מנעולן ברמת אביב

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן ברמת אביב? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ ברמת אביב בדרך אליך.

פורץ מנעולים ברמת אביב מוסמך 24 שעות ביממה

מנעולן ברמת אביב? חברת אור מנועלים. תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר, הצוות המקצועי  שעובר הכשרות והדרכות על טכנולגיות חדשות.

מנעולן ברמת אביב לדירות יוקרה
שירותי מנעולנות ברמת אביב ובאזור ניתנים על ידי מנעולן מוסמך אשר עבר הכשרה לכך. לצערנו, קיימים היום בעלי מקצוע רבים שלא עברו את ההכשרה המתאימה או לא עברו הכשרה בכלל ועדיין מציעים שירותי מנעולנות. במקרה כזה יכולים לקרות שני דברים, האחד הוא שהעבודה בהחלט טובה כראוי ואילו המקרה השני הוא פגיעה מהותית בתשתית מנגנון הנעילה בדלת או ברכב. בכדי לבצע עבודות מנעולנות יש לקבל את ההכשרה המתאימה לכך, קורס מנעולנים וכמובן, לצבור שעות ניסיון בתחום.
כרטיס מנעולן

מנעולן ברמת אביב מוסמך 24 שעות ביממה - מה זה?

התפקיד של מנעולן הוא די ברור לכלל, לאפשר לכם להיכנס הביתה או לצאת מהבית כאשר המנעול אינו תקין, המפתח אבד והדברים דומים גם לגבי רכבים וכספות. על המנעולן להיות זמין ללקוח בכל שעות היממה (עבור מנעולנים שמציעים שירותי 24/7). גם כאשר מדובר על שירותי מנעולנות לאורך כל שעות היממה יש לשים לב לדבר חשוב, האם המנעולן יכול להגיע אליכם תוך פרק הזמן הממוצע בתחום שהוא כחצי שעה. יש להבדיל בין מנעולן ובין פורץ דלתות. פורץ דלתות היא חלק מהכשרתו של מנעולן ואילו בעלי מקצוע מסוימים מעניקים רק שירותים אלו, משמע הם עברו הסמכה חלקית. מנעולן הוא בעל הכשרה רחבה יותר, הן מבחינת תחומי העבודות והן מבחינת סוגי הדלתות שהם כשירים לפרוץ. מבעד לכך, מנעולן בעל הכשרה מציע שירותים נוספים כמו התקנת דלתות זכוכית, תיקון ציר הדלת, התקנת מנעול עילי, התקנת מנעול ביומטרי, שחזור מפתחות, התקנת סורגים בדלתות וחלונות והרשימה עוד ארוכה. לשם ביצוע המלאכה הדגש הוא בבחירת הלקוח, עליו לדעת היטב אל מי הוא פונה. הבחירה צריכה להסתמך על ניסיון בעל המקצוע, תחום ההתמחות של בעל המקצוע וזמינות.

מתי צריכים לפנות למנעולן?

האם אתם באמת צריכים לפנות למנעולן? יש מקרים בהם תוכלו לפתור את התקלה בשיחת טלפון. לפעמים היסח דעת קטן הוא מה שמפריד בין המקרה הנתון ובין הזמנת מנעולן. מה שחשוב לדעת הוא שאין להפעיל כוח על מנגנון הנעילה, אחרת התקלה עשויה להיות מורכבת יותר. כאשר אתם נתקעים עם הרכב במקום מסוים יש לכם שתי בחירות, האחת היא להזמין גרר והשניה היא לפנות למנעולן שיגיע עד אליכם. היתרון בבחירה במנעולן היא שבעל המקצוע מגיע ומתקן את התקלה במקום ומאפשר לכם להמשיך בנסיעה ברוב המקרים. שירותי גרירה הם שירותים אשר מובילים אתכם למוסך הקרוב וגורמים לכם לשלם הרבה יותר, גם על שירותי הגרירה, גם על התיקון וגם על אחסון הרכב כאשר מדובר על שירותי לילה. בנוסף, משך זמן ההמתנה לגרר דרך הביטוח יכול לנוע בין שעה וחצי לשלוש שעות, זאת כאשר מנעולן מקצועי יכול להגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה.

