מנעולן בכפר סבא

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בכפר סבא? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

מנעולן מומלץ בכפר סבא בדרך אליך.

פורץ מנעולים בכפר סבא מוסמך ומורשה 24/7

מנעולן בכפר סבא? כנראה שאתם צריכים את אביחי המנעולן שיגיע תוך 20 דקות אל מקום התקלה
אביחי המנעולן – מנעולן מוסמך ומורשה לשירותכם 24 שעות ביממה. חייגו עכשיו!

מחפשים מנעולן בכפר סבא מוסמך ומורשה 24/7? כדי שתוכלו למצוא את המנעולן הטוב ביותר העונה לדרישות שלכם יש לבצע מספר פעולות מקדימות וכמו כן, לדעת מהו בכלל מנעולן. רבים נוטים להתבלבל בין מנעולן ובין פורץ מנעולים, אך ההבדלים הקיימים בין שני התחומים הם רבים וחוסר ידיעה יכולה לפגוע בתהליך אליו אתם נכנסים. השירותים אותם נותן מנעולן הם רבים ומגוונים, הרבה יותר מאשר פורץ מנעולים. השירות ניתן לדלתות הבית, כספות, מנעולים עיליים, מנעולי רכב, מנעולים ביומטריים והרשימה עוד ארוכה. הניסיון וההסכמה של המנעולן הוא מה שאתם רוצים לחפש, ובשביל זה אנחנו כאן כדי להעניק לכם את כל המידע הנדרש.

מנעולן בכפר סבא מקצועי ואמין - איך בוחרים?

כדי לבחור מנעולן יש מספר דברים שאתם רוצים לעשות. הסיבה לכך שאנחנו שמים דגש על בחירת מנעולן היא מכיוון שלא מדובר על תחום עם אכיפה מסוימת. כל אחד יכול להגדיר את עצמו בתור מנעולן, גם כאשר לא עבר הכשרה כלל אלא למד מכל מקום אחר.

יש מספר קריטריונים לבחירת מנעולן, לפניכם הרשימה:

  1. תעודת יושר – קריטריון חשוב מאוד הוא תעודת יושר. תעודת יושר היא מעין ביטחון עבור הלקוח. תעודת יושר ניתנת מטעם משטרת ישראל והיא מוכיחה את רישיונו של המנעולן לעבוד בתחום ועל היעדר עבר פלילי. לא כל אדם יכול להפיק תעודת יושר מטעם משטרת ישראל והוא מחויב לעמוד בשאלון ובקריטריונים של משטרת ישראל.
  2. ניסיון – האם ניסיון הוא באמת חשוב כאשר בעל המקצוע כבר קיבל את ההכשרה הנדרשת? כמו שטייס צריך לצבור שעות טיסה, כך גם מנעולן. מנעולנים ללא ניסיון יכולים לבצע את העבודה בצורה טובה, אך כאשר אותו בעל מקצוע לא נתקל בעבר בתקלה הנוכחית הסבירות לרשלנות עשויים להיות גבוהים יותר. לכן, כאשר אנחנו פונים לבעל מקצוע אחד הדברים שאנחנו צריכים לבדוק הוא הניסיון של אותו בעל מקצוע.
  3. מנעולן או פורץ מנעולים – שימו לב, כאשר אתם מחפשים שירותי מנעולנות אתם יכולים לקבל את השירות משני גורמים, האחד הוא מנעולן והשני הוא פורץ מנעולים. מה ההבדל בין השניים? למנעולן יש הכשרה רחבה יותר בתחום. לכן, כאשר אנחנו עומדים מול תקלות מורכבות נרצה לפנות למנעולן מאשר לפורץ מנעולים.
  4. זמינות – זמינות בעל המקצוע היא קריטית גם היא, שירותי מנעולנות נחשבים לשירותי חירום ברוב המקרים ולכן, בעל המקצוע צריך להגיע עד חצי שעה מזמן הקריאה. בעל מקצוע שלא עומד בדרישות האלה הוא פחות עונה לדרישות של הלקוח, עד כמה שהוא טוב. הזמינות היא קריטית כי מדובר על מקרים בהם אדם נעול מחוץ לביתו, בתוך ביתו, מחוץ לרכב וכן הלאה. יש מקרים בהם השירות אינו דחוף וניתן לתאם מנעולן לזמני הפעילות ובכך גם לחסוך כסף – נדבר על זה בהמשך.

