מנעולן רכב

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן רכב? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן רכב בדרך אליך.

מנעולן רכב [ פריצת רכב ] מקצועי ומומלץ 24/7

מנעולן רכב מוסמך שמספק שירותי פריצת רכב? כנראה שאתם חייבים את אביחי! התקשרו עכשיו ליעוץ בחינם.

שירותי מנעולנות רכב הוא שירות הניתן במסגרת חירום או בשגרה. התפקיד המוגדר של מנעולן רכב הוא להעניק לכם את האפשרות לחזור לשגרה תוך פרק זמן קצר לאחר נעילת הרכב. מלבד לכך, מציע מנעולן רכב שירותים נוספים כמו שכפול מפתחות, החלפת צילינדר, פריצה לרכב ועוד. כדי לבחור מנעולן רכב טוב אתם צריכים לערוך סקר מקיף הבוחן את טיב המנעולן על פי הפרמטרים שנציין בהמשך. מנעולן רכב טוב הוא מנעולן עם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודה אשר מעניקה אסמכתא לבעל המקצוע לעבוד בתחום המנעולנות. בתחום זה מקבלים בעלי המקצוע הכשרה של פריצת רכבים, פריצת דלתות, כספות ועוד – מן הראוי שיחזיקו בתעודות יושר. לכן, אם אתם רואים מנעולן ללא תעודה כזאת היינו ממליצים לכם לחשוב פעמיים. אם אתם צריכים מנעולן רכב זמין ומהיר, כדאי שתכירו את הדברים הבאים…
מנעולן רכב מומלץ

מהו מנעולן רכב?

מנעולן רכב הינו תחום התמחות של מנעולן. מנעולן רכב מספק שירותים במגוון תחומים הקשורים במנגנוני הנעילה וההגנה של הרכב. על המנעולן להיות בעל התמחות לכל סוגי הרכבים אליהם הוא נותן שירות, בין אם מדובר על רכבים ישנים או רכבים חשמליים. השירות הניתן במסגרת תחום המנעולנות הינו שירותי חירום, שדרוג מנעולן קיים, שכפול מפתחות, הגנה לרכב ועוד. השירות המבוקש ביותר בתחום המנעולנות הינו פריצת רכבים, אך גם כאן יש סייג חשוב שכדאי להכיר. 

יש סוגים שונים של פריצה, גם פורץ מנעולים (פורץ רכבים) יוכל להעניק לכם שירות בתחום הזה. עם זאת, אופן פריצת הרכב היא מה שתשפיע על הבחירה שלכם במנעולן מקצועי. ניתן לפרוץ רכב במגוון שיטות, אך השיטה הטובה ביותר היא שיטה עם פגיעה מינימלית ברכב או במונחים מקצועיים – פריצה שקטה. 

פריצה שקטה יכולה להיות גם בקונוטציות שליליות כאשר מדובר על פורצים לבית, לרכב או לכל דבר אחר. פריצה שקטה מאופיינת במצב בו לא ניתן לזהות שחלה פריצה ברכב, זאת אומרת שאף מנגנון לא נפגע והרכב נשאר כמו שהוא. המטרה שלכם היא למצוא מנעולן שיוכל להעניק לכם את השירות הזה באופן מהיר ויעיל ללא פגיעה במנגנון נעילת הרכב, אחרת המחיר אותו תשלמו יהיה גבוה מכפי שהוצע לכם.

 

שימו לב, למרות שמנעולן רכבים הוא תחום התמחות של ההסמכה של מנעולנים, עדיין אנחנו נרצה לבחור במנעולן עם התמחות וניסיון בתחום הרכבים. יש מנעולנים אשר לא לוקחים פרויקטים של פריצת רכבים מסיבות כאלה ואחרות, על כך העבודה שלהם תהיה פחות מקצועית. כאשר אתם בוחרים מנעולן רכב אתם רוצים לבחור בבעל מקצוע עם ניסיון מוכח ומוניטין חיובי בתחום פריצת רכבים. לכל מנעולן יש את הנישה שלו, חלק מתמחים בפריצת דלתות, חלק כספות ואילו חלק אחר בפריצת רכבים.

