מנעולן רכב בתל אביב

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בתל אביב? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ בתל אביב בדרך אליך.

פורץ רכבים בתל אביב מהיר ומורשה

מנעולן רכב בתל אביב – אתם צריכים את אביחי.

מנעולן מוסמך ומורשה ובעל וותק של מעל עשור בתחום.

אז באילו מקרים תצטרכו להזמין מנעולן רכב ולא מנעולן רגיל?

אז באילו מקרים תצטרכו להזמין מנעולן רכב ולא מנעולן רגיל?

א. מכירים את זה שאתם אחרי יציאה היה ממש כיף, אתם מגיעים לרכב באים להוציא את המפתחות וקולטים שהמפתח אבד ואין לכם מפתח ספייר… בדיוק בשביל זה קיים המנעולן רכב.

ב. ניסיתם לפתוח את כל הידיות של הרכב אך אתם לא מצליחים. טיפ חשוב מאיתנו לפני שאתם מתייאשים וקוראים למנעולן נסו לפתוח את תא המטען! תתפלאו, לפעמים זה עובד.

כמו גם בדלתות של הבית ישנם מספר סוגי רכבים ולכל רכב צריך להתאים את השיטת פריצה המתאימה בשבילו. ישנם רכבים עם נעילת ואקום, עם נעילה מרכזית, רכבים עם ידית ורכבים ללא ידית. אז מה בעצם ההבדל אתם שואלים?

מה ההבדל בין פריצות הרכבים השונות?

כמו גם בדלתות של הבית ישנם מספר סוגי רכבים ולכל רכב צריך להתאים את השיטת פריצה המתאימה בשבילו. ישנם רכבים עם נעילת ואקום, עם נעילה מרכזית, רכבים עם ידית ורכבים ללא ידית. אז מה בעצם ההבדל אתם שואלים?

א. ישנן פריצות יותר מסובכות ומתוחכמות – 

במקרים בהם אבד המפתח או שנגמר החשמל לרכב זוהי פריצה קצת יותר מתוחכמת מאחר וכל הפריצה תצטרך להתבצע מבחוץ ללא צורך לפתוח את הרכב .

ב. המקרה הנפוץ יותר בו הפריצה מתבצעת מבפנים הרכב והמנעולן צריך לבדוק איך הוא נכנס בצורה החכמה ביותר ובצורה שלא תפגע בנראות הרכב – בדיוק לשם זה נדרש מנעולן רכב מקצועי .

אנחנו פה כדי לתת לכם שירות 24/7 לרכב שלכם. נתקעתם?! מצטערים לשמוע אך אנחנו מיד נגיע לעזור. 

צריכים מנעולן בתל אביב? או חייגו למספר חייגו 054-2121219

מנעולן רכב הוא מקצוע שמחייב את בעל העסק להכיר את כל סוגי הרכבים, להיות זמין לאורך כל שעות היום ולתת מענה בצורה מהירה ויעילה. עם זאת, מדובר במקצוע שהוא גם מעט "טריקי" וזה בגלל ההיצע הרחב של המנעולנים/פורצי רכבים. 

הבעיה נובעת מכך שלא לכל אחד מהם יש את ההכשרה המדויקת לביצוע המלאכה ולעיתים אין הכשרה בכלל. לשם כך, ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים מנעולן רכב.

מה תפקידו של מנעולן רכב?

התפקיד של מנעולן רכב הוא די פשוט, לאפשר לכם לחזור לשגרה לאחר תקלה כלשהי ברכב. התקלות שמחייבות קריאה למנעולן הן קודן לא תקין, מפתח תקוע בסוויץ', דלת רכב נעולה וכד'. מיותר לציין שמנעולן אינו קשור לבעיות חשמל ברכב. על בעל המקצוע להחזיק בציוד הנדרש לביצוע המלאכה, כמו כרית ניפוח, מוט גמיש וכלי עבודה להסרה של מפתח תקוע בסוויץ'. 

לעיתים העבודה אף נעשית מורכבת יותר כאשר המפתח שבור בתוך הסוויץ' ויש לחלץ אותו ולאחר מכן, לשחזר את המפתח. שחזור מפתח, בין אם מדובר על רכב או בית מחייב את בעל המקצוע לעבור הכשרה מדויקת לביצוע המלאכה בצורה שתשחזר באופן מלא את המפתח בהתאם למה שהיה. 

יש סוגים שונים של קריאות למנעולן, הקריאה הראשונה היא הבסיסית והיא קביעה של הגעה בהתאם למקום בו נמצא הרכב או בעל הרכב. קריאות אלו אינן דחופות ויכולות להמתין יום ועד שבוע. מצד שני, יש קריאות חירום ששם בעל המקצוע מתחייב להגיע אליכם תוך פרק זמן של כ-20 דקות עד 30 דקות ולפתור את התקלה. קריאות חירום תקפות גם בשעות הלילה, החגים ושבתות. 

האם יש חשיבות לסוג הרכב?

