מנעולן בחיפה

20 דקות ואנחנו אצלך. מורשה משטרת ישראל!

מחפשים מנעולן בחיפה? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו באור מנעולים זמינים לשירותך 24/7 – במקצועיות ובאדיבות נפתח לך את הדלת.
שחר המנעולן

★★★★★

דירוג 4.9 (358 הצבעות)

רישיון מנעולן

מנעולן מומלץ בחיפה בדרך אליך.

מחפשים מנעולן בחיפה? לפני שאתם בוחרים את בעל המקצוע חשוב לדעת בדיוק את מי אתם בוחרים. 

יש הבדל משמעותי בין פורץ מנעולים ובין מנעולן, למרות שרבים חושבים שמדובר על אותו מקצוע. 

כמו כן, קיים היצע רחב של בעלי מקצוע שעובדים ללא הסמכה וכאן יש הרבה מקום לטעות. 

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי מנעולן בחיפה.

מנעולן מחברת אור מנעולים

מה תפקידו של מנעולן?

נדמה שרבים לא מודעים לתחום המנעולנות. רבים חושבים שמדובר רק בפריצת דלתות וזה הכל, אבל מעבר לכך יש לא מעט תחומים שונים. 

שירותי מנעולים ניתנים בידי אנשי מקצוע שעברו הסמכה לכך, רק חשוב לדעת שלא כל בעל מקצוע הוא מוסמך. 

מה זה אומר? מנעולנות הוא תחום יחסית פרוץ, עם כל הקלישאה בעניין. זאת אומרת שכל אחד יכול להכריז על עצמו בתור מנעולן, אבל כדי למצוא מנעולן מקצועי תצטרכו לערוך סקר יחסית רחב.

תחום ההתמחות של מנעולנים נוגע גם לדברים הבאים:

  1. החלפת צילינדר – השירות הנפוץ ביותר הוא החלפת צילינדר במקרה בו המפתח שלכם לא מסתובב או שהדלת פשוט לא נפתחת או ננעלת. החלפת צילינדר נחשב לשירות פשוט יחסית, ולא נדרש ידע רחב אך כן נדרש לבצע התאמה מלאה לסוג הדלת.
  2. תיקונים – בעל המקצוע יכול גם לתקן דלתות, כולל דלתות זכוכית, מסגרת לדלת, דלתות מסתובבות, דלתות למשרדים וכמו כן לבתים פרטיים. התיקונים כוללים גם החלפת מנעולים, החל ממנעול רצפתי ועד מנעול עילי. בעל המקצוע צריך לשמור את כל הציוד הנדרש כדי לבצע את סוג העבודה המדובר.
  3. כספות – מעבר לפריצת דלתות ותיקוני דלתות, בעל המקצוע גם נותן מענה לפריצת כספות, בין אם מדובר על כספת בבית פרטי ובין אם מדובר על כספת במקום מסודר. חשוב להדגיש שבעל המקצוע צריך להסדיר את זהותו של מבקש השירות לפני שהוא מבצע את העבודה
  4. מנעולן רכב – מנעולנים לא נותנים שירות בלבד לדלתות בית או כספות. מעבר לאלו, מנעולן מקצועי יודע איך להתנהל עם פריצת רכבים, החל מפריצת דלת רכב בשעת חירום ועד תיקון קודן. מנעולן מקצועי יודע לנווט בין כל סוגי הרכבים ומחזיק בציוד המתאים להחלפה תואמת.
  5. מערכות כניסה – מעבר לשירותי מנעולנות, בעל המקצוע צריך לדעת לתת מענה גם לבקרות כניסה. זאת אומרת למקרים בהם הכניסה מופעלת על ידי זיהוי כלשהו, או באופן אוטומטי. בדרך כלל מערכות אלו נפוצות במקומות מסחריים, אך ניתן למצוא גם שירותים כאלה לבתים פרטיים. במילים פשוטות, מנעולנות לרכיבים ביומטריים, אזעקות ואינטרקום.

שירותים מסביב לשעון

אחד הדברים שמאפיינים מנעולן מקצועי הוא השירות שהוא נותן. 

מנעולנות הוא מעין שירות חירום, כיוון שמה יעשה אדם שנתקע מחוץ לביתו בשעות הלילה המאוחרות? בשביל זה מנעולן מקצועי מתחייב לתת מענה גם בשעות הלילה, בשבתות ובחגים. 

יתרה מכך, בעל מקצוע מנוסה מבטיח הגעה מהירה של עד חצי שעה מזמן הקריאה. יש להדגיש שאם המנעולן לא יכול להגיע אליו ושולח לכם מנעולן אחר, עליו להדגיש זאת בפניכם.

שירותים מסביב לשעון הם כמובן לא בחינם, וככל שאתם מזמינים בעל מקצוע בשעות שאינן שעות העבודה הסטנדרטיות, המחיר יהיה בשיעור של 150% עד 200%. 

