מנעולן ברעננה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן ברעננה? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

מנעולן מומלץ ברעננה בדרך אליך.

פורץ מנעולים ברעננה מוסמך משטרת ישראל

מנעולן ברעננה ? חיפשתם מנעולנים או מנעולן בעיר רעננה ?הגעתם למקום הנכון הזמינו עוד עכשיו את אביחי שבתוך כ 20 דק יגיע לאזורכם מבטיחים עבודה מקצועית​

תמיד חשוב לשמור על מספר טלפון של מנעולן מוסמך לכל מקרה שתתקלו ללא מפתח מחוץ לבית, תתקעו עם הרכב במקום כלשהו ועוד. השירותים הניתנים על ידי מנעולן הם רחבים ויכולים לגעת בכל מנגנון נעילה, אפילו כאשר מדובר על כספות. מבעד לכך, מנעולן מקצועי מעניק שירותי החלפת דלתות, התקנת סורגים, שכפול מפתחות, שחזור מפתחות והרשימה עוד ארוכה. יש להבדיל בין מנעולן לבין פורץ מנעולים אשר תחום ההתמחות של פורץ המנעולים מצומצם יותר. מדובר על שתי הכשרות שונות לחלוטין כאשר ההכשרה אותה עובר מנעולן היא רחבה יותר ונוגעת לכל סוגי המנעולים.

מנעולן ברעננה שמתקן דלתות

מהו מנעולן הרעננה

ההגדרה של התפקיד היא פריצת מנעולים והתקנת מנעולים לכל הנדרש. עם זאת, התחום הוא רחב מכפי שאתם חושבים. ההגדרה של התפקיד נוגעת לכל השירותים הניתנים לכניסות הבית, לחללים בתוך הבית, לרכבים, התקנת קודן במבנים משותפים, התקנת דלתות זכוכית ועוד. מתוקף התחייבותו של מנעולן הוא נדרש להגיע תוך פרק זמן קצר מהקריאה. בדרך כלל מדובר על טווח זמן הנע בין 20 דקות לבין חצי שעה, אלא אם כן תואם אחרת. על בעל המקצוע להחזיק בכל הציוד הנדרש לביצוע המלאכה, החל מציוד לפריצת רכבים ועד לחלפים מקוריים של דלתות רב בריח, דלתות זכוכית וכן הלאה. במקרים מסוימים הבעיה לא חייבת להיות במנגנון הנעילה, לעיתים הבעיה היא שצירי הדלת לא מכוונים, הידית אינה תקינה, מנעול רצפתי שלא עובד היטב ועוד.

 

הדרך הטובה ביותר לבצע את העבודה היא באמצעות פריצה שקטה – פריצה אשר אנחנו לא מבחינים בשום שינוי בדלת לאחר ביצוע המלאכה. במקרים שמדובר על בעל מקצוע ללא ניסיון אנחנו יכולים למצוא את עצמנו משלמים הון תועפות עבור שירות שאינו תואם את איכות העבודה ואף מקרים בהם הדייר צריך להחליף את הדלת. שימו לב, יש להבדיל בין מנעולן ובין פורץ מנעולים ולכן, כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע יש לוודא מהו תחום ההכשרה שלו. מבעד לכך, יש מנעולנים אשר מתמחים במנעולנות לדלתות כניסה ופנים, ומצד שני יש מנעולנים אשר מתמחים ברכבים, כספות וכן הלאה. רצוי לוודא שבעל המקצוע אותו אתם מזמינים יחזיק בכישורים הנדרשים לביצוע העבודה שלכם.

מנעולן ברעננה אחרי תיקון

האם יש חובת הסמכה מטעם משטרת ישראל?

פעמים רבות אנחנו רואים שמדובר על מנעולן עם תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל, אבל לא מבינים על מה מדובר. תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל היא תעודת יושר אשר לא פשוט להשיג אותה והיא ניתנת על ידי המשטרה. המטרה העיקרית של התעודה היא להעניק אסמכתא של ביטחון ללקוח, התעודה באה להציג שהמנעולן מוכר על ידי המשטרה והיעדר עבר פלילי. אין חובה להחזיק בתעודה זאת, אך היא בהחלט קריטריון טוב לבחירה. דבר נוסף, בעל מקצוע איכותי ומקצועי יבקש מכם להזדהות לפני שהוא מבצע את המלאכה. הסיבה לכך היא שבעבר היו מקרים בהם פורצים הזמינו מנעולן לפתיחת דלתות בית ורכב, אך לא היה מדובר על נכס השייך להם ובכך למעשה פרצו בעקיפין. עקב כך, רוב בעלי המקצוע המנוסים ירצו למנוע מקרים כאלה ויבקשו מכם להזדהות, בין אם מדובר על שיחת טלפון עם בעל הדירה ובין אם מדובר על תעודת זהות.