מכשיר מיוחד שיש למנעולן רכב

מנעולן רכב שפורץ כל דלת ואתגר

אביחי המנעולן הוא לא רק מנעולן רכב, אלא מנעולן מומחה בפריצת דלתות, התקנת צילינדרים, החלפת נעולים, פריצת כספות, התקנת מנעול כספת עליון ועוד מגוון התמחויות בתחום המנעולנות.

לאביחי, תעודת הסמכה ממשטרת ישראל המעידה על עצם היותו אדם ישר והגון שמוסמך לתת שירות לציבור בכל מה שנוגע לתחום המנעולנות.

לאביחי המנעולן, יתרון גדול הבולט מעל כולם.

 זמן ההגעה שלו אליכם מרגע סיום השיחה איתו הוא תוך 20 דקות בלבד. 

אז לא משנה איפה אתם נמצאים באזור המרכז, אתם יודעים שטלפון אחד לאביחי ותוך 20 דקות, הבעיה שלכם מתחילה להיפטר.

לא רק זמן ההגעה של אביחי הוא יתרון, אלא גם היצע שעות השירות שלו. אביחי מציע את שירותי מנעולן 24 שעות ביממה.

כך שגם אם נתקעתם מחוץ לדלת בשעות הקטנות של הלילה, תדעו שיש לכם על מי לסמוך שלא תישארו בחדר המדרגות.

נגן וידאו אודות תעודת אמינות מנעולן

איך פריצת רכבים מתבצעת?

מנעולים מקצועיים ישתמשו בכלים מיוחדים לצורך פתיחת דלתות רכב נעולות. לדוגמא, כאשר המקרה הוא מקרה בו מפתח הרכב ננעל במנעול, סביר להניח שהמנעולן יאלץ להשתמש במחלץ מפתח שבור כדי להסיר כל אחד מהחלקים ללא פגיעה במנעול עצמו. לאחר מכן, על המנעולן יהיה לשחזר או לשכפל את המפתח כדי שתוכלו להשתמש בשנית במפתח. רצוי גם לבדוק למה נשבר המפתח, האם מדובר על שגגה או שהצילינדר כבר שחוק במנגנון הנעילה.

במקרה בו ננעלתם מחוץ לרכב סביר להניח שהמנעולן ישתמש בצינורית דקה וגמישה כדי לפרוץ את הרכב, המנעולן מחליק את הצינורית בין הזכוכית לגג הרכב ויפתח את המכונית מבפנים. כאשר אין לכם מפתח לרכב בשביל פתיחה שלו על המנעולן יהיה לתכנת מחדש את מערכת הרכב כדי לפתוח את הדלתות.

שיטה נוספת שגם היא פופולרית היא באמצעות כרית ניפוח, המנעולן מפריד את דלת המשקוף בצורה זהירה, מכניס מוט ברזל או כלי מיוחד וילחץ על כפתור הנעילה. הכרית נועדה כדי לאפשר מרווח למוט להיכנס. שימו לב, בשיטה זו קל יותר לפגוע במנגנון הרכב וברכב עצמו ולכן, נדרשת כאן מיומנות רבה.

תל אביבים? מעולה! כנסו ללינק הבא: שמנעולן בתל אביב יגיע במהרה.

מנעולן רכב

מנעולן רכב 24/7 במרכז

שירותי מנעולות הם שירותים הניתנים לרוב לאורך כל שעות היום והלילה בגלל שמדובר על שירותי חירום. כאשר אתם מחפשים מנעולן רכב זה הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא, האם המנעולן זמין אליכם כפי שנדרש. 

הזמינות של מנעולן רכב הוא פרמטר קריטי לבחירה, לא מספיק בכך שמנעולן רכב יהיה זמין גם בשעות הלילה, אלא השאלה תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע אליכם. פרק הזמן הנדרש להגעה הוא עד כחצי שעה, לשם ההשוואה כאשר אנחנו מחפשים שירות חלופי לפריצת רכבים כמו שירותי גרירה למוסך פרק הזמן שיגיע אליכם הגרר הוא בערך בין שעה וחצי לשלוש שעות, תלוי אם זה שירותי גרירה מטעם הביטוח או לא, המחיר יהיה אפילו יקר יותר לרוב כיוון שאתם משלמים גם על הובלה וגם על שירות במוסך. 

