20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים החלפת מנעולים? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

החלפת מנעולים בדרך אליך.

החלפת מנעולים בכל הארץ 24 שעות

מחפשים חברה שמבצעת החלפת מנעולים בכל הארץ? הגעתם למקום הנכון.

חברת אור מנעולים זמינים עבורכם כבר עכשיו.

מחליף מנעולים מוסמך 24/7 בפריסה ארצית

מחליף מנעולים מקצועי ומוסך בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל – שירות 24 שעות ביממה עם התחייבות להגעה תוך 20 דקות לכל הארץ.

אביחי המנעולן – שירות מקצועי, מהיר ואדיב, מחירים נוחים ופיירים, בעל המלצות רבות מלקוחות רבים ושונים ובעל וותק של מעל עשור בתחום המנעולנות והחלפת מנעולים בפרט.

מה זה מנעול?

מנעול הוא חלק מכני שמחובר לשלושה בריחים – תחתון, צידי ועליון.
"המנעול", או בשמו האחר מנגנון הנעילה , אחראי על סגירה ופתיחה של הבריחים באותו האופן.

 

עברתם דירה? המנעול הישן בקושי עובד? גנבו לכם או נאבד לכם מפתח? אתם חוששים שהמפתח שלכם שוכפל ללא ידיעתכם ?

שימו לב!

לפי הזמנת כל מנעולן, חשוב לוודא שהמנעולן אותו אתם מזמינים הוא אדם ישר, מורשה על ידי משטרת ישראל. עליכם לוודא שלאחר החלפת המנעול – תקבלו סט של מספר מפתחות חדשים – בשקית אטומה או במארז אחר סגור.

עברנו לדירה חדשה, מה עושים?

מיד עם מעבר הדירה, מומלץ מאוד להחליף צילנדר.

לאחר שנכנסתם לדירה החדשה וקיבלתם אליה מפתח, אתם צריכים לזכור שאי אפשר לדעת אצל מי המפתח היה קודם, זה יכול להיות אצל דיירים שגרו בדירה, אצל הקבלן, אצל בעל הדירה הקודם, הם אולי יכולים לתת לכם את המפתח המקורי, אבל אתם לא יכולים לדעת למי יש שכפול של המפתח שלכם.

אם עברתם דירה והעברתם אליה ציוד יקר כמו לפטופים, פלאפונים, מזומן, פנקס צ'קים דעו שכל זה יכול להגנב בקלות בעזרת המפתח של הדירה שלכם – שימו לב במקרה כזה גם יהיה לכם צרות עם הביטוח, כי לא יהיו סימני פריצה בבית ויהיה לכם קשה מאוד להוכיח שאכן החפצים היקרים שלכם נגנבו.

הצילנדר צריך להיות בעל רמת גימור גבוה מחברה ידועה בעלת שם, ואתם חייבים לברר האם יש בצילנדר פין קידוח.
הצילנדרים החדשים מגיעים עם כרטיס למניעת שיכפול, הכרטיס הזה הוא כמו עוד חומת הגנה לביתכם.

זאת אומרת שאם אדם זר הצליח לשים את ידיו על המפתח שלכם, הוא לא יוכל לשכפל אותו ללא כרטיס השכפול וכך תוכלו לוודא שאין מצב שמישהו שיכפל את המפתח שלכם ללא ידיעתכם.

החלפת מנעול פלדלת

צילינדר פלדלת הוא צילינדר רב בריח. הצילינדר הוא רכיב הנמצא בתוך המנעול ואינו אותו רכיב כפי שרבים נוטים לחשוב. צילינדר פלדלת בנוי באמצעות שבעה בריחים (ברוב המקרים), הכנסת מפתח ייעודי תחזיר את הפינים פנימה ויהיה ניתן לסובב את המפתח לפתיחת הדלת. קיימים סוגים שונים של צילינדרים, לכל אחד מהם דרגה שונה של אבטחה. צילינדר רב-בריח (פלדלת) נחשבים לצילינדרים פופולריים וממוגנים היטב. 

החלפת צילינדר פלדלת הוא במקרים בהם המפתח אינו מסתובב כראוי, במקרים בהם המפתח לא נכנס כלל או נשבר בתוך הצילינדר. כאשר קיים כל קושי בפתיחת הדלת רצוי לא להפעיל כוח על מנגנון הנעילה ולקרוא לבעל מקצוע. הפעלת כוח עשויה לפגוע בפינים ולגרום לחוסר איזון בצילינדר – עקב כך החלפת צילינדר פלדלת תהיה הפתרון היחיד. 

החלפת מנעול פלדלת היא די פשוטה, אך היא דורשת ניסיון של בעל מקצוע וכמובן, מצידכם יש לדאוג שבעל המקצוע מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. ההחלפה נעשית על ידי הסרת המנעול הקיים (4 ברגים). יש לבחון האם מנעול פלדלת מתאים לסוג הדלת ולאחר מכן ניתן להחליף את המנעול. החלפת מנעול אינה דורשת מעורבות פנימית כמו החלפת צילינדר פלדלת – כאן אנחנו מחליפים את המכלול כולו.

