20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בתל מונד החל מ 149 ש"ח? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן בתל מונד החל מ 149 ש"ח בדרך אליך.

מנעולן בתל מונד החל מ 149 ש"ח 24/7 שעות ביממה

מנעולן בתל מונד החל מ 149 ש"ח 24/7 שעות ביממה הוא שירות שלא כל בעל מקצוע נותן. 

בדרך כלל בעלי המקצוע יעדיפו להעניק שירות לערים גדולות שם מגוון הלקוחות רחב יותר ובכל זאת, עדיין נמצא מספר בעלי מקצוע שמעניקים שירותים גם מחוץ לערים. 

האם הגעה של בעל מקצוע מחוץ לעיר אמורה לעלות לכם יותר? 

טווח המחירים נקבע לפי המרחק של בעל המקצוע מכם ולכן, אם תחפשו נכון לא תצטרכו לשלם יותר.

האם שירותי 24/7 שעות ביממה נחוצים בתל מונד?

תחום המנעולנות נמצא תחת ההגדרה של שירות חירום. מה זאת אומרת? שירותי חירום הם שירותים שהלקוח צריך לקבל מענה עליהם כאן ועכשיו, בין אם הוא תקוע מחוץ לבית או תקוע בתוך הרכב. המחויבות של בעל המקצוע היא להגיע ללקוח תוך פרק זמן קצר ולתת מענה יעיל ומהיר להמשך השגרה של הלקוח. 

נכון, לא תמיד ההגעה של בעל המקצוע היא דחופה ובמקרים רבים נעדיף לדחות את הגעת בעל המקצוע מהשעות המסוימות שם המחירים גבוהים יותר ולהמתין עד ליום למחרת. טווח המחירים של מנעולנים משתנה בהתאם לפרמטרים רבים, החל מניסיון בעל המקצוע ועד לסוג החלפים הנדרשים. 

הדבר החשוב ביותר הוא לבקש טווח מחירים מסוים עבור השירות הניתן עוד לפני שהשירות ניתן – ככה תוכלו לחסוך לעצמכם עוגמת נפש.

השירותים נחוצים מהסיבה הפשוטה שלרוב אנחנו נתקעים בלי מפתח לבית, אין לנו איך להיכנס לרכב, אנחנו ממהרים וכמובן לחוצים. השירות שבעל המקצוע נותן הוא לא רק חילוץ, אלא גם תפקידו של בעל המקצוע הוא להרגיע את הלקוח במשך זמן ההמתנה. 

במקרים מסוימים הסיטואציה יכולה להיות מורכבת, במיוחד כאשר נתקעתם מחוץ לרכב באמצע הלילה או דברים דומים לכך. 

חשוב להבין, מנעולן רכב מקצועי יכול לפתור כל תקלה, יש לו את החלפים המתאימים והוא יכול לגרום לכם לחזור לשגרה תוך פרק זמן קצר – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש נכון.

מנעולן בתל מונד

מנעולן בתל מונד - ככה תבחרו נכון

איך בוחרים בעל מקצוע נכון? יש מספר דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים אליכם בעל מקצוע, ולמרות שמדובר על שירות חירום חשוב שניה להתרכז, לערוך השוואה או בדיקה זריזה לפני שבעל המקצוע מגיע אליכם:


ניסיון – מהו הניסיון של בעל המקצוע? 

אתם לא רוצים שבעל מקצוע לא מנוסה יגיע אליכם ולא יצליח לפתור את התקלה או גרוע מכך, יכול לגרום לתקלה מורכבת ויקרה יותר. 

מכיוון שאנחנו בתור לקוחות לא באמת מבינים מה קורה מאחורי הקלעים לא נשים לב לפרטים האלו, אבל התקלה יכולה להופיע פעם נוספת אחרי מספר ימים, שבועות או חודשים אך ורק בגלל ליקוי בניסיון.


זמינות – עצם העובדה שבעל המקצוע מעניק שירותים במשך 24 שעות ביממה זה מעולה, אבל תוך כמה זמן בעל המקצוע מגיע אליכם? 

כפי שציינו, אתם לא צריכים להילחץ ולבצע כל פעולה בשיקול דעת בדיוק בגלל הסיבה הזאת – בעל מקצוע מנוסה אשר עונה לדרישות הלקוח יגיע אליכם בזמן הממוצע – 20 דקות עד חצי שעה לכל היותר.


ציוד – האם בעל המקצוע מחזיק בציוד הנדרש לביצוע הפעולה? אנחנו יודעים, אתם לא באמת יכולים לדעת את זה אבל אם תעשו את הדבר הבא תוכלו לברר זאת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לברר האם מדובר על מנעולן או פורץ מנעולים, מנעולן הוא בעל הכשרה רחבה יותר ומחזיק בציוד הנדרש לביצוע מלאכה מסוגים שונים. 

 

מנעולן בתל מונד 24/7 שעות ביממה - כמה זה עולה לי?

המחיר אותו יגבה בעל המקצוע כאשר יגיע אליכם נקבע על פי מספר דברים, הדבר הראשון הוא האם אתם נדרשים בחלפים, האם יש ציוד שצריך להחליף ואם כן, המחיר יהיה בהתאם לגובה מחיר החלפים. מלבד לכך, מורכבות העבודה היא מאוד קריטית. 

לשם הדוגמה, אם נתקע לכם המפתח בתוך המנעול והשארתם אותו כמו שהוא השירות יהיה מהיר ויעיל, מצד שני אם נלחמתם במנעול ובטעות שברתם את המפתח המחיר מתייקר – אל תעשו פעולות פזיזות. מלבד לכך, המחיר נקבע לפי סוג השירות, המחיר אותו תשלמו על שחזור מפתח לא יהיה זהה להחלפת צילינדר וכד'. 

חשוב לבקש את המחיר עוד לפני ביצוע הפעולה, לצערנו יש בעלי מקצוע רבים אשר מנצלים את המעמד שהלקוח אינו מבקש לדעת את המחיר ולבסוף אחרי ביצוע העבודה הם זורקים מחיר מופקע. 

כאשר יש לכם את המחיר עוד לפני תחילת העבודה הכוח בידיים שלכם, תוכלו להחליט האם לקחת את שירות בעל המקצוע או למצוא מתחרים.

טיפים שימושיים

את הדרך הטובה ביותר לבחור מנעולן אתם יודעים, כעת חשוב לדעת עוד מספר דברים כמו איך להימנע מלהזמין בעל מקצוע, נשמע מצחיק, לא? 

הדרך הטובה ביותר להימנע מהוצאות מיותרות היא על ידי זיהוי סימנים מקדימים, כאשר המפתח לא מסתובב בצורה חלקה בצילינדר למשל, כאשר פתיחת הדלת קשה וכן הלאה. 

ברגע בו אתם מזהים את הסימנים המקדימים אתם יכולים לרוב לפתור אותם לבד או מצד שני, לקבל שירות ספציפי ומהיר מבעל המקצוע שיעלה הרבה יותר נמוך.