מנעולן בקדימה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בקדימה? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

מנעולן מומלץ בקדימה בדרך אליך.

פורץ מנעולים בקדימה מוסמך מקצועי ומומלץ 24/7

מחפשים מנעולן בקדימה מוסמך, מקצועי ומומלץ 24/7 שעות ביממה? החיפוש אחר מנעולן כזה דורש מכם קצת יותר ממה שאתם חושבים. כדי למצוא את המנעולן הטוב ביותר לתקלה שלכם יש לבדוק היטב מיהו בעל המקצוע אליו אתם פונים. המחיר של שירותי מנעולנות משתנים בהתאם לגורמים רבים, אך מה שאנחנו רוצים לוודא הוא שאנחנו לא מזמינים בעל מקצוע באופן חד פעמי ולבסוף התקלה תחזור על עצמה, אלא שהתקלה תיפתר לצמיתות. יש היום בשוק הרבה מנעולים, חלקם עם הכשרה מתאימה וחלקם ללא הכשרה בכלל. במקצוע זה באמת אכיפה לגבי רישיון בעל המקצוע לעסוק בתחום ולכן, התפקיד של הלקוח הוא לוודא שאכן מדובר על בעל מקצוע מוסמך ומורשה.

מנעולן בקדימה להגנה מושלמת

כחלק מהגנה על הבית מומלץ לבתים פרטיים התקנת סורגים לחלונות למבנים פרטיים ומשותפים. יש אזורים בהם התקנת סורגים היא קריטית כדי לשמור על ביטחון השוהים בבית, בעיקר כאשר מדובר על דירות קרקע. התקנת סורגים מחייבת לעמוד בקריטריונים מסוימים אשר למעשה תפקידם להקשות על הפורץ. חשוב להדגיש, הסורגים ברוב המקרים נועדו כדי לשמור עלינו, אך כאשר מדובר על פורץ נחוש הוא כן יכול לבצע את הפריצה עם יש לו את הכלים הנדרשים. לכן, רצוי גם לשמור על מצלמות בבית שהן בהחלט מרתיעות את הפורצים ובחלק מהשירותים תוכלו גם לקבל עדכון בזמן אמת.

 

התקנת סורגים מתאימה לא רק בפני פריצות, אלא גם כאשר יש ילדים קטנים בבית ואנחנו נדרשים להגן עליהם מבלי הצורך להסתכל עליהם כל היום. לדוגמא, עבור חלונות קיימת חובה להתקנת סורגים ברווח מתאים כדי למנוע נפילה. בעבר היו משתמשים בסורגים שאינם מכסים את כל החלון, אך נוכחנו לגלות שסורגים אלו לא עוצרים נזקים לצערנו. התקנת סורגים יכולה להיות התקנת סורג מתקל, סורגים ידניים, סורגים חשמליים, סורג מוצמד לחלון, סורג בטן ועוד. הדבר שמאפיין את כל סוגי הסורגים הוא עובי הסורג – לפחות 14 מ"מ. כאשר בעל המקצוע מתקין לכם סורג בעובי צר יותר תדעו שהאיכות של הסורג נפגעת. יהיה עליכם לבחור את סוג הסורג הנדרש, הסוג הפופולרי ביותר הוא סורג מתקפל וסורג בטן. סורג מוצמד הוא גם איכותי, אך צריך לדעת שייתכן והיו בעיות בפתיחת החלון כאשר מדובר על חלון ידית.

מנעולן בקדימה

מהי פריצה שקטה?

