פורץ רכבים מורשה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים פורץ רכבים מורשה? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

פורץ רכבים מורשה בדרך אליך.

פורץ רכבים מורשה

עד 20 דקות ואנחנו אצלך

פורץ רכבים מורשה זמין לשירותך. צוות מנעולנים מוסמכים על קטנועים, מגיעים אליכם תוך זמן קצר לפתוח לכם את הדלת.

אור מנעולים – האור שבקצה המנעול.

אתם תקועים מחוץ לרכב? התפקיד של פורץ רכבים מורשה הוא לתת מענה לכל תקלה שקרתה ברכב נעול. התפקיד של פורץ מנעולים כולל מגוון שיטות ייעודיות לפריצת רכבים, בין אם מדובר על קודן תקול ובין אם מדובר על דלת נעולה. היתרון המשמעותי של פורץ רכבים מורשה הוא שאותו בעל מקצוע עובד תחת אישור המשטרה ויכול להגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על פורץ מנעולים מורשה.

מתי צריך לקרוא לבעל מקצוע?

פריצת רכבים היא די נפוצה אם לומר את האמת. אם הרכב שלכם ננעל עקב חוסר תשומת לב או שברכבים ישנים שכחתם את המפתח בפנים ואין לכם מפתח רזרבי, אין סיבה להיכנס ללחץ. כל מה שאתם צריכים לעשות באותו רגע הוא למצוא את בעל המקצוע האיכותי ביותר שיגיע אליכם – בהמשך נסביר איך לאתר פורץ רכבים מורשה בצורה נכונה. יש מספר מקרים בהם נרצה להזמין בעל מקצוע:

  • אובדן מפתח – אבד לכם מפתח הרכב ואתם ממהרים להגיע לעבודה או לחזור הביתה? במקום להזמין גרר אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף בקריאה לפורץ רכבים. בעל המקצוע יוכל לפרוץ את הרכב ואף לשחזר את מפתח הרכב או מצד שני, להחליף מנעול לרכב. 
  • רכב נעול – יש רכבים שאין להם מנגנון טכנולוגי חכם ולכן, יש סבירות בה אם תשאירו את המפתחות ברכב הרכב עשוי להינעל בצורה הרמטית. במקרים כאלה בעל המקצוע מגיע עם הציוד המתאים כדי לפרוץ את הרכב בצורה לא פוגענית ולחלץ את המפתח.
  • מנעול תקול – היום רוב הרכבים עובדים על בלוטוס, אבל במקרה בו הבלוטוס לא קיים או לא עובד בצורה תקינה יהיה עליכם להזמין בעל מקצוע. בעל המקצוע יכול להחליף מנעול/צילינדר לרכב ואף לתקן את הבלוטוס ברכב. מעבר לכך, יש מקרים רבים בהם רכבים ננעלים בצורה הרמטית עקב קוד שגוי או שאחד הלחצנים בקודן לא עובד כראוי. בעל מקצוע מנוסה יוכל להחליף את הקודן תוך מספר דקות או מצד שני, לתקן את הקודן הקיים על ידי החלפת לחצן בודד.
  • שכפול מפתחות – מנעולנים רבים מספקים גם שירותים של שכפול מפתחות לרכב וניתן לפנות אליהם על מנת לקבל שירות מהיר, לעיתים גם בלי לצאת מהבית.

איך פורצים רכב?

פריצת רכבים נשמעת מעט "אלימה", אבל בעל מקצוע מנוסה יוכל לבצע את העבודה ללא שום נזק לרכב או למנעול הרכב. סך הכל, מה שנדרש מבעל המקצוע הוא לעבוד עם הציוד הנכון שכולל כרית ניפוח ומוט ברזל ייעודי לפריצת רכבים. התהליך מתבצע בצורה פשוטה בה תחילה בעל המקצוע מכניס את כרית הניפוח בקצה הרכב העליון או בין הדלתות. ברגע בו הכרית ממוקמת במקום הנכון יש לנפח באמצעות משאבה את הכרית עד להיווצרות רווח שבו המוט יוכל להיכנס. לאחר מכן, באמצעות המוט ניתן לשחרר את כפתור הנעילה והדלת נפתחת.

איך בוחרים פורץ רכבים מורשה?

בחירת פורץ רכבים מורשה חייבת להיות חכמה, לכן ברגע בו אתם נדרשים לקרוא לבעל מקצוע זה הזמן להתאזן ולאתר בעל מקצוע בצורה נכונה. תחילה, תרצו לבחור בעל מקצוע שיכול להגיע אליכם תוך פרק זמן קצר. בעלי מקצוע ברובם עובדים לאורך כל שעות היממה, גם בחגים ובשבתות אך בתעריף אחר. לאחר איתור בעלי המקצוע שעובדים באזור שלכם, מה שנותר לכם לעשות הוא לבדוק שבעל המקצוע עובד באישור המשטרה – תעודת יושר מעידה על היעדר עבר פלילי ומשדרגת את אמינות בעל המקצוע. לאחר מכן התקשרו לבעל המקצוע ובררו טווח מחירים ואם יש לכם די זמן, תוכלו לערוך השוואה. ניתן לקרוא על מוניטין בעל המקצוע ולראות חוות דעת, בעל מקצוע מנוסה תחילה יוודא שמדובר על הרכב האישי שלכם ורק לאחר מכן יתחיל בעבודה.