מנעולן בגבעת שמואל

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בגבעת שמואל? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

מנעולן מומלץ בגבעת שמואל בדרך אליך.

פורץ מנעולים בגבעת שמואל - כל מה שצריך לדעת

מחפשים מנעולן בגבעת שמואל? שירותי מנעולנות מוכרים בתור שירותי חירום וזאת נקודת התורפה המשמעותית של התחום. רבים לא בוחנים את מי הם מזמינים כי הם שרויים בלחץ לקבל חילוץ, אבל המתנה של 5 דקות וסקירה מקצועית תוכל לסייע לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים. אתם לא צריכים לשלם מחירים מופקעים כדי לקבל שירות מקצועי, אלא פשוט לדעת איך לבחור נכון. ריכזנו עבורכם במאמר הקרוב את כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי מנעולנות וכיצד תגיעו לבחירה נכונה.

למה אנחנו צריכים מנעולן בגבעת שמואל

תחילה נציין, יש הבדל בין פורץ מנעולים ובין מנעולן. התפקיד של פורץ מנעולים מוגדר לפי שמו – התפקיד שלו הוא לפרוץ את המנעול, בין אם מדובר על בית או רכב. עם זאת, ההסמכה של אותו בעל מקצוע והידע שלו פחות רחבים. אנחנו צריכים מנעולן או לשירותי חירום או לשירותים סטנדרטיים שניתן לחכות עבורכם. מנעולן יכול לסייע לכם בדברים הבאים: שכפול מפתח, שחזור מפתח, פריצת מנעול רכב, פריצת מנעול לבית, פריצת מנעול ממ"ד, התקנת דלת ממ"ד, התקנת דלת זכוכית, החלפת צילינדר לדלתות רב בריח, פלדלת, מולטילוק, דלתות זכוכית, דלתות עץ, תיבת דואר ועוד. מנעולן מבצע גם התקנות של מנעולים חכמים (ביומטריים) לבתים פרטיים, בתי עסקים, משרדים ועוד. לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם צריכים ולוודא שבעל המקצוע מבצע עבודות אלו והאם הוא זמין להגיע אליכם בזמן המבוקש.

מנעולן רכבים בגבעת שמואל

אחד משירותי החירום של מנעולנים הוא פריצת רכבים. פריצת רכבים נחשבת לשירות חירום מכיוון שבעל הרכב צריך להשתמש ברכב בזמן הנתון, בין אם הוא תקוע מחוץ לרכב או חלילה בתוכו. אחד הדברים שמגדירים בעל מקצוע מנוסה הוא זמני ההגעה – על מנעולן מקצועי להופיע תוך עד חצי שעה מזמן ההזמנה, גם כאשר מדובר על שעות לילה מאוחרות (כל עוד בעל המקצוע מגדיר את עצמו בתור נותן שירות 24/7). תחום פריצת מנעולי רכב הוא תחום מורכב הדורש מיומנות רבה מבעל המקצוע כדי שלא לגרום נזק לרכב שלכם. התקלה יכולה להיות גם ללא קשר לדלת הרכב, אלא שסוויץ' הרכב אינו מניע או שהמפתח נתקע בסוויץ'. קבלו טיפ מאיתנו, במקרה כזה אל תנסו לסובב בכוח את המפתח או להוציא אותו, אחרת אתם עשויים להיכנס לתקלה מורכבת יותר. בעל המקצוע יגיע אליכם ויידע להבדיל היכן נמצאת התקלה, בין אם מדובר על תקלה בשלט הרכב, בסוויץ' או באימובילייזר. מיותר לציין שבעל המקצוע (מנעולן רכב) חייב להחזיק בהתמחות לסוג הרכב שלכם.

דלת נטרקת מה עושים?