השירות כולל שירותי פריצה לבית, תיקונים, החלפת מפתחות, שכפול מפתחות, שחזור מפתחות ועוד.

מנעולן בחיפה – מחירים

כדי להבין כמה עולים שירותי מנעולנות, הנה מספר תקלות:

  1. פריצת מנעול תיבת דואר – המחיר של פריצת מנעול תיבת דואר לא אמור להיות יקר, אבל תיקון של תיבת הדואר הכרחי לרבים מאיתנו. המחיר נקבע בהתאם למורכבות העבודה, אך לרוב מדובר על עבודות פשוטות ולכן המחיר אינו גבוה. המחיר נע בין 120 ש"ח ועד 200 ש"ח, כולל החלפת מנעול במקרה הצורך.
  2. פריצת כספות – יש לכם כספת בבית? כנראה שהיא לא בשימוש רוב הזמן וקורים מקרים בהם אנחנו שוכחים את הסיסמה או שמנגנון הנעילה של הכספת תקול. במקרים כאלה המחירים בדרך כלל נעים בין 220 ש"ח ועד 350 ש"ח. חשוב להדגיש, כאשר מדובר על פריצת כספות שהיא מורכבת יותר, המחירים יכולים להגיע גם לסכומים גבוהים יותר.
  3. פריצת שער – יש לכם שער כניסה בבית? בדרך כלל מדובר על שני שערים, האחד הוא חשמלי והשני הוא ידני. המחירים של פריצת שער תלוי בסוג המנגנון, מנגנון חשמלי יהיה יקר יותר. המחירים יכולים לנוע בין 250 ש"ח ועד 600 ש"ח עבור מנגנון חשמלי. חשוב להדגיש שהמחיר כולל החלפת צילינדר במקרה הצורך. עם זאת, יש סוגים שונים של צילינדרים והמחיר נקבע לא רק לפי השירות, אלא בהתאם לסוג הצילינדר.
  4. דלת חיצונית – מה המחיר עבור שירותי מנעולנות לדלת חיצונית? דלתות חיצוניות הן דלתות כניסה ויש חשיבות מאוד גבוה לבחירת צילינדר איכותי ואמין. בדרך כלל המחיר של תיקון דלת חיצונית יהיה גבוה מאשר דלת פנימית, אך לא בפער משמעותי. המחיר נקבע בהתאם לסוג הצילינדר שנדרש להחלפה, המחירים מתחילים מכ-300 עד 350 ש"ח עבור החלפת צילינדר לדלת רב בריח, ועד 500 ש"ח עבור החלפת מנעול וצילינדר לדלת כניסה.
  5. דלת טרוקה – המחיר של תיקון דלת טרוקה לרוב יהיה קבוע, מכיוון שמדובר על תקלה שלא דורשת החלפה מסוימת. המחירים נעים בטווח של 120 ש"ח עד 250 ש"ח. גם כאן, זמני הפעולה הם די קצרים, אז אם אתם שומעים שהתקלה היא דלת טרוקה תוכלו לנשום לרווחה.

ביקור מנעולן בחיפה

המחירים משתנים בהתאם למיקום בו נמצא המנעולן. 

אבל ככל שאתם בוחרים בעל מקצוע שנמצא בקרבת המקום שלכם, או פועל באזורים שלכם המחיר צריך להיות איחוד. 

שימו לב, יש הבדל בין ביקור מנעולן כולל תיקון, ובין מקרים בהם המנעולן לא הצליח לתקן את התקלה. במקרים בהם המנעולן כן פתר את התקלה, המחיר יהיה בין 150 ש"ח עד 250 עבור הביקור ותוספת של עלות התקלה. 

עם זאת, כאשר בעל המקצוע לא הצליח לפתור את התקלה הוא גובה עבור ביקור בלבד.

מה שכן חשוב להדגיש בנושא הוא את עניין שירותי החירום. 

שירותי חירום אלו שירותים הניתנים במסגרת שאינה בשעות הפעילות הסטנדרטית. 

משמע, בדרך כלל מדובר על אחר 8 בערב, בשבתות ובחגים. 

כאשר אתם קוראים לפתרון תקלה בשעה 2 בלילה לדוגמא, המחיר אותו יגבה מנעולן יהיה בהכרח גבוה יותר מאשר מחיר סטנדרטי בשעות היום. המחיר יהיה בשיעור של כ-150 אחוז יותר מאשר המחיר הסטנדרטי.

מציאת מנעולנים בחיפה

בכדי למצוא מנעולן איכותי בחיפה אני ממליץ לכם להיכנס לאתר פיקס, שם תוכלו לראות חוות דעת על עבודות אמיתיות שמנעולנים ביצעו דרך הפלטפורמה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לפלטפורמה ובשורת החיפוש באתר להקליד את המילים 'מנעולן בחיפה' וללחוץ על התוצאה הראשונה, כך תקבלו למעשה את הגישה לרשימת המנעולנים באזור.