כאשר אנחנו מחפשים מנעולן בקדימה מוסמך, נרצה לחפש מנעולן שיכול להעניק לנו פריצה שקטה. פריצה שקטה יכולה להתפרש לשני מובנים, המובן הראשון מגיע בקונוטציה שלילית כאשר פורץ מגיע אלינו הביתה ופורץ את הדלת ללא שום הבחנה בכך מצידנו. זאת אומרת, נגנבו דברים, הבית אכן חווה פריצה אבל לא ראינו שום זיהוי על כך בדלת. פריצה שקטה יכולה גם להיות בקונוטציות חיוביות כאשר מדובר על פריצה שקטה שנעשית בתיאום מול מנעולן מקצועי. פריצה שקטה מבטיחה לשמור על תקינות הדלת גם לאחר הפריצה. פריצות שקטות הן נפוצות כאשר מדובר על בעלי מקצוע מנוסים, לצורך הדוגמא נוכל לראות פריצות שקטות רבות אשר מאופיינות עם מצבים בהם המפתח נשבר בתוך הצילינדר וכל מה שנותר לבעל המקצוע לעשות הוא לחלץ את המפתח ולשחזר אותו כאשר יש צורך בכך.

כמה עולים שירותי מנעולנות בקדימה?

המחיר אותו נשלם עבור שירותי מנעולנות משתנים בהתאם למספר דברים: הניסיון של בעל המקצוע, השירות הנדרש, מורכבות השירות, האם מדובר על שירותים מחוץ לשעות העבודה (שירותי 24/7). המחירים יכולים לנוע בין מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים. המחיר הממוצע עבור ביקור מנעולן יהיה כ-200 ש"ח, לעיתים נוכל למצוא גם מחירים נמוכים יותר כאשר מדובר על מקום סמוך למקום הימצאו של המנעולן. עם זאת, כאשר אנחנו בוחרים מנעולן לא נרצה לבחור אותו לפי המחיר, אלא לפי הניסיון של בעל המקצוע והאם הוא מוכשר לבצע את התיקון הנדרש. יש גם להבדיל בין שירותי פריצת מנעולים ובין שירותי מנעולנות הניתנים על ידי מנעולן מוסמך.

מתי צריכים שירות 24/7?

שירותי מנעולנות 24/7 קיימים אצל מנעולנים רבים, אך מה שהלקוח לא תמיד יודע הוא שהתשלום הופך ליקר יותר. אם מזמינים בעל מקצוע אליכם לאחר שעות העבודה ובשעות הלילה מאוחרות תשלמו בשיעור של 100% יותר לפחות מהמחיר הרגיל. כמו כן, גם כאשר אתם מזמינים את בעל המקצוע אליכם בשבתות ובחגים גם אז בעל המקצוע דורש סכום גבוה יותר. אמנם ללקוחות רבים זה לא מובן, אך גם בתור שכירים כאשר אנחנו עובדים בשבתות ובלילות אנו אמורים לקבל תעריף גבוה יותר.

 

שירותי מנעולנות 24/7 נחשבים לשירותי חירום, שירותים שחייבים להיות מבוצעים כאן ועכשיו. הדוגמאות הבולטות ביותר לשירותי 24/7 הם כאשר בעל הדירה איבד את המפתח, המפתח נתקע בתוך הדלת ובגדול הוא לא יכול להיכנס לבית שלו. בנוסף לכך, שירותי מנעולנות 24/7 ניתנים גם לבעלי מקצוע אשר נעים עם הרכב שלהם ממקום למקום ונתקעו באמצע הלילה, כמו כן גם לציבור הפרטי. הדבר אשר מאפיין את שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה הם הזמינות של בעל המקצוע ורמת המקצועיות שלו. על בעל המקצוע להגיע עד אליכם תוך פרק זמן של עד חצי שעה כאשר הוא כבר יודע איזה ציוד הוא צריך, הוא יודע מהו סוג המנעול הנדרש להחלפה וכן הלאה. שימו לב, בעל המקצוע צריך לשאול אתכם שאלות זיהוי כאשר הוא מגיע אליכם כדי לוודא שאתם אכן בעלי הנכס אותו הוא צריך לפרוץ.

לחצו כאן לעוד מידע על מנעולן בשרון .