על מנעולן מקצועי להחזיק בידע הנדרש לביצוע המלאכה אל מול כל סוגי הרכבים. בעל מקצוע שלא עבר הכשרה לרכב מסוים עם מנגנון נעילה שונה אינו כשיר לביצוע העבודה. לכן, כאשר אתם בוחרים בין פורץ מנעולים ובין מנעולן יש לקחת בחשבון שמנעולן עובר הכשרה רחבה יותר בניגוד לפורץ מנעולים שגם הוא עבור הכשרה, אך יותר בסיסית. 

כיום יש רכבים חכמים ורכבים בעלי מנגנוני נעילה חדשים אשר מחייבים את בעל המקצוע להחזיק בידע הנדרש, במקרה בו אין לאותו בעל מקצוע את הידע הנדרש הוא לא יוכל להיות כשיר לביצוע העבודה ועשוי אף לפגוע במנגנון הנעילה.

מהן התקלות הנפוצות ברכב?

ריכזנו מולכם את שלושת התקלות הנפוצות ביותר ברכבים:

  1. אובדן מפתח – אתם נמצאים בבית או במקום העבודה, מגיעים לרכב אך לא מוצאים את המפתח. ייתכן שהמפתח אבד או נמצא בכיסים שלכם ולכן, לפני שאתם קוראים למנעולן יש לבדוק היטב איפה הנחתם את המפתח בפעם האחרונה. אם בכל זאת אתם לא מוצאים את המפתחות או חייבים להשתמש ברכב דחוף, עליכם לקרוא למנעולן. בעל המקצוע יוכל לחלץ אתכם ולפתוח את הרכב ללא מפתח וכמו כן, לשחזר את המפתח כדי שתוכלו להמשיך בנסיעה. היתרון בשירות זה הוא שגם אם נתקעתם ללא מפתח בשעות הלילה המאוחרות תוכלו להזמין מנעולן.
  2. מפתח שבור – אם הסוויץ' שלכם נהיה קשה מיום ליום, אתם בוודאי צריכים כבר אז לקרוא למנעולן. כאשר הסוויץ' כבר מרגיש נוקשה סימן שיש חלודה או קורוזיה בצילינדר. אם המפתח תקוע ואתם מנסים בכוח לסובב את הסוויץ' עליכם לקחת בחשבון שייתכן והמפתח יישבר בפנים ואז התקלה הופכת למורכבת ויקרה יותר. במקרים כאלה בעל המקצוע מגיע אליכם, פותח את הסוויץ' והצילינדר ומחלץ את המפתח השבור. באמצעות המפתח השבור ניתן לשחזר את המפתח בצורה מדויקת. קחו טיפ מאיתנו, אם המפתח תקוע לכם בתוך הסוויץ' אל תנסו לסובב אותו בכוח וכבר אז קראו לבעל המקצוע.
  3. קודן תקול – הקודן יכול ביום אחד להפתיע אותנו, אחד המספרים של הקוד שלנו לא עובדים מכיוון שהלחצן אינו תקין או שהקודן כלל לא עובד. היתרון הוא שבעל המקצוע יוכל לפתור לכם את הבעיה בקלות וגם כאן, יש לכם מספר אפשרויות. אם מדובר רק על ספרה אחת תקולה תוכלו לשחזר את הקוד ולהשתמש במספרים אחרים, מצד שני תוכלו להחליף את הקודן לחלוטין. 

ככה תבחרו מנעולן בצורה חכמה:

  1. הכשרה – הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא האם מדובר על מנעולן או פורץ מנעולים. מנעולן הוא בעל הכשרה רחבה יותר שנמשכת מספר חודשים, פורץ מנעולים בעל הכשרה מצומצמת של מספר שבועות. תמיד מומלץ לבחור במנעולן על פני פורץ מנעולים.
  2. זמינות – עד כמה בעל המקצוע זמין לכם? על מנעולן להיות זמין לאורך כל שעות היממה. אם מדובר על תקלה דחופה אתם תרצו לפגוש את בעל המקצוע תוך פחות משעה, אם מדובר על מקצוען גם תוך פחות מחצי שעה. שימו לב כמובן מה התעריף של השירות (כאשר מדובר על שעות הלילה, שבתות וחגים המחיר בתעריף אחר).
  3. מקצועיות – אי אפשר לדעת בוודאות שמדובר על בעל מקצוע מקצועי אלמלא אתם קוראים חוות דעת על בעל המקצוע, בוחנים את אתר הבית שלנו ומוודאים שאכן מדובר על בעל מקצוע עם מוניטין רחב. ישנה עוד דרך לוודא שמדובר על בעל מקצוע מנוסה עליה נרחיב בפסקה הבאה.
  4. תעודת יושר – תעודת יושר אינה חובה והיא ניתנת על ידי משטרת ישראל. רק בעלי מקצוע אשר רוצים להוכיח את מקצועיותם יפנו למשטרה, יעברו את הבחנים הרלוונטיים וכמובן, על המשטרה לבדוק עבר פלילי נקי. תעודת יושר באה להוכיח כי בעל המקצוע עובד באישור משטרת ישראל.