יש דלתות שכאשר הן נטרקות הן ננעלות באופן אוטומטי, הדלתות נפוצות בקרב מבנים ישנים, משרדים ועוד. אחת הקריאות הנפוצות ביותר היא כאשר שוכחים את המפתח בבית והדלת נטרקת – במצב כזה אתם צריכים להזמין מנעולן. חשוב לדעת, במקרים כאלה התקלה היא מאוד פשוטה להפעלה ואין צורך להחליף צילינדר או כל חלק חלופי אחר. הדבר היחיד שיכול לייקר את השירות הוא כאשר השירות הניתן מתרחש בשעות הלילה, חגים ושבתות במקרים כאלה תשלמו כ-150% יותר מהמחיר הרגיל.

מנעולן בגבעת שמואל - תקלות ושירותים נפוצים

  1. מנעול בוגדני – המונח "מנעול בוגדני" הוא כאשר מסובבים את המפתח אך דבר לא קורה באמת. במקרים כאלה אנו עשויים להפעיל כוח – מה שיכול לגרום למפתח להישבר בתוך המנעול. לכן, כאשר אתם רואים שאתם מסובבים את המפתח וכלום לא קורה יש לקרוא למנעולן. סביר להניח שהתקלה נובעת מגורם אחר אשר לש מנו לב אליו, בין אם מדובר על תקלה בידית, במנעול או בצילינדר.
  2. מפתח נשבר – כאשר המפתח נשבר בתוך הדלת או בכללי, יש לפעול בצורה מאוד ברורה. עליכם להזמין בעל מקצוע אשר יודע לשחזר מפתח. תהליך שחזור מפתח נעשה בהתאמה מלאה לצילינדר שלכם – ככה ניתן להחזיר את המפתח ולמנוע מכם לשלם יותר על החלפת צילינדר והתקנה.
  3. התקנת סורגים – שירות נפוץ וחיצוני שלא קשור למנעולן בגבעת שמואל הוא התקנה סורגים. ההתקנה מתבצעת על ידי בעל מקצוע אשר מציג לכם את הדגמים הרלוונטים – סורג בטן, סורג צמוד חלון, סורג זז ועוד. התקנת הסורגים היא לפי מ"ר, ניתן להתקין על חלונות לשמירה על ביטחון, בחצר הבית ועוד. הדבר בחשוב ביותר שאתם צריכים לדעת הוא שעובי הסורג צריך להיות החל מ-14 מ"מ כדי שבאמת יוכל להעניק לכם ביטחון מקסימלי.
  4. פריצה שקטה – שירות פריצה שקטה הוא שירות בו בעל המקצוע מבצע את עבודתו ללא שום פגיעה באף חלק של הדלת. לצערנו, אנחנו מכירים את המונח "פריצה שקטה" דווקא בקונוטציה רעה כאשר פורץ מגיע אליכם הביתה ואתם כלל לא שמים לב לפריצת הדלת. כאן השירות הוא בקונוטציה חיובית.
  5. מנעול רצפתי – בדלתות ישנות היום ניתן למצוא מנעול רצפתי – כדי לנעול את הדלת יש לסובב את הצילינדר והמנעול נכנס לתור חור נמצא ברצפה. מנעול רצפתי נמצא בעיקר במבנים ישנים, והוא לרוב עושה בעיות רבות לאחר שמגיע לבלאי. השירות יכול להיות החלפת המנעול והתקנת מנעול עילי לדוגמא.

מהו שירות סביב השעון?

שירות סביב השעון הוא שירות הניתן על ידי בעל מקצוע מנוסה ואמין – שירות לאורך כל שעות היממה. כפי שהתחלנו את המאמר, מדובר על שירותי חירום שיכולים לגרום ללחץ רב ובעל מקצוע צריך להיות זמין אליכם כל הזמן ולהגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה. אלו הם שני קריטריונים לבחירת בעל מקצוע אמין, זמינות ושירות 24/7. מבעד לכך, נרצה לוודא שבעל המקצוע מחזיק בתעודת יושר הניתנת על ידי משטרת ישראל ולאחר מכן נוכל להיות בטוחים בקריאה.

כמה עולה להזמין מנעולן בגבעת שמואל?

בשנים האחרונות אפשר לראות שישנם המון מנעולנים בגבעת שמואל, הדבר כמובן הוביל לירידת מחירים.