לכן, אתם צריכים לחפש מנעולן לפי האזור שלכם, לדוגמא: מנעולן רכב בתל אביב, מנעולן רכב בראשון לציון, מנעולן רכב בכפר סבא וכן הלאה. תוכלו גם למקד את השירות בדרך הבאה: שכפול מפתחות רכב תל אביב, שכפול מפתחות לרכב בהרצליה ועוד…

מנעולן רכב 24 שעות

מנעולן רכב בהרצליה והאזור

הפרמטרים לבחירת מנעולן רכב בהרצליה או באזור אחר היא בהתאם לזמינות של בעל המקצוע אליכם. עליכם לוודא מה כולל השירות של המנעולן ובין היתר האזורים בהם המנעולן עובד. מנעולן רכב מתנייד עם קטנוע/רכב, תלוי במיקום העבודות שלו. המטרה של המנעולן היא להגיע אליכם עד חצי שעה מזמן ההזמנה. כדי לייעל את התהליך על המנעולן לוודא עם הלקוח טרם הגעתו מהי בדיוק הבעיה. יש ציוד רכב המתאים לפתרונות נעילת רכב. כמו כן, המנעולן ישאל אתכם שאלות מנחות כמו סוג הרכב, המקום בו אתם נמצאים, כמה זמן הרכב נמצא אצלכם ורק כך יידע עם איזה ציוד להגיע ואפילו להעריך עלויות שירות.

מנעולן רכב שפורץ רכבים

מנעולן רכב בצפון

מנעולן רכב בצפון באזור שלך נעביר לקבלן משנה שלנו אשר יגיע אליך במהירות. מנעולני רכב  בצפון מתנייד עם קטנוע/רכב, תלוי במיקום. המטרה שלנו היא להגיע אליך עד חצי שעה מזמן ההזמנה. כדי לייעל את התהליך נדרש לדעת טרם הגעתנו מהי בדיוק הבעיה. יש ציוד רכב המתאים לפתרונות נעילת רכב. כמו כן, יש שאלות מנחות כמו סוג הרכב, המקום הפיזי בו אתם נמצאים, כמה זמן הרכב נמצא אצלכם ורק כך נדע עם איזה ציוד להגיע ואפילו להעריך עלויות שירות.

מנעולן רכב בצפון

מהם השירותים של מנעולן רכב?

ריכזנו עבורכם 4 משירותי מנעולות רכב, קיימים עוד שירותי חילוץ שונים. חשוב לנו היה לרכז את השירותים הפופולריים ביותר כדי שתבינו מה זה אומר, כמה זמן זה לוקח ועל עלויות נדבר בהמשך:

 • שכפול מפתח לרכב – שכפול מפתח לרכב הוא שירות שניתן לאחר אובדן של מפתח. לרוב לא מדובר בשירותי חירום, אלא שירות הניתן עקב אובדן של מפתח נוסף שיש לבעל הרכב. שכפול מפתח לרכב דורש ציוד מקצועי וכמובן מיומנות, במיוחד כאשר מדובר על מפתח ידני. שכפול המפתח חייב להיות מדויק כדי שיתאים לצילינדר, גם דיוק לא של 100% יכול לפתוח לכם את הרכב אך לשחוק את הצילינדר, בטווח הקצר לא שמים לב לזה אך בטווח הארוך זה בהחלט פוגע בצילינדר.

 

 • שחזור מפתח לרכב – שחזור מפתח שונה משכפול מפתח לרכב, אך רבים נוטים להתבלבל. אם אין לכם מפתח נוסף לרכב ואתם צריכים מפתח, השירות הניתן הוא שחזור מדויק של המפתח בהתאם לצילינדר שלכם. לצורך שחזור המפתח על בעל המקצוע לפרק את צילינדר הרכב ועל פי המבנה של הצילינדר ניתן יהיה לשחזר מפתח וכמובן רצוי לשכפל אותו לפחות פעמיים. מבעד לכך, כאשר מדובר על מפתח שאינו ידני, השכפול נעשה בהתאם לקוד הרכב, בלוטוס וטכנולוגיה המתאימה לרכב באמצעות שחזור המשדר.

