מנעולן ברחובות

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן ברחובות? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ ברחובות בדרך אליך.

פורץ מנעולים ברחובות [מנעולן ברחובות] מורשה משטרת ישראל 24/7

מחפשים מנעולן ברחובות? אז הגיעה הזמן לצלצל אלינו. זמינים עבורכם כבר עכשיו! לחצו על כפתור הבא ובעל מקצוע איכותי ומהיר ימתין לך. 

פורץ מנעולים הוא בעל תפקיד ייחודי, והתפקיד הוא לא רק לפרוץ לכם את הדלת, אלא להעניק לכם את הזמינות המקסימלית. רוב קריאות החירום מתרחשות בשעות הלילה, שבתות וחגים ושם נבחנת היכולת של בעל המקצוע להוכיח את איכות השירות שלו. פורץ מנעולים אשר מגדיר את התפקיד שלו בתור 24/7 חייב להיות זמין אליכם בכל זמן נתון. ריכזנו עבורכם את כל השירותים שנותן פורץ מנעולים מקצועי ובנוסף, איך תדעו לעשות את הבחירה הנכונה.

תוכן עניינים

מהו פורץ מנעולים ברחובות?

פורץ מנעולים היא הגדרת תפקיד מאוד פשוטה יחסית, אך היא כוללת בתוכה מגוון רחב של התרחשויות. התפקיד המרכזי של פורץ מנעולים הוא לפרוץ את הדלת שלכם, אבל יש לקחת בחשבון את כל ההשלכות שיש לכך – בעיקר כאשר בוחרים בעל מקצוע שאינו עונה להגדרות המקצועיות. ברוב המקרים ניתן לפרוץ את הדלת באופן שקט – מה זה אומר?

פריצה שקטה מוכרת לנו בשני מקרים, המקרה הראשון הוא במקרה של פריצה ממשית לבית שלכם על ידי פורץ. פריצות שקטות בשנות ה-2000 המוקדמות היו מאוד נפוצות, פריצות שלמעשה אין סימנים לפריצה אך הבית אכן נשדד. פריצה שקטה במובן המקצועי מתייחסת למצב בו בעל המקצוע פורץ לכם לבית במקרה שהמפתח אבד או כל סיבה אחרת ללא שום פגיעה בחומר עצמו – אין צורך להחליף את הדלת, את המנעול או הצילינדר. עם זאת, יש מקרים בהם לא נוכל שלא להחליף את הצילינדר. לא פשוט להגיע למצב של פריצה שקטה, במיוחד כאשר המפתח נשבר בתוך הדלת או כאשר ניסיתם בכוח לפתוח את הדלת ובכך נגרם נזק. ניתן לבחון האם יהיה אפשרי לבצע פריצה שקטה רק במעמד השירות כאשר בעל המקצוע בוחן את הצילינדר. פורץ מנעולים עובד במגוון רחב של תחומים, החל מפריצת דלתות כניסה, דלתות פנים, סורגים, תיבת דואר ופריצת דלת הרכב.

איך מתבצעת פריצת מנעולים?

איך דרך אחת לבצע פריצת מנעולים, השיטה משתנה בהתאם למספר דברים, החל מסוג המנעול ועד לכלים המקצועיים שיש לבעל המקצוע. גם כאשר מדובר על פריצת רכבים אנו רואים שוני בין סוגי הרכב, לעיתים המפתח תקוע בסוויץ' ולעיתים הבעיה היא בכלל בדלת. התקלה הנפוצה ביותר היא דלת נטרקת וכאן אין שום סיבה לא לפרוץ את הדלת ללא פגיעה ממשית בדלת. עם זאת, ההמלצה שלנו לכל מי שמזמין בעל מקצוע הוא להמתין עד להגעת בעל המקצוע ולא לנסות באופן עצמאי לפרוץ את הדלת. בעל המקצוע מגיע עם כלים ייעודיים לסוג הדלת שלכם, בין אם מדובר על דלת רב בריח או מולטילוק. בעל המקצוע שמגיע למקום בוחן את המקרה, אם מדובר על מפתח שבור יש לחלץ את המפתח ולבחון האם הצילינדר נפגע או נשחק. במקרים בהם קיימת פגיעה בצילינדר מומלץ להחליף אותו, למעשה ההמלצה שלנו היא עוד טרם הפריצה כאשר הצילינדר מרגיש לכם שחוק וקשה, כבר אז יש להחליף אותו או מצד שני לשמן אותו עם הכלים הייעודיים. פעמים רבות הצילינדר נשחק עקב תחזוקה לקויה או חשיפה ללכלוך.

מהם השירותים הנוספים של פורץ מנעולים?

מבעד לפריצת מנעולים, בעל המקצוע מבצע עוד פעולות כמו התקנת מנעול עילי, התקנת קודן, התקנת סורגים והרשימה עוד ארוכה. יש לוודא האם בעל המקצוע שעומד מולכם הוא גם כשיר בתוך מנעולן, שכן מנעולן בעל סמכות גבוהה יותר בכל תחום המנעולים. יש לוודא מול בעל המקצוע האם הוא כשיר לביצוע מלאכות אלו, האם מדובר על פורץ מנעולים או מנעולן. למנעולן יש הכשרה ארוכה יותר של מספר חודשים לעומת מספר שבועות של פורץ מנעולים.

