פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7 בדרך אליך.

פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7

עד 20 דקות ואנחנו אצלך

פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7 זמין לשירותך. צוות מנעולנים מוסמכים על קטנועים, מגיעים אליכם תוך זמן קצר לפתוח לכם את הדלת.

אור מנעולים – האור שבקצה המנעול.

לא מורכב למצוא פורץ רכבים, אבל כן מורכב למצוא פורץ רכבים מוסמך שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש התכנות להרבה כשלים במהלך ביצוע עבודות פריצת רכב, החל מנזקים לרכב ועד למחירים מופקעים שקיימים בשוק הזה.

לצערנו, המקצוע אינו נאכף בצורה מקצועית על ידי הגורמים הרלוונטים ולכן הרבה מאוד לקוחות "נופלים בפח" על ידי אנשים ללא הסמכה או ידע מקצועי נדרש. 

מהו פורץ רכבים מוסמך?

תיקון מנעול לדלת רכבפורץ רכבים מוסמך הוא בעל מקצוע שעבר את ההכשרה המתאימה ויש לו את הציוד והכלים לביצוע עבודות פריצת רכבים. כמו כן, פורצי רכבים מקצועיים יחזיקו בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל (נרחיב על זה בהמשך).

פורץ רכבים מוסמך הוא בעל מקצוע בעל הכשרה (אמנם מצומצמת יותר מאשר מנעולן) אותה הוא קיבל תחת קורס ייעודי ומחזיק בתעודת גמר. תוכלו תמיד לדרוש מבעל המקצוע לראות את התעודה שלו, אך זה פחות נפוץ. הדרך הנכונה ביותר לוודא שאכן מדובר על בעל מקצוע מוסמך היא על ידי בדיקת המוניטין שלו בגוגל, חוות דעת וביקורות מצד לקוחות שהוא ביקר. מבעד לכך, כאשר בעל מקצוע מחזיק בתעודת יושר זה מעיד על היותו פורץ מנעולים מוסמך.

מהי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל?

פריצת דלת לרכבלא כל אחד רשאי לקבל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בכדי שיוכל בעל מקצוע לקבל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל עליו לעמוד בכל הקריטריונים הנדרשים ולעבור מבחן יושר. מנעולנים ופורצי מנעולים רבים בוחרים להגיש בקשה לתעודת יושר בשביל הלקוח, כדי שירגיש בטוח בבחירה שלו.

תעודת יושר מראה לנו שמדובר על מנעולן/פורץ רכבים מוסמך המוכר על ידי הרשויות. כמו כן, רק בעלי מקצוע שעברו הסמכה יוכלו להגיש את הבקשה לתעודת יושר. 

מה חשוב לדעת על שירותי 24/7

שירותי 24/7 נחשבים לשירותי חירום. התחום של פריצת מנעולים פוגשת אותנו ברוב המקרים כאשר הלקוח נדרש לקבל שירות כמה שיותר מהר וכל איחור יכול לפגוע בו בצורה ישירה או עקיפה. עם זאת, יש לקחת בחשבון מה זה אומר שירותי 24/7.

גם כאשר מדובר על שירות חירום אך השעה ביום היא עדיין שעת עבודה סבירה, אין שום סיבה שבעל המקצוע יגבה מכם תעריף של 24/7. מצד שני, כאשר מדובר על עבודה בשעות הלילה, בחגים ובשתות המחירון הוא שונה ועומד בשיעור של 150% עד 200% מהתעריף הרגיל.

לא כל בעל מקצוע ידגיש זאת בפניכם, ולכן חשוב שתכירו בעובדות האלה. ההצעה שלנו, אם השירות אינו דחוף לכם ואתם יכולים להמתין עד לבוקר למחרת עדיף יהיה לכם לחכות מספר שעות ולא לשלם תעריף כפול.

מה קורה במקרה בו נוצר נזק?