 

 • פריצת רכבים – פריצת רכב הוא השירות הפופולרי ביותר בקרב מנעולן לרכב. השירות הניתן יכול להיות במסגרת חירום או שלא במסגרת חירום. שימו לב, שירותי חירום הניתנים מחוץ לשעות העבודה הם יקרים יותר בשיעור של כ-100%, לעיתים פחות ולעיתים יותר, זאת בהתאם למורכבות העבודה ושעת ההזמנה. פריצת רכבים נעשית בדרך בה ציינו, בה המנעולן צריך לפרוץ את הרכב ללא פגיעה ברכב. לעיתים אין מנוס מלפגוע ברכב, אך לצערנו הלקוח לא יכול להבדיל בין מקרה כזה למקרה אחר ולכן, עליכם לסמוך על בעל המקצוע שהזמנתם. בדיוק בגלל זה כל כך חשוב לבחור בצורה חכמה את המנעולן שמגיע אליכם על בסיס זמינות, מוניטין, ניסיון והכשרה.

 

 • תכנות קוד – כאשר קודן הרכב שלכם לא פועל זה עלול לקרות עקב סיבות שונות, החל משחיקה של אחד הלחצנים ועד לבעיות מכניות. תכנות קוד נעשה על ידי מנעולן מקצועי והקוד הנבחר הוא בעל 4 ספרות (קודן). בעל המקצוע מגיע אליכם, מוציא את הקודן ובודק מהי הבעיה, כאשר יש לחצן לא פעיל יש לכם שתי אפשרויות, או להחליף את הקודן או לבחור בקוד הפוסח על אותו מספר שחוק. אמנם הבחירה השנייה זולה יותר, אך היא פחות בטיחותית. הבחירה היא של הלקוח ובסופו של דבר, מי שירצה לפרוץ לרכב שלכם יעשה את זה ככה או ככה – זאת לצערנו המציאות.
תיקון מנעול לדלת רכב

מחירון פריצת רכב

שימו לב, מחירון פריצת רכב משתנה מבעל מקצוע כזה לאחר, אך טווח המחירים שנציין הוא הממוצע העיקרי בשוק. חשוב לבחור במחיר הנמצא בטווח שנציין, מחיר מופחת ממה שציינו זה סימן למשהו שאמור לעורר חשד – נורה אדומה:

 

כמה עולה להחליף מנעול לרכב?

המחיר עבור החלפת מנעול לרכב נע בין 120 ש"ח ועד 180 ש"ח. ההחלפה צריכה להתאים לסוג הרכב שלכם, סוגי הרכב הפופולריים בקרב מנעולנים הם: טויוטה, מאזדה, סוזוקי, מרצדס, הונדה ועוד. 

כמה עולה פריצת מנעול רכב?

המחיר אותו נשלם עבור פריצת מנעול (פריצה שקטה לרוב) נע בין 220 ש"ח ועד 250 ש"ח. המחיר עשוי להשתנות כאשר נדרש גם שכפול או שחזור מפתח. יש מקרים מסובכים ומקרים פחות מסובכים ולכן, המחיר הוא בדרך כלל עבור הביקור ועשוי להשתנות עם אפיון התקלה.

כמה עולה שכפול מפתחות לרכב?

המחיר עבור שכפול מפתחות לרכב נע בין 220 ש"ח ועד 300 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לעבודה, סוג הרכב ובהתאם למורכבות העבודה.

כמה עולה להחליף צילינדר לרכב?

החלפת צילינדר לרכב משתנה בהתאם לסוג הרכב. המחיר נע בין 350 ש"ח ועד 500 ש"ח. המחיר הינו גם בהתאם למיקום הרכב והאם הוא נמצא סמוך לאזור העבודה של מנעולן הרכב.

