מנעולן 24 שעות מוסמך מקצועי מומלץ ומהיר

מנעולן 24 שעות ? SOS ? כנראה שאתם ממש חייבים אותנו, התקשרו עכשיו ובתוך כ 20 דק אגיע להצילכם.(מחירים לכל כיס).

מעבר מהיר אל...
יום שישי הגיע! איזה כיף… הבן הבכור שלכם יוצא היום מהצבא הביתה. הוא כל כך התגעגע  לריחות ולבישולים וכמובן אליכם. הוא ביקש מכם את הרכב היום כי הוא רוצה לצאת סוף סוף עם חברים ואתם שמחים לתת לו ולפרגן לו. אתם גם סומכים עליו, שיסע בזהירות ולא ישתה אלכוהול במהלך כל הערב. הערב הגיע והילד שלכם שמח ושבע רצון, נוסע עם כל החברים שלו למקום בילוי בתל אביב. השעה כבר 4 בבוקר ואתם כבר בחלום העשירי.. פתאום שיחת טלפון.  אתם רואים את השם של הילד שלכם על הצד ומחסירים פעימה. מה קרה? למה הא מתקר בשעה כזו? הוא בחיים לא היה מתקשר אם משהו לא היה בסדר. אתם עונים חרדים ומבוהלים לשיחת הטלפון והוא מסביר לכם שהרכב לא נפתח. קודם כל אתם נרגעים ומסדירים נשימה.. ואומרים לו" אה… זה כל הסיפור?" הוא בלחץ עונה לכם: "אמא, אבא .. מה זאת ומרת זה כל הסיפור?! אני תקוע פה עם כל החברים שלי והשעה 4 בבוקר!! מה אני עושה??" אתם כבר יודעים, שיש רק פתרון אחד אידיאלי למצב הזה וקוראים לו – אביחי המנעולן. אביחי המנעולן יגיע אל הילד שלכם תוך 20 דקות בלבד מרגע בסיום השחה איתו ויפתור את הבעיה באופן המקצועי והטוב ביותר.
פורץ מנעולים יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק

פורץ מנעולים יצאת צדיק , מקצועי ומומלץ 24/7 פורץ מנעולים יצאת צדיק אמכם אישה מבוגרת, היא מתגוררת לבד ואתם דואגים לבריאותה ולמצבה. היא מתנהלת בצורה

קרא עוד »
אודות

אודות

לקהל לקוחותינו ולמבקרים באתר. המאמר הזה נכתב עבורכם בכדי שתוכלו להכיר אותנו באופן אישי ותוכלו להזמין את השרותים שלנו בלב שקט. אז אני אביחי המנעולן

קרא עוד »

מנעולן באישור משטרת ישראל

מנעולן באישור המשטרה מחפשים מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל (תעודת יושר)? אני התשובה בשבילכם. חייגו עכשיו! תעודת מנעולן מקצועי | אביחי המנעולן מי אני? אני

קרא עוד »

מנעולן 24 מהרגע להרגע - איך מתבצע התהליך?

קודם כל, מרימים שיחת טלפון לאביחי.

כבר בשיחת הטלפון, יחזור לכם הסומק ללחים ותרגישו את הנועם והמקצועיות של אביחי.

תסבירו לאביחי איפה אתם ומה בדיוק הבעיה והוא ידאג להגיע אליכם תוך 20 דקות בלבד מרגע סיום השחה איתו זמן קצר במיוחד, עם כל הציוד הדרוש לחילוץ שלכם.

עוד בשיחה, תקבלו הצעת מחיר נוחה ושווה לכל כיס גם בשעות מאוחרות.

לא בכדי, אביחי הוא מנעולן 24 שעות. אביחי, מונחה מערכי האנושיות ורואה לנגד עיניו את חוסר האונים של הלקוחות שלו גם בשעות לא שעות ובימים בהם שירותים אינם מוצעים בדרך כלל.

מנעולן בכל שעה בראש שקט

בטח שמעתם על אנסוף תוכניות ועל מקרים בהם הזמינו אנשים בעלי מקצוע ואחרי כמה ימים או שבועות הייתה אצלהם פריצה לבית. 

אנחנו כמותג מוביל המספק שירות כבר מעל לעשר שנים נוכל לתת לכם ראש שקט. למה? 

מיהו אביחי המנעולן?

אביחי המנעולן הינו מנעולן 24 שעות ביממה, מקצועי ואיכותי בעל תעודת הסמכה ממשטרת ישראל.

אביחי, עבר התמחויות רבות בתחום המנעולנות ומומחה בפריצה מנעולי דלתות ומנעולי רכבים.

מאחר לאביחי ניסיון וידע רב, הוא מכיר את כל סוגי המנעולים ואת כל סוגי טכניקות הפריצה ותוך זמן קצר מתאים את טכניקת הפריצה לסוג המנעול שברשותכם.

עם אביחי, אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות.

מנעולן 24 שעות

רוצים להתייעץ עם מומחה? מנועלן 24 7

אביחי מתמחה גם בהתקנת מנעולים, פריצת כספות, שדרוג מנעול הרגיל ל  מנעול ביומטרי. החלפת צילינדרים והתאמתם לצרכי הבית, הוספת מנעול כספת עליון וכל מה שאם יכולים לחשוב עליו בתחום המנעולנות.

לכל שאלה או בקשה, אתם מוזמנים להרים טלפון ואביחי ישמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם על כל מה שקשור בתחום המנעולנות.

תל אביבים בלינק הבא תקבלו מידע על מנעולן בתל אביב