זאת אחת מהשאלות הנפוצות ביותר בקרב הלקוחות, מה קורה במקרה בו בעל המקצוע שהגיע אליכם יצר נזק ברכב? התשובה לכך מתחלקת לשניים, כל פורץ רכבים מקצועי יעניק לכם שירות מלא, זאת אומרת שגם אם נוצר נזק הוא יהיה אחראי ויישא בהשלכות הכלכליות – בדומה למוביל שגרם לנזק לריהוט במהלך ההובלה.

מצד שני, יש לנו בעלי מקצוע שלא מוכנים לקחת אחריות על נזק שהם עשו ולכן, חשוב לכם לוודא היטב לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע שהוא אכן נושא באחריות של נזקים לרכב. 

מהי הסבירות של נזקים ברכב? זה מאוד תלוי בסוג התקלה ובמקצועיות של הפורץ. כאשר פורץ מבצע את העבודה על סמך הידע שלו ובהתאם לטווח הידע שלו, אין שום סיבה שייווצר נזק. נזק נגרם עקב חוסר ידע או כאשר בעל המקצוע אינו משתמש בכלים הייעודיים. מהסיבה הזאת גם בעל המקצוע לא ירצה להעניק לכם מחיר כבר בטלפון, אלא רק לאחר שייראה את התקלה בעצמו ויבין מהי מורכבות העבודה. 

מהן התקלות הנפוצות ברכב ואיך מתמודדים איתן?

יש מספר קריאות חוזרות לפריצת רכבים בנושאים הבאים: אובדן מפתח, סוויץ' תקול וקודן תקול. לפניכם הסבר על התמודדות עם התקלה:

  • אובדן מפתח – כאשר מפתח אובד, בין אם הוא בלוטוס או מפתח סטנדרטי אין הרבה מה לעשות למעט מקרים בהם יש לכם מפתח רזרבי, וגם אז היינו ממליצים לכם להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים לצורך שכפול המפתח. כאשר אבד לכם מפתח ואתם נמצאים מחוץ לרכב בעל המקצוע מגיע אליכם ובעזרת כרית מתנפחת ייעודית ומוט גמיש הוא פותח לכם את הדלת מבפנים. במקרים מורכבים ניתן לפתוח את הדלת גם באמצעות הצילינדר של הדלת. 
  • סוויץ' תקול – סוויץ' תקול יכול להיגרם עקב מקרים רבים, לעיתים הסוויץ' תקול עקב בלאי טבעי של הרכב, לעיתים מדובר על תקלה שנוצרה עקב חוסר היגיינה ונוצרה קורוזיה בסוויץ' עצמו. כאשר המקרה מורכב, יצטרך בעל המקצוע להחליף סוויץ', אך לעיתים מספיק לשמן את האזור ולשמור על היגיינה. הבעיה מתעצמת כאשר התקלה היא כאשר המפתח תקוע בתוך הסוויץ' וכעת רצוי שלא לגעת במפתח אלא להזמין את בעל המקצוע לחילוץ המפתח. הפעלת כוח לסיבוב המפתח בסוויץ' עשויה לגרום לשבירת המפתח ואז יש לחץ את המפתח ולשחזר אותו. 
  • קודן תקול – רוב הרכבים היום עובדים באמצעות מפתח בלוטוס וקודן. עם זאת, נוצר בלאי טבעי בקודן באיזה שלב כלשהו וזה יכול לבוא לידי ביטוי בתגובה איטית או ללא תגובה בכלל על לחצן מסוים. במקרים כאלה יש להחליף את הקודן או להחליף את קוד הקודן כדי להימנע מהספרה שאינה מגיבה. על בעל המקצוע להגיע אליכם, לבדוק האם מדובר בתקלה נקודתית או כללית ולאחר מכן יפתור את התקלה. כדי להימנע מנעילת הרכב יש להימנע מהזנת הקוד מספר פעמים.