כמה עולה התקנת קודן לרכב?

המחיר עבור התקנת קודן לרכב נע בין 250 ש"ח ועד 400 ש"ח, המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב.

כמה עולה שחזור מפתחות לרכב?

המחיר של שחזור מפתחות לרכב נע בין 380 ש"ח ועד 550 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב, בהתאם להאם יש חלקים למפתח שניתן באמצעותם לשחזר את המפתח או שצריך לפתוח את הצילינדר. 

כמה עולה תיקון סוויץ' לרכב?

המחיר עבור תיקון סוויץ' לרכב נע בין 350 ש"ח ועד 500 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם למורכבות העבודה.

שימו לב, המחירים שציינו הם מחירים בתעריף רגיל. המחיר עשוי להשתנות בשיעור של 50% עד 150% כאשר מדובר על שירותי חירום בשעות הלילה, חגים ושבתות.

 

מחירון פריצת רכב

מנעולן רכב - ככה תבחרו נכון:

יש מספר פרמטרים אשר אנחנו שמים דגש עליהם כדי לעשות את הבחירה הנכונה עבור הלקוח. הבחירה שלכם בבעל המקצוע היא זו שתקבע כמה תשלמו, מהי איכות העבודה, האם בעל המקצוע משתמש בחלפים מקוריים או לא מקוריים ועוד הרבה השלכות לבחירה נכונה או לא נכונה של מנעולן רכב. לפניכם כל הדגשים לבחירה נכונה:

הכשרה – מנעולן רכב יכול לעבור סוגי הכשרה שונים, האחת היא הכשרה מקיפה בכל תחום הרכב. ההכשרה כוללת מענה לתקלות בכל סוגי הרכבים ולכל סוגי התקלות. מצד שני, יש הכשרות שהן יותר מצומצמות ונקודתיות אשר בדרך כלל יהיו מאופיינות עם פורץ רכב. חשוב להבין, פורץ רכב יכול להיות מעולה, אבל תחום ההתמחות שלו יותר מצומצם ועקב כך סביר להניח שההתמודדות שלו עם התקלה תהיה בעייתית יותר. מצד שני, מנעולן רכב מקבל הכשרה הנפרסת על גבי מספר חודשים שם הוא מקבל את הידע הנדרש להתמודדות עם כל סוגי התקלות ולכל סוגי הרכבים. כמובן, מנעולן מקצועי ירצה גם להמשיך לצבור ידע גם לאחר שעבר את הקורס.

זמינות – הרבה בעלי מקצוע מציעים זמינות 24/7. אנחנו רואים מודעות רבות של מנעולן רכב בתל אביב 24/7, מנעולן לרכב בהרצליה 24/7, המודעות האלה יכולות להטעות את הלקוח. כאשר בעל מקצוע מתחייב למתן שירותים לאורך כל שעות היום עליו לעמוד על כך. חשוב גם להבין שהשירות הניתן הוא יקר יותר בזמנים אלו ויש ליידע על כך את הלקוח. הלקוח יכול להסתכל על מחירון הנמצא באתר ולחשוב שזה המחיר, תמיד תשאלו את בעל המקצוע מה המחיר אותו הוא גובה עבור השירות בזמן הנתון. מלבד לכך, על בעל המקצוע לשמור על זמינות גבוהה לאורך כל שעות היום ולהגיע ללקוח תוך חצי שעה, מנעולן מנוסה ומקצועי יידע גם לבטל עבודות או להעביר עבודות לקולגות במקרים בהם לא יוכל להגיע ללקוח.


ניסיון – הניסיון הוא קריטי, במיוחד כאשר מדובר על פריצת רכבים. פריצת רכבים יכולה להיות הצלה של ממש, או הרס כללי של הרכב. בעל מקצוע שלא יודע להתמודד עם סוג הרכב הנתון חייב להודיע על כך ללקוח ולבטל את העבודה. הניסיון שיש לבעלי המקצוע הוא גם זה שייקבע איך תראה העבודה. כפי שציינו בתחילת המאמר, יש פריצות שמכונות פריצות שקטות, אלו הן הפריצות שכל לקוח מייחל אליהן – פריצות אשר לא פוגעות בתפקוד הרכב.


