מנעולן בירושלים

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בירושלים? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ בירושלים בדרך אליך.

מנעולן בירושלים הוא מקצוע די נפוץ, אך מצד שני לא פשוט למצוא בעל מקצוע שאינו לכל דרישות ההכשרה שעובר מנעולן. רבים נוטים להתבלבל בין מנעולן ובין פורץ מנעולים ומדובר יחסית על תחומים קרובים. מנעולן הוא בעל הכשרה רחבה שיותר שמונע מספר חודשים בעוד פורץ מנעולים עובר הכשרה יותר נקודתית ולכן, הבחירה במנעולן היא בטוחה יותר אבל לאו דווקא זולה יותר. 

מה התפקיד של מנעולן בירושלים?

התפקיד של מנעולן הוא לתת מענה בכל מה שקשור לתחום המנעולנות. נסביר, תחום זה הוא רחב יותר מאשר תחום של פריצת מנעולים. מנעולן כשיר לעבודה מול כל סוגי המנעולים, בין אם מדובר על מנעול סטנדרטי לדלת רב-בריח ובין אם מדובר על מנעולים ביומטריים. בעל המקצוע נדרש להחזיק בכלי הציוד המתקדמים ביותר כדי לתת מענה מקיף לכל לקוח. התפקיד של המנעולן הוא להגיע לכל קריאה שנמצאת באזור שלו תוך פרק זמן קצר שנע בין 20 דקות לחצי שעה. לצערנו, אין אכיפה רצינית בכל הנוגע לתחום המנעולנות ולכן, לא פשוט למצוא בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות.

כדי לאתר בעל מקצוע שאתם כן יכולים לסמוך עליו יהיה עליכם תחילה לבדוק האם בעל המקצוע מחזיק באתר מקצועי, האם יש חוות דעת בנוגע לשירותו של בעל המקצוע וכמובן חשוב לוודא שהוא עובד עם תעודת יושר. תעודת יושר היא תעודה שלא פשוט להנפיק דרך משטרת ישראל. על בעל המקצוע לעבור מבחנים לעמוד בדרישות של המשטרה כדי שהמשטרה תעניק לו תעודת יושר. מנעולן עובד בכל סוגי המנעולים, מנעול לתיבת דואר, מנעול לרכב, מנעול לדלתות פנים, כספות וכן הלאה. מצד שני, פורץ רכבים הוא בעל ידע פחות רחב ונוגע לתחומים מסוימים בלבד. 

איך בוחרים מנעולן בירושלים?

ניסיון

הדבר החשוב ביותר הוא לדעת מה הניסיון שיש לבעל המקצוע. אנחנו ממליצים לכם לבחור במנעולן בירושלים שיש לו לפחות 5 שנות ניסיון כדי להיות בטוחים שהוא נגע בכל התחומים ויכול להעניק לכם שירות אדיב, מקצועי ויעיל. בעל מקצוע ללא ניסיון לרוב עשוי לגרום לנזקים בדלת עקב חוסר ניסיון. לכן, רוב המנעולנים בתחילת דרכם עובדים תחת חברה או תחת בעל מקצוע מנוסה – כדי לצבור ניסיון.

מחיר

אם אתם רואים מחיר גבוה מדי או מצד שני מחיר נמוך מדי זה הזמן שלכם לחשוב פעמיים לפני שאתם בוחרים באותו בעל מקצוע. היום ניתן למצוא טווחי מחירים בלחיצה אחת באינטרנט על ידי השוואת מחירים. בדרך כלל בעלי מקצוע שדורשים סכום גבוה יותר אלו הם בעלי מקצוע עם הרבה עבודה ולאו דווקא הזמינות שלהם היא היתרון. מנגד, בעלי מקצוע שמציעים מחירים נמוכים מהמחיר המוצע בשוק אלו הם בעלי מקצוע שסביר להניח וההכשרה שלהם אינה מקצועית. כפי שציינו, אין אכיפה בתחום זה וכל אחד יכול להעיד על עצמו בתור מנעולן.

זמינות

תוך כמה זמן בעל המקצוע יוכל להגיע אליכם? זאת השאלה הראשונה שתרצו לשאול את בעל המקצוע. מנעולנים נוהגים לעבוד לאורך כל שעות היום מכיוון ששירותי מנעולנות נחשבים לשירותי חירום. לדוגמא, במקרה בו אדם ננעל מחוץ לביתו ב-4 בבוקר או ננעל מחוץ לרכב במקום פחות סימפטי. על בעל המקצוע להגיע אליכם תוך פרק זמן שאינו עולה על חצי שעה. שימו לב, בשעות הלילה, החגים והשבתות מנעולנים עובדים בתעריף אחר ובשיעור של כ-150%, לכן וודאו אם בעל המקצוע מה טווח המחירים וחשבו עם עצמכם אם ניתן לדחות את הקריאה למחר. 

מתי צריך לקרוא למנעולן בירושלים?

  1. החלפת מנעול – בכל מקרה בו המנעול/הצילינדר לא עובד כראוי נקרא לבעל מקצוע. ככל שנקדים לקרוא לבעל מקצוע כך התוצאה תהיה טובה יותר.
  2. צירים – אם הצירים זזו ממקומם ויש תקלה בדלת מכל סיבה שהיא בעל מקצוע יוכל להגיע ולסדר את התקלה באמצעות ציוד ייעודי.
  3. התקנת קודן – מעוניינים להתקין קודן בבניין או בדלת אישית? תוכלו לקרוא למנעולן כדי לבצע את העבודה.
  4. תקלות רכב – כל תקלות הרכב הקשורות במנגנון הנעילה הן תחת חסותו של מנעולן, החל מסוויץ' תקול ועד לקודן. 
  5. שחזור/שכפול מפתחות – ככל משירותו של מנעולן הוא כשיר לשחזר או לשכפל מפתח מכל סוג.