אודות האתר

לקהל לקוחותינו ולמבקרים באתר. המאמר הזה נכתב עבורכם בכדי שתוכלו להכיר אותנו באופן אישי ותוכלו להזמין את השרותים שלנו בלב שקט.

אז אני אביחי המנעולן בן 36 ילד שנת 84 נשוי באושר ואבא לאור(שעל שמה נקרא העסק שלי) ולבן.

כל חיי נמשכתי לעזרה לאחרים במיוחד בשעת צרה.

לפני כעשר שנים בעקבות מפתח שהלך לאיבוד, ואני ואשתי נתקענו מחוץ לדלת והזמנו מנעולן באותו רגע שהמנעולן סיים את עבודתו ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי.

לעזור לאנשים במצבים קשים וכן, גם האקשן שבתחום משך אותי. 

מיד לאחר מכן הבנתי שאם אני הולך על המקצוע הזה אני חייב להיות לא פחות ממומחה.
ולכן ניגשתי לקורס מקיף ומקצועי במכללה ידועה בארץ ושם למדתי את רזי המקצוע במשך 8 חודשים, אך ידעתי שזה לא מספיק וכדי להיות מקצוען אני צריך פרקטיקה.

ולכן פניתי למנעולן מבוגר ותיק (25 שנה מנעולן) וביקשתי ממנו להיצמד אליו על מנת ללמוד את כל רזי המקצוע שלא לומדים בשום קורס וכך עשיתי. 

במשך שנה למדתי כל פרט על תחום המנעולנות בצורה מקיפה ורק אז פתחתי את העסק שלי שנקרא שוב, על שם ילדתי המתוקה "אור מנעולים" ומייד עם פתיחת העסק חרטתי על דיגלו שירות מקצועי, אדיבות, ואמינות ללא פשרות. 

ידעתי שהגישה שלי היא לשרת אנשים ולתת להם את השירות והיחס הכי טוב שיש ובאמת ככה אני פועל כבר מעל 10 שנים, ותודה לאל צברתי מאות רבות של לקוחות ממליצים וזה מעיד על טיב העבודה שלי ועל האמינות. 

יש מתחתי קבוצת מנעולנים בכל רחבי הארץ הזמינים 24 שעות ביממה רכובים על אופנועים ומוכנים לצאת לכל קריאה, ולכן לא משנה מאיזה איזור בארץ אתם אנו ניתן לכם מענה מיידי ופיתרון בכל שעה. 

אנו מצויידים בציוד החדיש ביותר ולא חוסכים בכלום על מנת לתת לכם את הפתרון לכל בעיה בדלת או במנעול, כספת, רכב ועוד. 

אז חברים יקרים,
עכשיו כשאתם יודעים את כל אודותינו אנו סמוכים ובטוחים שתוכלו להזמין מנעולן בלב שקט ובנפש חפצה.

תחום המנעולנות הוא תחום רחב זרועות ואנו נקראים למבחר של מקרים משונים ומאתגרים.
החל מילד נעול בתוך רכב, ועד סבא מבוגר שנפל בבית ולא מסוגל להגיע לדלת על מנת לפתוח אותה, ולכן אנו נותנים זמן הגעה של עד 20 דקות בכל שעה בכדי שלא תמתינו יותר מדיי בשעתכם הקשה גם ככה. 

עוד נוסיף ונאמר כי גם משטרת ישראל וגם שירותי הכבאות נעזרו ונעזרים בשירותינו בקביעות, וגם זה מעיד על טיב השירות ועל המקצועיות שלנו. 

חברים יקרים, תחום המנעולנות בימינו הוא שוק פרוץ ואיך נאמר בעדינות, לא כולם צדיקים.
אז אם קרה ונזדקקתם לשירותי מנעולן אל תהססו לפנות אלינו. 

כל מנעולן מחזיק ברשותו תעודת מנעולן מוסמך ותעודת יושר ממשטרת ישראל שמאפשרת לו לעבוד בתחום בכבוד ועם ראש מורם. מקווה שנהנתם מהמאמר וניפגש בשמחות!

מנעולן רכב 24 שעות
מנעולן רכב שפורץ רכבים
מחירון פריצת רכב