תעודת יושר – תעודת יושר היא לא חובה כדי לבצע את העבודות – חשוב לדעת את זה. עם זאת, בעלי מקצוע רבים בוחרים שכן להחזיק בתעודת יושר לטובת הלקוח, כך הלקוח ירגיש הרבה יותר בטוח. שירותי מנעולנות יכולים להיות שירותים מאוד אישיים ויכולים להגיע ללקוח במצבי לחץ. אחד הדברים שיכולים להרגיע את הלקוח הוא עצם העובדה שבעל המקצוע מוכר על ידי משטרת ישראל ויש לו תעודת יושר שמוכיחה זאת.

מה ההבדל בין פורץ רכב לבין מנעולן רכב?

ההבדל בין פורץ רכב ובין מנעולן הוא הבדל משמעותי עבור הלקוח, למרות שסביר להניח והלקוח לא יידע על כך בכלל. לרוב, מנעולנים יהיו בעלי הכשרה רחבה יותר מאשר פורצי רכבים. מנעולן הוא בעל הכשרה לכל סוגי המנעולים, הוא יכול לבצע עבודות שפורץ רכבים לא יודע. 

לדוגמא, אם נדרש לתכנת מחדש את הקודן, רכב פורצי הרכבים לא מקבלים את ההכשרה הזאת ואם הם מבצעים את העבודה זה כנראה מתוך ניסיון או הכשרה שביצעו שלא במסגרת הלימודים. נדגיש, ייתכן שגם פורץ רכבים יעשה את העבודה כמו שצריך ולכן, כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע מה שקריטי באמת הוא לבדוק את הניסיון של בעל המקצוע, אך גם ההכשרה שלו יכולה להיות פרמטר לבחירה – תלוי בתקלה. 

מה שקריטי עבור הלקוח הוא לקבל את השירות המלא, בין אם זה כולל שכפול מפתח רכב, שחזור מפתח רכב או החלפת קודן ברכב.

מה זה תיקון סוויץ' לרכב?

סוויץ' לרכב משמש את הנהג לשם הנעה של הרכב, הפעולה נעשית על ידי סיבוב המפתח בתוך הסוויץ'. תקלות בסוויץ' אינן נפוצות ולרוב התקלה דווקא תצביע על בעיית מנוע או בעיה חשמלית כאשר הרכב לא מניע. עם זאת, מה שכן מאפיין בעיה בסוויץ' הוא דווקא מצב בו הסוויץ' קשה ולא מסתובב. הסוויץ' ברכבים החדשים מתקשר עם קודן הרכב ומטרתו לספק הגנה לפני ההנעה, רק לאחר לחיצת הקוד בזמן לחיצה על הבלם ניתן יהיה לסובב את הסוויץ'. ריכזנו לפניכם מספר תקלות נפוצות בסוויץ' הרכב:


הרכב לא מניע לאחר סיבוב המפתח – במצב כזה המפתח נכנס לסוויץ' ומסתובב כראוי, עם זאת אין אפשרות להניע את הרכב. ייתכן ומדובר בשני מקרים, האחד הוא בעיה חשמלית ברכב/בעיית מנוע. כאשר נשמע שהרכב כן מנסה להניע ייתכן ומדובר על בעיית חשמל. המקרה השני הוא כאשר יש בעיה בסוויץ' עצמו. כאשר הבעיה נובעת מתפקוד לקוי של הסוויץ' ניתן יהיה לקרוא למנעולן או חשמלאי שיוכל לסייע לכם. כדי לאבחן את הבעיה תוכלו ליצור קשר עם בעל המקצוע.