מנעולן בכפר סבא מוסמך ומורשה 24/7 - מנעולן רכב

כאשר מדובר על שירות הניתן במסגרת מנעולנות רכב יש לוודא שבעל המקצוע הוא בעל הכשרה מתאימה. ההכשרה של מנעולן נוגעת לכל סוגי המנעולים, החל מרכב ועד לכספות. עם זאת, זמן הטיסה של בעלי מקצוע משתנה בהתאם למה שהם מעוניינים לעסוק בו. תחום הרכב הוא תחום בעייתי יותר מכיוון שהוא דורש ניידות וזמינות מלאה של בעל המקצוע תוך פרק זמן קצר. לעיתים מדובר גם על מרחקים גדולים יותר ממה שבעל המקצוע עובד. כמו כן, עלויות דלת רכב גבוהות יותר מרוב הדלתות הסטנדרטיות לבית, לכן נדרשת מיומנות רבה בביצוע המלאכה, את הציוד המתאים שאינו מזיק לרכב וכמובן ניסיון. אם אתם מחפשים מנעולן רכב יש לוודא שאכן בעל המקצוע מחזיק בכל החלפים המקוריים של הרכב הנדרש בטיפול, שהוא יכול להגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה ושהוא בעל מוניטין חיובי.

כמה עולה שירותי 24/7?

שירותי 24/7 בתחום המנעולנות הם נפוצים. עם זאת, רבים לא מודעים להשלכות שיש סביב שירות זה, שירותי 24/7 כשמם כן הם, השירותים ניתנים לאורך כל שעות היממה. יש את השעות הקבועות בהן בעל המקצוע עובד, שהן בדרך כלל עד שעות אחר הצהריים ולאחר מכן השירות ניתן במסגרת שירותי 24/7. שירותי 24/7 הם שירותים יקרים יותר בשיעור הנע בין 75% ועד 200%. גובה הסכום אותו תשלמו תלוי האם מדובר על שעות הלילה המאוחרות, האם מדובר על חגים, שבתות וכן הלאה. על בעל המקצוע לציין את התעריף אותו הוא גובה לפני שהוא מבצע כל פעולה של תיקון – לקוחות רבים לא מודעים לעלויות שירותי 24/7 ומתפקידו של בעל המקצוע לציין זאת לפני שהוא מגיע. המחיר אינו כולל החלפה של חלקים. ההמלצה שלנו, אם הבעיה יכולה להמתין עד למחרת בבוקר בצעו את השירות למחרת ולא בתעריף גבוה.

טיפים לשמירה על מנגנון הנעילה

  1. ניקוי מפתחות – פעמים רבות אנחנו מכניסים את המפתח לצילינדר כאשר הוא מלוכלך ולח. לאט לאט הלכלוך מצטבר במנגנון הנעילה וגורם לחלודה, קורוזיה ולכלוך שמונע משיני הצילינדר לעבוד כמו שצריך וכך נוצר בלאי. קבעו לעצמכם הרגל, לפני שאתם מכניסים את המפתח למנעול וודאו שהוא נקי.
  2. פנייה לבעל מקצוע אמין – כדי לשמור על מוצר תקין יש לוודא שמלכתחילה המוצר עומד בתקני האיכות הנדרשים. כאשר אתם פונים לבעל מקצוע מקצועי ואמין אתם יכולים להיות בטוחים שכל החלפים עונים על הדרישות הבסיסיות.
  3. התאמת מנעול – התאימו את השירות לסוג הדלת והמנעול שלכם. יש הבדל בעבודה ובחלפים עצמם בין המנעולים השונים, בין אם מדובר על רכב ובין אם מדובר על דלת לבית.
שאלות ותשובות בנושא מנעולן בכפר סבא