אבל רגע לפני שאתם בוחרים את המנעולן, חשוב לדעת שאתם בוחרים במנעולן מקצועי שאתם יכולים לסמוך עליו. 

ברגע שאתם לא מצליחים להיכנס הביתה באמצע הלילה, אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם צריכים לחכות לו במשך שעות ואז הוא לא מצליח לפרוץ את המנעול. ראשית בדקו שמדובר במנעולן מוסמך, כזה שיש ברשותו אישור של משטרת ישראל. 

 

אל תתביישו לשאול אותו שאלות לגבי ניסיונו המקצועי, הסיבה לכך היא שלא כל מנעולן יכול לפתור כל תקלה. 

לדוגמה: ישנן מערכות אבטחה מתקדמות שרק מנעולנים מנוסים יוכלו לטפל בהן, כמו כן חשוב לציין שכאשר מדובר על בית עסק, עליכם לדאוג לכך שהמנעולן לא רק יפתור את התקלה, אלא גם יבדוק באופן מקיף את מערך האבטחה של העסק, מנעולן מקצועי יסביר לכם בדיוק מהן נקודות התורפה של העסק וכיצד תוכלו לשדרג את מערך האבטחה שלכם.

ביקור מנעולן בגבעת שמואל149-299₪
התקנת מנעול פשוט249-499₪
שחזור מפתח לאחר אובדן499-1999₪
פריצת סגר עליון299-599₪
התקנת עינית דיגיטלית249-599₪
החלפת מנגנון דלת פלדלת במיוחד לגבעת שמואל449-849₪
התקנת דלת פלדלת בעיר גבעת שמואל599-949₪
התקנת מחזיר דלת399-649₪
פריצת דלת עץ299-399₪
התקנת סגר ביטחון149-399₪
החלפת גומי איטום בפלדלת299-499₪
מחיר שכפול מפתח לרכב249-599₪
מחיר פריצת רכב בעיר גבעת שמואל249-599₪
מחיר פריצת רכב גרמני349-699₪
מחיר תיקון/החלפת סוויץ249-899₪
מחיר ניתוק קודן249-699₪
פריצת דלת טרוקה249-599₪
פריצת מנעול עליון ( כספת)299-599₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה299-999₪
פריצת מנעול תיבת דואר199-299₪
פריצת כספת ביתית249-699₪
מחיר פריצת מנעול לשער249-499₪
התקנת דלת ממד799-2499₪
פריצת דלת ממד399-599₪
קיצור דלת ממש599-799₪
החלפת ידית בדלת ממד249-599₪
החלפת גומי איטום בדלת ממד499-699₪
תיקון דלת ממדהעלות תתומחר לאחר שליחת תמונה
תיקון דלת פנים299-599₪
תיקון דלת רב בריח299-899₪
תיקון דלת כניסה לבניין299-599₪
החלפת צילינדר פשוט249-549₪
התקנת מנעול עליון349-799₪
התקנת מנעול ביומטרי חכם499-699₪
החלפת ידיות רב בריח299-499₪
תיקון ידית ללא החלפה בגבעת שמואל249-399₪
החלפת ידית שריונית חוסם399-499₪
פריצת רכב יוקרה499-799₪
החלפת מנגנון חוסם999-1399₪

טל"ח המחירים אינם כוללים מע"מ ועלולים להשתנות בעקבות מרחק ותנאי העבודה.

המחירים משקפים מחיר יום ולא מחיר לילה ושבתות.

מנעולן בזמן פריצת דלת
מנעולן בגבעת שמואל

החלפת מנעול בבית או בעסק בגבעת שמואל או באיזור המרכז

אם מפתחות הבית או העסק נגנבו, או שיש תקלה במנעול שאי אפשר לתקן יש לבצע החלפה של המנעול.

דלת הכניסה היא הביטחון החשוב שלנו, הדלת נותנת לנו הרגשה של הגנה וביטחון אבל מה קורה אם ההגנה נופלת ? אם המפתחות נאבדו או שיש בעיה במנעול, אז אתם תצטרכו מנעולן אמין ומקצועי.

