20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מחזיר שמן לדלת? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מחזיר שמן לדלת בדרך אליך.

מחזיר שמן לדלת

מחזיר שמן לדלת? כנראה שאתם מחפשים את המחיר המשתלם ביותר התקשרו אלי עכשיו ואציע לכם מחיר לכל כיס

תוכן עניינים

מהו בעצם מחזיר שמן לדלת?

 

מחזיר לדלת הוא מתקן הפועל על כוח הידרואלי תפקידו הוא לגרום לכך שהדלת תמיד תהיה סגורה. כמו כן הוא שולט על הדרך שבה הדלת נסגרת או נטרקת. מדובר על מתקן יעיל במיוחד בשביל דלתות אש (היות שהן חייבות להישאר סגורות כל הזמן.)

בכל פעם שהדלת נסגרת באופן אוטומטי, ישנו מנגנון מיוחד שמאפשר את סגירת הדלת. בלב המנגנון נמצא מחזיר שמן, הוא בעצם מסייע לפעולת הסגירה של הדלת, מונע בלאי ומאט את פעולת הטריקה. למעשה מחזיר לדלת הוא רכיב הכרחי כדי למנוע נזקים למנגנון הסגירה של הדלת. אפשר לראות את ההתקנים הללו בפעולה במקומות רבים: בקניונים, חנויות ובבתי ספר. כל מחזיר לדלת מותאם באופן מיוחד לדלת שאליה הוא מחובר, ההתאמה נעשית באופן מקצועי על ידי מנעולן. לכן כאשר מתקינים מחזיר דלת, עדיף לבחור במתקין מקצועי בעל ניסיון, התקנת מחזיר דלת ללא חישוב נכון של סוג הדלת והמשקל יגרום לנזקים לדלת ולמחזיר הדלת. חשוב לציין, בימינו אפשר לבחור מבין מבחר רב של מחזירי דלת שונה, החל בפשוטים ביותר ועד למותגים יוקרתיים.
אתם לא צריכים להתפשר על האיכות והמראה, אפשר לשלב את שניהם לקבלת דלת מעוצבת.

האם ניתן להתקין אותו לבד?

רבים שואלים את עצמם האם ניתן להתקין מחזיר שמן לדלת לבד? התשובה היא כמובן שכן, אבל זה לא רצוי. כאשר מדובר על מחזירי דלתות ועל מחזירי שמן, מדובר בעולם שלם של מוצרים ייחודיים. ללא ידע מתאים יהיה לכם קשה לבצע בחירה שתתאים לסוג הדלת שיש לכם, בנוסף לא תוכלו לדעת אם ביצעתם את ההתקנה כראוי. לפעמים זה נראה שהדלת עובדת בצורה תקינה, אף על פי שההתקנה לא בוצעה כראוי. פרמטר נוסף שכדאי לחשוב עליו הוא הבטיחות, ברגע שההתקנה של מחזיר הדלת לא בוצעה כראוי, אתם בעצם מגדילים את הסיכויים לפריצה (הדלת לא תיסגר בצורה תקינה.)

מהי העלות של מחזיר שמן?

כאשר בוחרים מחזיר שמן לדלת, ישנם פרמטרים רבים הקובעים את המחיר: החל במותג שבוחרים עד לניסיון המקצועי של המתקין. העלות מתחילה מכמה מאות שקלים ויכולה להגיע עד לסכומים של אלפי שקלים. המתקין צריך להתאים את מחזיר השמן לסוג הדלת ולאופי השימוש, לאחר מכן צריך לבצע התאמות וכיוונים. בהחלט כדאי להשקיע במנעולן מיומן, כך לא תצטרכו לטפל במחזיר השמן בשנים הקרובות. מובן שרצוי לשאול אותו כיצד ניתן לתחזק את הדלת, ניתן גם לשאול אותו בנוגע לאבטחה בבית או במשרד. יש לכם אפשרות להתייעץ עם מנעולן מקצועי, נצלו את ההזדמנות הזאת כדי לבדוק ולשדרג מנעולים בבית, כמו כן תוכלו לבקש ממנו את תקינות הדלתות האחרות בבית.