אם יצא לכם לחפש בגוגל את הביטוי מנעולן או ליתר מנעולן בכפר סבא, כנראה שיש לכך סיבה טובה.
כאשר אתם נמצאים במצב חירום שבו אתם לא מצליחים להיכנס לאוטו או שהמפתח לבית לא עובד, אתם צריכים לפנות למנעולן מקצועי, אתם חייבים מנעולן בכפר סבא שאתם יכולים לסמוך עליו ללא חשש.
חשוב מאוד לא להתפתות למחירים נמוכים במיוחד, במרבית המקרים זה פשוט אומר שנפלתם על מנעולן חובבן, כזה שייקח ממכם את הכסף אבל לא ממש יצליח לפתור את הבעיה. מעבר לכך שהוא לא יצליח לפתור את הבעיה, אם אתם בית עסק הוא יעמיד אתכם במצב שבו לבית העסק שלכם אין אבטחה. הרי אתם לא רוצים לקרוא למנעולן באמצע הלילה לתיקון האזעקה ואז לגלות שהוא לא מצליח להתמודד עם הבעיה.

בימינו סוגי המפתחות הפכו ליותר מורכבים לשכפול, הסיבה לכך היא אמצעי האבטחה הנוספים שנוספו למפתחות, אמצעים אלו נועדו להבטיח שלא יהיה קל לשכפל אותם בקלות, בגלל זה עלות השכפול עלתה.
ישנו הבדל משמעותי בין שכפול מפתחות לרכב במקום חובבני לבין שכפול על ידי מנעולן מקצועי, במקרים רבים כאשר משכפלים את המפתחות בצורה חובבנית ישנן בעיות עם האזעקה, למעשה לאחר כמה חודשים תצטרכו לשכפל שוב את המפתח במקום מקצועי. בדקו היטב מהן ההמלצות של המנעולן שהזמנתם, אם הוא מקבל ביקורות חיוביות כאשר אתם מחפשים את הביטוי מנעולן בכפר סבא, כנראה שיש לכך סיבה טובה.

אביחי המנעולן ישמח לספק לכם שירות מדהים ואיכותי. הוא מתמחה בפריצת דלתות לביתם ורכבים, אין מנעול שהוא לא מצליח לפרוץ ואין אצלו דבר כזה לקוח לא מרוצה. כמו כן הוא מספק שירות ייעוץ מיוחד לבתי עסק שרוצים לשדרג את מערך האבטחה שלהם, מדובר בפעולה שכל עסק צריך לעשות כמה שנים. הסיבה לכך היא השדרוגים הרבים שיש בתחום, אמצעי אבטחה שהותקן לפני עשור, כנראה לא יספיק כדי לעצור את הפריצה הבאה כיום.

מחפשים מנעולן בכפר סבא ? תקועים מחוץ לבית או מחוץ לרכב ואין לכם מפתח?
חשוב שתדעו שאתם לא לבד! למנעולן בכפר סבא התקשרו 054-2121219

אנו מגיעים אליכם תוך 20 דק' בלבד, ומבצעים עבודה ברמה הגבוהה ביותר ובמהירות שיא!

באיזה מקרים נזדקק למנעולן? ולא רק בכפר סבא

יש מקרים בחיים שבהם אנשי מקצוע נדרשים, וכל ניסיון עצמאי לצאת מהמצב יכול רק להחמיר ולהגדיל את הנזק.

אחדים מהמקרים האלו מתרחשים כאשר אנחנו נמצאים מול דלת סגורה מבלי המפתח, כאשר הכספת שלנו שמכילה רכוש יקר ערך אינה נפתחת
בדיוק בזמן שאנחנו צריכים או כאשר שכחנו את מפתחות הבית ואין לנו שום דרך להיכנס אליו.

כך למשל, אם נתקעתם מול דלת סגורה באזור כפר סבא חשוב שלא לבצע את עבודת הפריצה לבד, ולקרוא למומחה הקרוב למקום הימצאותכם.

במילים אחרות יש לשכור את שרותיו של מנעולן מקצועי, מאחר שרק הוא יוכל להגיע באופן מיידי למקום ורק הוא יוכל לספק שירותי מנעולנות מהירים, מבלי להזיק ולהחמיר את המצב.

מה המחיר של פריצת מנעול?

המחיר- כמו בכל תחום, גם מנעולן שהינו מקצועי גובה תשלום בתעריפים המקובלים עבור שירותיו המקצועיים. 