סוויץ' לא מסתובב – הכנסתם את המפתח לסוויץ' אבל הוא לא מסתובב. תקלה זו נפוצה בקרב רכבים ישנים בעיקר בשל בלאי טבעי של הרכב או הזנחה. חשוב מאוד לא לסובב בכוח את המפתח, סיבוב עוצמתי יכול לגרום למפתח להישבר בתוך הסוויץ' ואז התקלה הופכת למורכבת יותר. קראו לבעל מקצוע אשר ייבחן את התקלה. לעיתים תחזוקה קבועה של הרכב מבחינה היגיינית יכולה לסייע לכם. שימו לב, הרבה פעמים יש מקרים בהם אנשים הולכים לים או לגן שעשועים עם הילדים, המפתחות מתמלאים באבק/חול ולאחר מכן אתם מכניסים את המפתח לסוויץ' – עקב כך נוצר לאט לאט בלאי ברכב. לכן, שימו לב בפעם הבאה לפני שאתם מכניסים את המפתח לסוויץ' האם יש עליו לכלוך, אם כן נקו את המפתח באמצעות מטלית לחה – חשוב מאוד לא לנקות את המפתח במים כדי שהסוויץ' לא יצבור חלודה.


הסוויץ' לא מגיב – במקרה בו הסוויץ' לא מגיב ייתכן ומדובר על תקלה חשמלית אשר הפתרון עבורה הוא החלפת סוויץ'. מדובר על תקלה חמורה אשר מחייבת את בעל הרכב לנהוג בזהירות רבה, לא לנהוג ברכב אלא לקרוא לבעל מקצוע עד לפתרון התקלה.
ישנן הרבה תקלות חשמל אשר יכולות להגיע לאותה תוצאה של לקות תפקוד של הסוויץ', לא פשוט להבחין בין מקרים בהם הבעיה היא חשמלית ובמקרים בהם הסוויץ' הוא הבעיה. כדי לאבחן את הבעיה יש לקרוא לבעל מקצוע ולא לנסות לפתור את התקלה באופן עצמאי.

תיקון סוויטץ לרכב

פריצת כלי רכב - האם יש חשיבות לסוג הרכב?

התשובה היא חד משמעית כן, יש חשיבות לסוג הרכב. למעשה, השאלה הראשונה שמנעולן מקצועי יישאל אתכם היא על איזה סוג רכב מדובר. הסיבה לכך היא שכל חברה מציעה סוגי מנעולים שונים ובזמן ההכשרה של המנעולן הוא לומד על כל סוגי הרכבים. מבעד לכך, כדי לפרוץ רכב, להחליף צילינדר או סוויץ' חשוב שבעל המקצוע יחזיק בכל החלפים המקוריים ורצוי שבעל המקצוע יגיע עם החלפים איתו כאשר הוא מגיע לחילוץ. שימו לב, אסור לכם להתפשר על הנושא הזה, על בעל המקצוע להגיע עם החלפים המקוריים בהתאם לסוג הרכב שלכם אחרת זה לא יעבוד.
פריצת דלת לרכב

פריצת כלי רכב - אמצעי זיהוי

כמו שאתם מחפשים בעל מקצוע עם תעודת יושר, בעל המקצוע הוא גם זה שייבחן אתכם, לפחות בעל מקצוע איכותי. הסיבה לכך היא שבעבר פורצים רבים נהגו להזמין מנעולנים ואנשי מקצוע לבתים, לרכבים כדי לבצע פריצת רכב בעוד הנכס לא שלהם בכלל. עקב כך, אחד הכלים שמקבלים מנעולנים מקצועיים בהכשרתם היא לזהות את בעל הנכס ולוודא שאכן הוא אחראי על כך. זה די פשוט, אם יש תעודת זהות, רישיון רכב, רישיון וכן הלאה. במקרים בהם לא הנהג הוא בעל הרכב יש ליצור קשר עם בעל הרכב וליידע אותו בתהליך שעומד להיות מבוצע.