 

יש לבדוק שאכן המנעולן הוא בעל הכשרה מתאימה ויודע לזהות את התקלה שלכם. תקלות ברכב יכולות להיות עקב נעילה אוטומטית של הרכב, אובדן מפתח, קודן לא תקין ועוד. שימו לב שאתם מציינים את סוג הרכב מול בעל המקצוע במקרה בו יצטרך בעל המקצוע להגיע עם חלפים מקוריים. משך זמן העבודה של בעל המקצוע על התקלה ברוב המקרים נע בין חצי שעה לשעה, תלוי במורכבות העבודה. רצוי לבדוק את עלויות העבודה לפני ביצוע העבודה. ברוב המקרים על בעל המקצוע יהיה להגיע עד אליכם כדי לזהות בדיוק מהי התקלה ולפני שהוא מבצע את העבודה הוא חייב להגיד לכם מהן העלויות של העבודה.

 

לצערנו פגשנו כבר מקרים בהם שבעל מקצוע הגיע בשעות הלילה המאוחרות וביצע את העבודה שאמורה לעלות סכום מסוים, אך בפועל אחרי שביצע את העבודה דרש סכומים גבוהים יותר. נכון, שירותי לילה הם גבוהים יותר אך עדיין המחיר צריך להיות שפוי ולפי המחיר הסטנדרטי לביצוע העבודה בתוספת של כ-150%. חשוב להדגיש, אם התקלה יכולה להמתין עד לשעות הבוקר יהיה עדיף לכם להמתין ולבצע את העבודה בשעות שהתעריף הוא תעריף יום. המחיר גדל בשעות הלילה, שבתות וחגים.

התקנת סורגים בבתים פרטיים ובניינים

אחד מהשירותים הנפוצים באזור רמת אביב הוא התקנת סורגים. התקנת סורגים נעשית בשביל להעניק ביטחון לדיירי הבית מפני פריצות, אך גם כאשר מדובר על משפחה על ילדים קטנים הסורגים הם קריטיים לצורך שמירה על הילדים. ישנם סוגים שונים של סורגים, סורג מתקפל, סורג צמוד לחלון וסורג עם בטן. הבחירה הנפוצה ביותר עבור חלונות היא סורג עם בטן, הבחירה הנפוצה ביותר עבור מרפסות היא סורג מתקפל (חשמלי בדרך כלל). ההתקנה חייבת להיות מבוצעת באופן קפדני העונה לדרישות ההתקנה – כך תמנעו מתקיעות במהלך הרמת התריס. בעל המקצוע מגיע אליכם ולוקח את המידות הרלוונטיות, מעניק לכם הצעת מחיר בהתאם לסורג אותו בחרתם ומבצע הכנה להתקנה. שימו לב, כאשר אתם בוחרים סורגים בבית פרטי רצוי לבחור סורג בעובי של 14 מ"מ לפחות.
שירות מנעולן רמת אביב

מנעולן ברמת אביב מוסמך 24 שעות ביממה - פריצה שקטה

המטרה שלנו בסופו של דבר היא לבצע פריצה שקטה. פריצה שקטה מוכרת לנו בתור קונוטציה רעה בה פורצים מגיעים לבית ופורצים אליו ללא ידיעתו וללא שום נזק במנגנון הנעילה. עם זאת, כאשר מדובר על מנעולן מקצועי נרצה להגיע לאותה תוצאה בה הפריצה נעשית ללא שום פגיעה בחומר הגלם. לצורך ביצוע עבודה כזאת נדרשת מיומנות רבה, ציוד מקצועי וניסיון.

זאת בדיוק הסיבה שאנחנו רוצים להתעכב על בחירתו של מנעולן מקצועי. גם כאשר מדובר על שירותי חירום, עדיף לכם לקחת נשימה עמוקה ולהמתין מספר דקות עד שתמצאו את בעל המקצוע המתאים ביותר לשירות שלכם. 

גרים באזור אחר בעיר? לחצו על מנעולן בתל אביב.