20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים פריצת מנעול? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

פריצת מנעול בדרך אליך.

פריצת מנעולים מקצועי מומלץ ומוסמך 24/7​

פריצת מנעולים? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו! התקשרו עכשיו להצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כולנו מכירים את הסיטואציה הזאת, אנחנו מגיעים הביתה בשעה מאוחרת, מנסים להכניס את המפתח לדלת ולא מצליחים. השלב הבא הוא לנסות לשחק עם המפתח, חשוב לדעת כל ניסיון להפעיל כוח יכול לגרום נזק למנעול, מדובר על נזק שיכול להגיע למאות שקלים (עוד לפני עלות מנעולן). הנזק יכול להיות משמעותי במיוחד אם יש לכם מנעול איכותי ויקר, לדוגמה: פריצת מנעול רב בריח יכולה להיות יקרה יותר מאשר פריצת מנעול רגיל (כאשר מדובר על פריצה לאחר שנגרם נזק, העלות תגדל בצורה משמעותית.)
במאמר זה נסביר בקצרה על פריצת מנעולים, תקבלו מידע שימושי שתוכלו להשתמש לפני קריאה למנעולן לפריצת המנעול, כמו כן תוכלו ללמוד כיצד למצוא מנעולן איכותי בעלות משתלמת.

תוכן עניינים

איך פורצים מנעולים משרד?

ראשית חשובה להדגיש, פריצה לדלת ללא אישור של בעל הנכס היא עבירה פלילית. תהליך הפריצה נעשה באמצעות כלים מיוחדים המתאימים לסוג הדלת, כמו כן על המנעולן לבדוק אם ישנה מערכת אזעקה מחוברת, במקרים מסוימים יש צורך בנטרול האזעקה לפני פריצת הדלת. מדובר בעבודה מורכבת ורגישה, השאיפה היא לבצע את הפריצה תוך כדי גרימת נזק מינימלי לצילינדר ולדלת. כאשר מדובר על פריצת מנעול רב בריח, הוא מכיל אמצעי הגנה מתקדמים יותר מאשר דלתות ישנות. לכן חשוב שהמנעולן יהיה מיומן באמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר, ישנם מקרים שבהם אי אפשר לבצע את הפריצה, אלא אם כן יגיע מומחה מטעם החברה שיסייע בתהליך הפריצה או יספק למנעולן הכוונה. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על כספות, בנקים או בנייני משרדים בעלי אמצעי אבטחה מתקדמים. בימינו מנעולים רבים נפתחים רק באמצעות כרטיס אלקטרוני, מדובר באמצעי אבטחה נוסף המונע פריצות וכניסה של גורמים לא מורשים.

ההתקדמות שנעשתה בתחום פריצת המנעולים

עד לפני כ-20 שנה היה אפשר לפרוץ חלק מן המנעולים באמצעות אמצעים פשוטים למדי. אבל בימינו אפשר לראות שהמנעולים נהיו מורכבים ומתוחכמים יותר.לדוגמה:פריצת מנעול רב בריח – זהו דבר שהוא לא אפשרי בשביל אדם לא מיומן, כמו כן ישנו קשר הדק בין המנעולים למנגנון האבטחה של הבית, ברגע שאדם מנסה לפרוץ אל הדלת, מנגנון האבטחה הביתי מתחיל לעבוד. מדובר על מערכות אבטחה מתוחכמות המסוגלות לצלם, להתריע ואף לעצור פריצות בזמן אמת. ההתקדמות הגיעה גם לתחום המנעולנים, כישורים ומיומנות הם לא הדבר היחיד שדרוש, על המנעולן להיות בעל ציוד מתקדם, ללא הציוד הוא לא יהיה מסוגל לבצע פריצת מנעולים רגילים או פריצת מנעול רב בריח.

פריצת מנעול במשרד

כאשר מדובר על פריצת מנעולים במשרד, עליכם להיות בטוחים שהמנעולן שאתם מזמינים הוא לא רק מקצועי אלא גם בעל רמת אמינות גבוהה, אפשר לבקש ממנו תעודת יושר מהמשטרה. רצוי גם לשאול ולבדוק אם הוא עבד במקומות רגישים כמו:בנקים, מפעלים וכדומה. בטיחות העסק שלכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. כאשר הוא מסיים את העבודה, עליכם לוודא שכל מערכות האבטחה עובדות בצורה תקינה, אל תתביישו לשאול אותו שאלות הנוגעות לאבטחת המשרד. נצלו את הביקור כדי לשפר ולשדרג את אבטחת המשרד שלכם. רצוי לבצע בדיקה שנתית של כל מערכות האבטחה במשרד, זאת כדי להבטיח את בטיחות העסק והעובדים.

מתי אפשר לנסות ולפרוץ את המנעול לבד?