מנעולן רכב - טיפים

  1. מה עושים כאשר המפתח נשבר במנעול הדלת? דבר ראשון וחשוב הוא לשמור את החלקים, שמירה על החלקים הופכת את יצירת המפתח החדש להרבה יותר פשוטה. עליכם יהיה להביא את החלקים למנעולן מפתחות רכב וזה עשוי להוזיל את המחיר אותו תשלמו. אם חלקי המפתח עדיין בתוך המנעול אל תנסו לחלץ אותם באופן עצמאי – אתם עלולים לגרום נזק לצילינדר.
  2. מה זה אימובילייזר? אימובילייזר היא מערכת של כלי רכב חדשים אשר מתבססים על חתימה אלקטרונית באמצעות מכשיר הנמצא בראש המפתח. אם הקוד שגוי מהמשגר, המערכת לא תאפשר לבצע התנעה. כדי לפתור את הבעיה הזאת יש לתכנת מחדש את המשדר וליצור חתימה דיגיטלית – אחת מעבודותיו של מנעולן מקצועי.
  3. אם איבדתם את מפתחות הרכב ואתם נמצאים באזור שנחשב לבטוח כמו מוסך, חצר הבית וכד', אתם לא צריכים להזמין שירותי חירום אלא להמתין לשעות הבוקר ולהזמין את בעל המקצוע – לעיתים עד אז אפילו תמצאו את המפתחות. עם זאת, כאשר אתם נמצאים במקום חיצוני ללא שום אבטחה לרכב רצוי להמתין לבעל מקצוע שיגיע עד אליכם ויפתור את הבעיה. פורצי רכבים מקצועיים יגיעו אליכם בכל שעות היום והלילה תוך פחות מחצי שעה.
  4. שכפול מפתחות לרכב – תמיד תדאגו לכך שיהיו לכם לפחות שני זוגות של מפתחות לרכב. שכפול מפתחות לרכב לא צריך להיות יקר ובהחלט משתלם ברגע שאתם ממהרים לעבודה או שאיבדתם את המפתח לרכב ואתם מחוץ לבית. ההוצאה הקטנה הזאת יכולה לחסוך לכם מאות שקלים עבור חילוץ, שחזור מפתח ופריצת הרכב.
 1.  
מנעולן רכב 24 שעות

לסיכום

פריצת כלי רכב היא מלאכה אשר מחייבת את בעל המקצוע להחזיק בניסיון הנדרש. אנחנו פוגשים הרבה מקרים בהם מנעולנים או פורצי רכבים ביצעו עבודה שהיא לא תחת ההכשרה שלהם, כתוצאה מכך מנעול הרכב נפגם יותר וההוצאה גדלה ללקוח.

בתור מנעולנים, עלינו להיות ישרים עם הלקוח לגבי ההכשרה שלנו, לגבי הזמינות שלו ולגבי המחיר. בנוגע ללקוח, התפקיד של הלקוח לא פחות חשוב מאשר התפקיד של המנעולן, בחירה של בעל מקצוע איכותי בזמן לחץ כמו רכב נעול היא לא פשוטה.

המלצה שלנו, כאשר אתם צריכים בעל מקצוע תדעו שהפער הזה של ה-5 דקות בדיקה לא יעשה הבדל משמעותי מבחינת ההמתנה שלכם, אבל בהחלט יכול להשפיע לטווח הארוך בנוגע לאיכות העבודה והאם תצטרכו להזמין בעל מקצוע נוסף תוך מספר חודשים.

רגע לפני פריצת דלת לרכב
מנעולן רכב בתל אביב

מנעולן רכב בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב מהיר ומורשה מנעולן רכב בתל אביב – אתם צריכים את אביחי. מנעולן מוסמך ומורשה ובעל וותק של מעל עשור בתחום. חייגו

קרא עוד »
פורץ רכבים בנתניה

פורץ רכבים בנתניה

מנעולן רכב בנתניה מוסמך מקצועי ומומלץ 24/7 פורץ רכבים בנתניה – שמגיע עד עליך במהירות, פורץ את כל סוגי המנגנונים לרכב, אזעקות ועוד. חייגו עכשיו!

קרא עוד »
פורץ רכבים

פריצת רכבים

פורץ רכבים מוסמך – פריצת רכבים 24/7 מחפשים פורץ רכבים?  פורץ רכבים מחיר משתנה ותלוי זמן עבודה מחירי פורץ רכבים 24/7 החל מ 250₪ חייגו

קרא עוד »
מעבר מהיר אל...