פורץ מנעולים ברחובות - למי פונים?

חברת "אור מנעולים" היא מבין החברות המובילות לפריצת דלתות ומנעולנות באזור המרכז – בראשה עומד אביחי שהוא מנעולן מוסמך ומורשה מטעם משטרת ישראל. השירותים שחברת אור מנעולים מעניקה היא לאורך כל שעות היממה, כולל שבתות וחגים ובמחירים נוחים לכל כיס. החברה דוגלת במתן שירות הולם ומהיר לכל לקוח כאשר הזמינות היא בראש סדר העדיפויות שלה. החברה מעניקה את שירותיה למגזר הפרטי ומצד שני גם למגזר העסקי. מבין שירותי החברה תמצאו פריצת דלתות לבית, החלפת צילינדר לדלתות כניסה, דלתות פנים, ממ"ד, שכפול מפתח, שחזור מפתח, התקנת מנעול ביומטרי, החלפת ידיות, פריצת דלת רכב, החלפת קודן, חילוץ מפתח תקוע, תיקון סוויץ', התקנת סורגים, התקנת דלתות זכוכית והרשימה עוד ארוכה.

פורץ מנעולים ברחובות - מחיר

כמה עולים שירותי מנעולנות? המחירים יכולים לנוע בטווח רחב, החל מכ-80 ש"ח ועד לכמה אלפי שקלים. המחיר משתנה בהתאם למספר דברים, אחד הוא שעת הקריאה. מנעולן וכל בעל מקצוע שעובד לאורך כל שעות היממה לא גובה את אותו המחיר בשעות הלילה. מה זה אומר? כל מנעולן או פורץ מנעולים גובה בשבתות, לילות וחגים כ-150% משכר העבודה שלו. לכן, לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע בשעות אלו וודאו האם מדובר על שירות חירום או שמא עדיף לכם לחכות לשעות הבוקר.

 

מבעד לכך, המחיר נקבע גם לפי מורכבות העבודה, במקרה בו מדובר על פריצה שקטה אין שום סיבה לגבות מחיר גבוה, המחיר נע בטווח ה-200 ש"ח עד 400 ש"ח. עם זאת כאשר לקריאה מתווספות עוד עבודות כמו החלפת צילינדר, שכפול מפתח, שחזור מפתח, התקנת קודן וכן הלאה… כאן המחיר כבר משתנה והוא בהתאם למחירון של בעל המקצוע. לכן, אנו תמיד ממליצים לוודא את המחיר הסופי (ככל הניתן) לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע וזכרו, בוחרים בעל מקצוע על פי המוניטין שלו ולאו דווקא לפי המחירים.

פורץ מנעולים ברחובות

תיקון ופריצה של דלת

לפעמים, דלת אינה נפתחת מסיבות שונות ומגוונות שהן לאו דווקא המנעול.

מנעולן מוסמך ומקצועי, יוכל לאבחן את הבעיה ולטפל בה כנדרש ללא צורך בהחלפת המנעול אם דבר זה מיותר, ללא נזקים והוצאות מיותרות.

הגינות ויושר, מקצועיות, אחריות ואדיבות. 

כל אלו מנחים את אביחי כנותן שירות משמעותי לציבור בתחום כל כך רגיש כמו הגנת הבית ואבטחתו.

אם הנכם רוצים לשדרג את מנעולכם, למנעול ביומטרי חדשני ומתקדם שמופעל על ידי טביעות אצבע שמורות במאגר ללא צורך במפתח, או הנכם רוצים להוסיף הגנה נוספת על ביתכם ויקריכם בעזרת מנעול נוסף.

אביחי המנעולן המורשה ישמח להעניק לכם שירות בתחום ולתת אחריות מלאה על שירותיו.

לסיכום

אז במקרה ונקלעתם לצרה, ואתם מחפשים פורץ מנעולים ברחובות שיגיע אליכם בזמן הקצר ביותר.

יעניק לכם שירותי פריצה ומנעולנות מהטובים והמקצועיים בתחום, התקשרו עכשיו אל אביחי המנעולן.

לכל ייעוץ בנושא שדרוג האבטחה של הבית, שדרוג המנעולים למנעול ביומטרי מתקדם עוד מנעול כספת עליון, פתיחה של דלקת טרוקה שנתקעה ללא פריצה.

התקנת עיניות או פריצת כספות, אתם מוזמנים להתקשר לאביחי, להתייעץ ולקבל שירות ממומחה ולא פחות.

למידע נוסף על מנעולנים באזור

מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב מוסמך מקצוען ומומלץ 24/7​ מנעולן בתל אביב ? עם אביחי התהליך הכי מהיר. הגעה מובטחת תוך 20 דקות מסיום השיחה. שירות

קרא עוד »
מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק

מנעולן בראשון לציון

מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק מוסמך ומורשה 24/7 מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק מספק מגוון שירותים ותחומים ולאו דווקא פריצת מנעולים. השירותים הניתנים הם הן

קרא עוד »
כרטיס מנעולן

מנעולן בפתח תקווה

פורץ מנעולים בפתח תקווה: מקצועי והוגן תושב העיר פתח תקווה מנעולן בפתח תקווה? כנראה שאתם צריכים את אביחי – מנעולן מוסמך ומורשה ובעל וותק של

קרא עוד »