 

לאחר ההחלפה בעל המקצוע יעניק לכם את המפתח המתאים עם מפתח נוסף ספייר. בעל מקצוע עם מספיק ניסיון יוכל גם לספק לכם מידע לגבי התקלה וממה היא נבעה. לרוב התקלות מתרחשות עקב תחזוקה לקויה, חשיפה ללכלוך או בלאי טבעי. ברגע שיש לכם את הכלים האלו אתם יכולים לדעת איך להימנע מאותו מקרה פעם נוספת. 

החלפה של מנעול לאחר פריצה

במקרה שמנעולן מורשה פרץ לכם את הדלת מכל סיבה שהיא, אתם תצטרכו להחליף מנעול מכיוון שבשביל לפרוץ את הלדת בדרך כלל המנעולן יקדח לתוך חור המנעול בשביל לשבור את הצילנדר ובכך לפתוח את הדלת הנעולה.

אנו בחברת אור מנעולים מבטיחים עבודה נקיה ובטוחה עם אחריות ושקיפות מלאה.

מקרים נוספים בהם נרצה להחליף מנעול:

לכלוך, שחיקה טבעית, חלודה, מכה, ניסיון פריצה כושל (או מוצלח) לדירתכם, כל אלה סיבות להתחדש במנעול חדש על מנת שהמנעול לא ישבר לכם באופן פתאומי ותמצאו את עצמכם נעולים בתוך או מחוץ לבית, אם אתם חשים בקושי לסובב את המפתח בדלת, אולי זה הזמן לחייג למנעולן.

זכרו – עדיף להקדים תרופה למכה, ולא לחכות עד שהמנעול הישן ישבר לגמרי.


אצלנו באור מנעולים מתחייבים לשירות הוגן, מחירים נוחים ואחריות מלאה למנעול החדש שאותו תתקינו בדירתכם –
זכרו! מנעול חדש = שקט נפשי.

החלפת מנעול לדלת

החלפת מנעול לדלת נחשבת לדבר נדיר יחסית, יש מספר מקרים בהם נדרש להחליף מנעול לדלת. חשוב להבחין בין החלפת מנעול לדלת ובין החלפת צילינדר. כדי להחליף מנעול לדלת יש להיוועץ עם בעל מקצוע ולבחור את המנעול המתאים ביותר לדלת שלכם ובהתאם לדרישות האבטחה אליהן אתם שואפים. המחיר של החלפת מנעול לדלת משתנה ונע בטווח של החל מ-200 ש"ח ויכול להגיע למחירים של 850 ש"ח ומעלה.

מתי החלפת מנעול לדלת נדרשת?

יש שלושה מקרים בהם נרצה להחליף מנעול לדלת:

  1. אובדן – במקרה בו אבד לכם המפתח ואין לכם מפתח רזרבי כדי להיכנס לבית יש לכם שתי אפשרויות, האפשרות הזמינה ביותר היא להחליף מנעול לדלת. לרוב המחירים ינועו בטווחים שציינו. החלפת מנעול לדלת היא די פשוטה ולא דורשת עבודה רבה. האפשרות השניה שלכם היא לשחזר מפתח וכאן השירות אינו זמין במקום לרוב, אלא לוקח מעט זמן כדי לשחזר את המפתח.
  2. מפתח תקוע – אם יש לכם קושי לסובב את המפתח, ייתכן והבעיה היא לאו דווקא בצילינדר. אם הבעיה היא משני הצדדים הבעיה לרוב תהיה במנעול ולכן, יש להחליף את המנעול ולא את הצילינדר. כמו כן, יש מקרים בהם הלשונית היא התקלה. אם הלשונית שבורה או התעקמה מכל סיבה שהיא זה סימן שאתם צריכים להחליף מנעול.
  3. ידית – במקרים רבים כאשר מדובר על דלתות פנים והידית נפולה, ייתכן והבעיה היא במנגנון של המנעול ולאו דווקא בידית עצמה. על בעל המקצוע להגיע ולהבחין בין תקלה בידית ובין תקלה במנעול. 

איך בוחרים מנעולן מקצועי?

כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר עליכם לקרוא לבעל מקצוע שיש לו ניסיון בתחום המנעולנות ולאו דווקא בפריצת מנעולים בלבד. שימו לב מהי ההכשרה של בעל המקצוע, האם הוא עובד בצורה מורשת ועם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. כמו כן, הדבר החשוב ביותר הוא הזמינות של בעל המקצוע להגיע אליכם. תוך כמה זמן בעל המקצוע יגיע אליכם? מנעולנים עובדים סביב השעון וצריכים להיות זמינים לכל קריאה תחת שירותיהם בפרק זמן שלא עולה על חצי שעה.