שירותי מנעולנות למבנים משותפים ברעננה

מנעולן ברעננה מוסמך משטרת ישראל נותן שירותים גם למבנים משותפים. כאשר מדובר על עבודות למבנים משותפים אנחנו יכולים לראות שלרוב מדובר על דלתות הכניסה לבניין. השירות הניתן היא תיקון דלתות הכניסה, עיצוב דלת הכניסה, סידור הצירים, התקנת קודן, התקנת מנעול ביומטרי וכן הלאה. השירות הניתן לרוב יהיה מטעם ועד המבנה או על ידי גביה מכל דיירי הבניין אשר הסכימו לבצע את הפעולות האלה. במקרה בו אין הסכמה יצרך הוועד לשלם, או מצד שני מספיק 70% הסכמה של הדיירים לביצוע העבודה – זאת בהתאם לחוזה עליו אתם חתומים. מבעד לכך, יש מקרים בהם השירות הניתן יהיה רק עבור מבנה מסוים ולכן, הוועד לא יצטרך לתשלום. ברוב המקרים דירות קרקע ירצו לחזק את ביטחון שוהי המבנה על ידי התקנת סורגים. שימו לב, התקנת סורגים מחייבת אתכם לבחור בסורג בעובי של לפחות 14 מ"מ, אחרת הוא כבר אינו נחשב לבטיחותי. התקנת סורגים נפוצה בדירות קרקע וכמו כן, גם במבנים גבוהים לחלונות הבית.

איך אדע כמה עולה השירות?

איך תדעו כמה אתם עומדים לשלם? המחיר של מנעולן ברעננה עבור ביקור הוא החל מ-149 ש"ח, אך המחיר יכול לנוע בטווח רחב בהתאם לשירות הניתן. לא תמיד ניתן יהיה לאמוד את המחיר לפני ביצוע המלאכה, מכיוון שתמיד המלאכה יכולה להיות מורכבת יותר ובעל המקצוע עצמו צריך להגיע למקום כדי לבדוק מהי הבעיה במנעול. השירותים בדרך כלל נעים בטווח המאות שקלים בודדים, למעט התקנת סורגים, התקנת קודן, מנעול ביומטרי ועוד. שימו לב, כאשר מדובר על שירות 24/7 מחוץ לשעות העבודה המוגדרות המחיר יהיה בתעריף אחר. המחיר עבור שירותים הניתנים בשעות הלילה, שבתות וחגים יהיה בשיעור של 100% עד 200% מהתעריף הרגיל.

לתקן או להחליף?

יש מקרים רבים בהם יש לכם את האופציה להחליף את החלק שדורש טיפול או לתקן אותו. שימו לב מהם הבדלי המחירים לפני שאתם קובעים את העבודה. לדוגמא, החלפת צילינדר והתקנת צילינדר חדש תהיה כמעט זהה במחיר ותמיד עדיף לבחור בצילינדר חדש. חשוב להקשיב למנעולן ולדעת מהן ההשלכות של תיקון החלקים לעומת התקנה חדשה, תמיד לאחר תיקון החלק לא עובד בצורה מקסימלית בכל שירות שהוא.

נספק לך שקט נפשי ומקצועיות

מנעולן מוסמך ברעננה מספק שירותי מנעולנים 24 שעות ביממה באישור משטרת ישראל– מחירים הוגנים – שירות מכל הלב – אחריות על כל עבודה- טיפול ללא נזק!!

היתרונות שלנו

 • אביחי המנעולן דוגל בהגעה מהירה תוך 20 דקות בכל יום ושעה – לא נשאיר אותך מחוץ לדלת או עם מנעול לא תקין – נגיע הכי מהר שאפשר
 • לכל מנעולן יש אישור של משטרת ישראל
 • יחס אישי אדיב אמין ומקצועי ללא פשרות!
 • אביחי מנעולן בעל ניסיון עם כל מנגנוני הנעילה – הניסיון הנו מרכיב מרכזי בתחום המנעולנות חשוב להכיר את כל סוגי המנעולים והצילינדרים
 • מנעולנות מודרנית = ציוד חדיש ומשוכלל – אנחנו לא חוסכים שום מאמץ על מנת שיהיה ברשותנו את הציוד הטוב והמשוכלל שיהפוך את העבודה שלנו לטובה ומקצועית יותר
 • תיקון התקנה והחלפה לכל סוגי הצילינדרים
 • ניסיון רב בתחום
 • מחירים שווים לכל כיס
 • מנעולן מוסמך ומקצועי בפריצה והחלפה
 • שירות מהיר בכל ערי המרכז והשרון: פורץ מנעולים ברעננה, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, בת ים, הרצליה רמת השרון, בני ברק, רעננה, קריית אונו ועוד..