פריצת מנעול במחירים מעולים

ישנם מקרים שבהם לא משתלם לקרוא למנעולן, לדוגמה כאשר ישנה כספת ביתית פשוטה שננעלה, במקרה זה ישנם מספר מדריכים באינטרנט שיסייעו לכם לנסות ולפרוץ את הכספת. כאשר מדובר במקרי חירום בהם אין אפשרות לחכות, לדוגמה:ילד שתקוע ברכב, יש לבצע את כל הנדרש כדי לפרוץ את המנעול גם במחיר של גרימת נזק.

אפשר למנוע את הבעיה באמצעות תחזוקה מונעת

פריצת מנעול זה לא דבר פשוט, במיוחד כאשר אתם לא מיומנים בתחום ולא רוצים לגרום נזק לצילינדר. התחלתם להרגיש שהמפתח חורק, הוא לא נכנס כמו שצריך אל חור המנעול? הפתרון הראשון והזול ביותר הוא להשתמש בתרסיס ייעודי. לאחר הריסוס נגבו את האזור עם מטלית. חזרו על התהליך מספר פעמים, במקרים רבים זהו פתרון זול ומעולה שיחסוך לכם את עלות הזמנת מנעולן. לעומת זאת במקרה שאתם מרגישים שהמפתח מסתובב על ריק, אין ברירה וחייבים לקרוא למנעולן, לעיתים מדובר בתקלה פשוטה שתעלה לכם רק כמה מאות שקלים. קראתם למנעולן? תנצלו את זה כדי לבדוק אם יש צורך בטיפול בצילינדרים או מנעולים אחרים בבית. כך תוכלו לסיים את כל העבודות בקריאה אחת בודדת. מובן שחשוב לציין שאם תקראו למנעולן בשעת לילה מאוחרת, תצטרכו לשלם תעריף גבוה יותר, בדיוק בגלל הסיבה הזאת רבים בוחרים לחכות במקרה שלא מדובר בתקלה דחופה שיכולה לחכות גם לשעות הבוקר.

איך לא להינעל בחוץ?

רבים זקוקים למנעולן לפריצת מנעול לאחר שהם נעלו את עצמם בחוץ. ניתן להימנע מכך באמצעות מספר צעדים פשוטים: ראשית ניתן להתקין מנעול פרפר בצד הפנימי של הדלת, כך מישהו מבני הבית יוכל לפתוח לכם את הדלת גם ללא מפתח (אם הוא נמצא בבית).החיסרון הגדול במנעול זה שהוא מאפשר גם לילדים לצאת מן הבית, דבר אשר עלול להוות סכנה בטיחותית במקרה שאתם גרים בבית פרטי. פתרון נוסף הוא לשכפל מפתח נוסף ולשים אותו במקום נסתר, זה יכול להיות ברכב או אצל שכן. כך גם במקרה שתאבדו את המפתח או תינעלו בחוץ יהיה לכם פתרון זול ומהיר.נוכל להגיד את אותו הדבר לגבי המפתח לרכב, תמיד תשאיר את המפתח הרזרבי במקום נגיש שתוכלו להגיע אליו בשעת הצורך.
צריכים פורץ מנעולים ? הגעתם למקום הנכון!

אין ברירה, חייבים להזמין מנעולן, איך עושים את זה?

בין שמדובר בכספת שננעלה או דלת שמסרבת להיפתח. הפתרון המקצועי הוא לקרוא למנעולן.
ברגע שאתם מתקשרים למנעולן, עליכם לבדוק מהו תחום ההתמחות שלו והאם הוא יכול לפתור את הבעיה במהירות ללא נזק. חשוב לדעת העלות נקבעת לפי מספר גורמים:רמת המומחיות הדרושה לביצוע הפריצה-
פריצת מנעול רב בריח תהיה בעלות נמוכה מאשר פריצת רגילה, הסיבה לכך היא שדרושים לכך כלים מיוחדים שלא נמצאים אצל כל מנעולן. צריך גם להתייחס לשעות העבודה, מנעולנים ותיקים בדרך כלל ייקחו מחיר גבוה יותר לשעה, אבל הם יהיו מסוגלים לסיים את העבודה בצורה מהירה יותר וללא נזק לדלת.גורם נוסף הוא כמובן המקום שבו אתם נמצאים, ככל שמדובר במקום רחוק יותר ממקום מושבו של המנעולן, כך מחיר הקריאה יהיה גבוה יותר.

מהם הדברים שחייבים להקפיד עליהם שמזמינים מנעולן?

במקרה שהוא מחליף צילינדר, בדקו שמדובר בצילינדר חדש שיש לו תעודת אחריות.
כאשר הוא מנטרל את מערכת האזעקה, תשאלו אותו אם הוא החזיר אותה למצב תקין בסיום עבודתו.
בדקו מהם המחירים בשוק לפני שאתם מזמינים אותו, בדרך זו תהיה לכם אינדיקציה למחיר שאתם אמורים לשלם.
חשוב להזמין מנעולן אמין, אל תתפתו למחירים נמוכים במיוחד, אחרי ככלות הכול, מדובר על בטיחות הביתוהמשרד שלכם. מנעולן מקצועי יהיה בעל הסמכה מקצועית.מובן שחשוב לבדוק אם יש עליו המלצות חיוביות באינטרנט.