ברכבים ישנים.