אם מישהו מציע לכם עבודה זולה במיוחד, יש חשש גדול יותר כי המדובר במנעולן לא מקצועי וייתכן גם כי לא אמין.
גם אם כואב לכם באותה שנייה בכיס, עדיף ואף מומלץ להביא מנעולן מוסמך ומורשה בעל תעודות.

קחו בחשבון כי בכל האמור בעולם האבטחה, הוצאה נמוכה יותר עלולה להסתכם בשורה התחתונה בהפסד כואב וגדול הרבה יותר בהמשך.

מחיר פריצת מנעול ישתנה בין המנעולים השונים ומורכבות העבודה.
אנו דואגים תמיד לאזן בין ביצוע עבודה בצורה האיכותית ביותר ומחיר משתלם!

קצת על אור מנעולים

כחברה ותיקה ומובילה בתחומה, אנו ב"אור מנעולים" – הגענו לא פעם לעזרתם של לקוחות שהיו זקוקים לשירותי מנעולן בכפר סבא וסביבתה, רק לאחר שהלקוחות ניסו בכוחות עצמם לפרוץ את דלתות הרכב, הכספת או הבית.

במקרים אלו, גילינו שהנזק ההיקפי שנגרם היה גדול מאוד, ואם הניסיונות העצמאים של הלקוחות לפריצה היו נמנעים, הם היו משלמים פחות כסף והעבודה שלנו הייתה מהירה יותר.

לכן אנחנו תמיד ממליצים להזמין אדם המוסמך לביצוע עבודות מהסוג הזה, מקצועיות לפני הכל תגרום לאריכות ימים של המנעול אותו החלפתם + תעלה את ביטחון הבית ותמנע פריצות וכדומה…

איך מנעולן יכול לעזור נגד פריצות?

שירותיו של מנעולן מקצועי ממש לא מסתכמים רק בפריצה של מנעול.

בעזרת השירותים המקצועיים אנו משפרים גם את מיגון הבית ואבטחתו או העסק,
לדוגמא: ע"י התאמה של צילינדר ומנעולים מתקדמים שעומדים בחזית הטכנולוגיה, אנו משפרים משמעותית את האבטחה בבית שלנו.

אנו בחברת "אור מנעולים" מזמינים אתכם ליהנות משירות מנעולנים בכפר סבא והסביבה.

אנו מספקים שירותים מקיפים וביניהם: התקנת כספות, החלפת מנעולים לדלתות, התקנת צילינדרים ועוד.
לכל השירותים שאנו מספקים

אמינות, שירות מהיר ומקצוענות ללא פשרות, מנחים אותנו לאורך כל הדרך, והם שקנו לנו את המוניטין המפואר.

לקבלת שירות מהיר או מענה לכל שאלה, התקשרו עכשיו: 054-2121219

קצת על אביחי המנעולן..

אביחי הינו מנעולן מוסמך ומקצועי, בעל תעודת הסמכה ממשטרת ישראל, התמתחה בהתמחויות רבות בתחום המנעולנות.

לאביחי ניסיון רב שנים והינו מכיר את כל סוגי המנעולים והצילינדרים, מה שגורם לעבודתו להיות מהירה ומקצועית.

אביחי עובד בשקיפות מלאה מול לקוחותיו ואמינות ומקצועיות מנחות אותו מתחילת דרכו.

איך נדע שבאמת צריך להחליף צילינדר ולא מרמים אותנו?

אם כדי לפתוח את הדלת של הבית שלכם אתם צריכים לחשב את הזווית בה תכניסו את המפתח לפתח המנעול ולוקח לכם דקות ארוכות על מנת לבצע את הפעולה או כאשר נתקע לכם המפתח או חלק ממנו (אם נשבר) במנעול. ההמלצה שלנו בנושא היא לקחת מנעולן מקצועי כיון שרק כך תקשו על פורצים להיכנס לביתכם.

איך תמליצו להחליף צילינדר בכפר סבא?

הצילינדר של דלת הבית שלנו היא ההגנה שלנו על הבית. לכן, ההמלצה שלנו בנושא היא לקחת מנעולן מקצועי כיון שרק כך תקשו על פורצים להיכנס לביתכם.