שירותי המנעולנות אותם תקבלו דרכנו

 • פריצת דלתות ברעננה עי מנעולן מוסמך פריצת כל סוגי הדלתות !
 • תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים באזור רעננה ומנגנוני נעילה
 • התקנת מנעול כספת עליון לדלת פלדלת
 • פריצת רכבים שחונים בעיר רעננה ללא נזק ע"י מנעולן רכב
 • פריצת כספות והחלפת מנעולים לכספות ברעננה.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
054-2121219

החלפת צילינדר

מנעולן ופורץ מנעולים ברעננה

מנעולן מוסמך עובד גם כ פורץ מנעולים מה אתם עושים כשהמנעול נשבר בתוך הדלת, או המפתח נעלם לכם זה הזמן לקרא לפורץ מנעולים מוסמך !
מנעולן טוב יגיע אליכם כאשר הדירה נעולה ואין מפתח בהישג יד, אולי שכחתם את הקוד של הכספת או של הקודנית של הרכב או אולי אתם עכשיו נעולים מחוץ לבית או  מחוץ לאוטו כשהמפתח בפנים אתם  זה הזמן לחפש מנעולן כי אתם צרכים פורץ מנעולים. דוגמאות אילו הן רק חלק מהמקרים  מקרים שקורים על בסיס יום יומי לכולנו, אז במידה ומקרה שכזה קורה לכם עכשיו בעיר רעננה, לחצו כאן על הטלפון והתקשרו לאביחי – מנעולן ופורץ מנעולים מוסמך ברעננה.

בכל דוגמאות אלו בוודאי שנצטרך את שירותיו של מנעולן מקצוען במרכז
שיגיע מהר ושיפרוץ עבורינו את המנעול.

בנימה אישית..

אביחי שם את לקוחותיו בראש סדר העדיפויות שלו ותמיד דואג שיצא ומרוצים.

לא בכדי, אביחי מציע את שירותיו 24  שעות ביממה ומבטיח להגיע אליכם עד 20 דקות מרגע סיום השיחה איתו.

עוד בשיחה, תקבלו הצעת מחיר נוחה ושווה לכל כיס וכמובן תקבלו עבודה מקצועית ואחריות  מלאה על עבודתו.

מחירים מומלצים והוגנים לפי מספר אתרים

ביקור מנעולן ברעננה149-299₪
התקנת מנעול פשוט249-499₪
שחזור מפתח לאחר אובדן499-1999₪
פריצת סגר עליון299-599₪
התקנת עינית דיגיטלית249-599₪
החלפת מנגנון דלת פלדלת במיוחד לרעננה449-849₪
התקנת דלת פלדלת ברעננה599-949₪
התקנת מחזיר דלת399-649₪
פריצת דלת עץ299-399₪
התקנת סגר ביטחון149-399₪
החלפת גומי איטום בפלדלת299-499₪
מחיר שכפול מפתח לרכב249-599₪
מחיר פריצת רכב בעיר רעננה249-599₪
מחיר פריצת רכב גרמני349-699₪
מחיר תיקון/החלפת סוויץ249-899₪
מחיר ניתוק קודן249-699₪
פריצת דלת טרוקה249-599₪
פריצת מנעול עליון ( כספת)299-599₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה299-999₪
פריצת מנעול תיבת דואר199-299₪
פריצת כספת ביתית249-699₪
מחיר פריצת מנעול לשער249-499₪
התקנת דלת ממד799-2499₪
פריצת דלת ממד399-599₪
קיצור דלת ממש599-799₪
החלפת ידית בדלת ממד249-599₪
החלפת גומי איטום בדלת ממד499-699₪
תיקון דלת ממדהעלות תתומחר לאחר שליחת תמונה
תיקון דלת פנים299-599₪
תיקון דלת רב בריח299-899₪
תיקון דלת כניסה לבניין299-599₪
החלפת צילינדר פשוט249-549₪
התקנת מנעול עליון349-799₪
התקנת מנעול ביומטרי חכם499-699₪
החלפת ידיות רב בריח299-499₪
תיקון ידית ללא החלפה ברעננה249-399₪
החלפת ידית שריונית חוסם399-499₪
פריצת רכב יוקרה499-799₪
החלפת מנגנון חוסם999-1399₪

טל"ח המחירים אינם כוללים מע"מ ועלולים להשתנות בעקבות מרחק ותנאי העבודה.

המחירים משקפים מחיר יום ולא מחיר לילה ושבתות.