מחזיר לדלת זכוכית

 

כאשר מדברים על דלתות זכוכית, החשיבות של מחזירי הדלת ומחזירי שמן היא גדולה. הסיבה העיקרית לכך היא משום שדלתות זכוכית הן בדרך כלל כבדות יותר, לכן יש להן נטייה לתקלות ולבלאי מוגבר. ברגע שישנה בעיה במחזיר השמן, תיווצר בעיה במנגנון הפתיחה בדלת, דבר שעלול לכך שהדלת לא תיפתח או תיסגר בפתאומיות (במקרים מסוימים זה יכול לגרום לנזק לדלת.)

 

מהי החשיבות של מחזיר שמן לדלת?

 

כאשר מדברים על מחזירי דלתות, במקרים רבים מדברים בעצם על מחזירי שמן. מדובר באביזר ייחודי שאפשר להשתמש בו במגוון רב של דלתות. אלו הם יתרונותיו:

הוא לא חשמלי

חשוב לציין, מחזיר שמן לא מתבסס על מנגנון חשמלי, וכך אתם לא מבזבזים חשמל בזמן שאתם משתמשים בו. העלות היחידה שלכם תהיה מחיר ההתקנה ועלות מחזיר השמן.

שומר על הבטיחות בבית ובמשרד

דלת סגורה יכולה להבטיח את בטיחותכם, בין שמדובר במשרד, בבית, בגן ילדים או כדי למנוע מחיות מחמד לברוח מן הבית.

יצירת אווירה נעימה

סגירה אוטומטית של הדלת מאפשרת יצירת אווירה נעימה ושמירה על הפרטיות. רבים בוחרים לבצע התאמה מיוחדת לסגירה, לדוגמה: כאשר מדובר על בית עסק במקרים רבים עדיף להשתמש בסגירה איטית כדי לאפשר מעבר של לקוחות. לעומת זאת כאשר מדובר על משרד, רבים מעדיפים סגירה מהירה כדי לשמור על הפרטיות.

 

האם יש הבדל בין דלת קלה לדלת כבדה?

 

בין דלת קלה לדלת כבדה ישנם הבדלים משמעותיים, לא מדובר רק על סוג הדלת ומשקלה. כאשר מדברים על מחזיר שמן לדלת כבדה, צריך לבחור מחזיר שמן שונה מזה שמתקינים בדלת קלה. רק באמצעות ייעוץ מקצועי עם מנעולן בעל ניסיון, תוכלו לדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה בשביל הדלת שלכם. ההבדל בבחירת מחזיר הדלת יכול להשפיע על הבטיחות בסגירת הדלת, כמוכן צריך גם להתאים את עוצמת הסגירה והטריקה בהתאם לתנאי הסביבה היות שלכל מקום ישנם תנאים שונים. במרבית המקרים, כאשר מדובר על דלת כבדה במיוחד, יש להתאים את כל המנגנון כדי למנוע בלאי עתידי, זה כולל את מחזיר השמן ואת המנעולים עצמם. מובן שצריך להתחשב בתדירות השימוש ובנראות הדלת.

אביחי המנעולן, מקצוען בדלתות

כאשר מדובר על הבטיחות שלכם, אין מקום לפשרות. הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו ברגע שאתם מזמינים מנעולן הוא בטיחות, לאחר מכן יש להביא בחשבון את המחיר. אביחי המנעולן מציע לכם שילוב מדהים בין מחיר מעולה, שירות מקצועי ואמין.
אביחי ישמח לספק לכם את הפתרון המושלם. כאשר מדובר על תיקון דלתות, אתם צריכים מנעולן שהוא לא פחות ממושלם. אביחי יספק לכם שירות איכותי ומקצועי החל בשיחת הייעוץ הראשונה.
הוא ישמח לספק לכם את השירותים הבאים: פריצת דלתות נעולות, החלפת מחזיר שמן, שדרוג מערך האבטחה בבית, החלפת צילינדרים ופריצה לרכב נעול.

מחזיר שמן לדלת
צריכים מחזיר לדלת? הגעתם למקום הנכון
מחפשים מנעולן ?

חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!