למנעולן דלתות יש הסמכה והכשרה מיוחדת, עליכם לבדוק שיש בבעלות המנעולן תעודת יושר מהמשטרה והכשרה מתאימה.

חשוב מאוד לבחור אדם אמין ומקצוען שיעשה עבודה טובה ואמינה ויחזיר לחייכם את תחושת הבטחון לאחר החלפת המנעולים בבית או בעסק.

מנעולן לדלתות נטרקות

דלת טרוקה היא דלת שננעלת ברגע שהיא נסגרת, היא נפוצה בעיקר במשרדים ובבתים, קורה לא פעם שבטעות סוגרים את הדלת ושוכחים את המפתח בתוך הבית או במשרד, זה לא נעים אבל פתיר !

פורץ דלתות טרוקות יעשה עבודה קלה ומהירה ולא יספר לכם סיפורים על החלפת צילינדרים וכו', פשוט ידאג לפתור את התקלה ולפתוח את הדלת בשבילכם.

פורץ מנעול בוגדני

יש פעמים שאנחנו מכניסים את המפתח, מסובבים ומגלים שלא קורה כלום.

במקרה הטוב נצליח לשחרר את המפתח מהחור מנעול במקרים הרעים המפתח יתקע בפנים או אפילו חלילה ישבר, זאת סיטואציה שקורית יותר ממה שאתם חושבים.

מנעול זה בדרך כלל מנעול שכבר תקופה לא עבד טוב אבל משום מה התעלמנו מזה ודחינו את התיקון, במקרה כזה יש להזמין מנעולן מגבעת שמואל שיפרוץ כמובן בצורה ליגאלית (חוקית) ויתקן או יחליף במידת הצורך את הצילינדר שבגד בנו.

איך לוודא שהמנעולן שהזמנתם מקצועי ?

יש לכם חשד שהמנעולן הוא מתחזה ולא יכול להציג תעודת יושר לבקשתכם ? כל מנעולן יכול לפרוץ לכם לעסק, אוטו או דירה ?

הגיע הזמן להבין איך העסק עובד ולהחליט על מנעולן שהוא פורץ אמין, מקצועי ואדם שיכול להוכיח לכם שהוא כזה.

מנעולן הוא אדם בעל הכשרה מוסדרת שקיבל הסמכה והוא איש מקצוע מיומן, אחרי סיום הקורס מנעולנים, הפורץ יעבור הכשרה של חודש וחצי שהעיקר שלה הוא לפרוץ מנעולים ולאחר מכן יעבור הסמכה ותעודת יושר של משטרת שתאשר כי האדם הזה אמין וראוי לפרוץ מנעולים בצורה חוקית.

מנעולן יכול בעצם להיות פורץ כספות, פורץ בתים, פורץ רכבים וכמובן שמדובר ב"פורץ" חוקי לחלוטין.

כל מנעולן שקורא לעצמו פורץ חוקי צריך להציג בפניכם רישיון ממשטרת שמאשר שהוא יכול לעבוד כמנעולן באופן חוקי ועל אחריותו לוודא שאתם אכן בעלי הדירה או הרכב שאותו אתם מבקשים לפרוץ.

אביחי המנעולן

אם תחפשו בגוגל המלצות על מנעולן בגבעת שמואל, כנראה תגיעו לאביחי המנעולן. מדובר במנעולן ברמה גבוהה, כזה שלא יעזוב אתכם עד שהוא יצליח לסיים את העבודה בהצלחה. הוא מעניק שירות איכותי ואדיב ללקוחות פרטיים ובתי עסק באזור כפר סבא כבר שנים רבות. החל בפריצות מנעולים ועד לפריצות לרכבים והתקנת מערכות אבטחה מתקדמות, אביחי מנעולן בפתח תקווה יספק לכם שירות איכותי תוך כדי שימוש בכלים המקצועיים המתקדמים ביותר.