מנעול צילינדר, ישנם המון סוגים שונים ומשונים של מנעולים המגיעים עם צילינדרים ולעתים אינם מגיעים ל-100% התאמה, היום נדבר על מנעול צילינדר מיוחד של חברת "מגנום" לשון – מידה 66.

מנעול צילינדר

מנעולי הצילינדר של חברת "מגנום" מיוצרים בסין וידועים באמינותם. באירופה חברת מגנום ידועה מאוד ומספקת מגוון רחב של דלתות לצרכנים רבים. מנעול צילינדר לשון מה זה צילינדר לשון? איזה עוד סוגים יש? . צילינדר לשון הוא צילינדר שכשמו כן הוא. צילינדר שבאמצעו בד"כ מופיעה מעין לשונית שתפקידה לסובב את הקפיץ בתוך המנגנון ובכך מאפשר פתיחה וסגירת הדלת. הצילינדר מגיע באורך של 66 מ"מ, בעל מפתח מחורר מה זה מפתח מחורר? מפתח מחורר הוא מפתח שכשמו כן הוא, מפתח עם מעין גומחות ושקעים נראה כמו המפתח שאנחנו מכירים מדלתות הרב בריח.

התאמת מנעול לצילינר הדלת

בשונה ממפתח משונן אותו נמצא בצילינדרים במחנים, (מפתח ברזל עם שיניים) (כדוגמת רב בריח שאנו מכירים גם של רב בריח) הצילינדר עליו אנחנו מדברים, יתאים בעיקר לדלתות פנים מזכוכית במשרדים, שערים מברזל אותם נמצא בד"כ בכניסה לבתים פרטיים בחצרות, לדלתות פנים כגון שירותים וחדרי שרות, חנויות ועוד, ולכן למה למעשה בגלל שהוא אמור לתפקד גם כמנעול שנמצא בחוץ ואמור לשרוד תנאי מזג אוויר קשים? המנעול אכן מוגן בפני מים ואינו מחליד.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-356-9634

הצילינדר מתאים למנגנון 101 – מנגנון זה הוא בעצם מנעול בד"כ חבוי שנמצא בתוך הדלת. אליו נכנס הצילינדר, הצילינדר מסתובב ומסובב בתוך המנגנון את הקפיץ ובכך למעשה מתבצעת נעילה. מנגנון 101 הוא מנגנון חבוי פשוט שאותו נמצא בד"כ בדלתות פנים כגון שרותים,מחסנים, דלתות מחסן מברזל וכולי' (מפני שהיום בעידן המודרני התחילו להשתמש במנגנונים מגנטיים עליהם נספר בהמשך). בשונה ממנגנון רגיל שבתוכו צילינדר שמסובב קפיץ וגורם ליציאת הלשונית/הבריח. במנגנון מגנטי הבריח(החלק הקטן שיוצא מתוך המנגנון וגורם לנעילה)יוצא באופן אוטומטי בעת טריקת הדלת, בעזרת פס מגנטי שנמצא בצד של המשקוף. הצילינדר הנ"ל אינו מתאים לדלתות הפלדלת שלנו מפני שלפלדלת לרוב אנו נזדקק למנעול צילינדר בעל "גלגל" שיניים ולא לשון.

מה זה גלגל שיניים ומה זה לשון? מה ההבדל ביניהם? איפה משתמשים בלשון ואיפה בגלגל?.

עם כמה מפתחות מגיע הצילינדר הזה?

גלגל שיניים הוא גלגל שיניים שנמצא על הצילינדר ובעזרתו המנגנון מסתובב ומתאפשרת פתיחת הדלת. צילינדר גלגל שיניים יתאים למנגנון "רב בריחי" כמו שיש לנו בדלתות הפלדה בבית. צילינדר לשון הוא צילינדר עם לשונית שאמורה לסובב קפיץ במנגנון ובכך למעשה מתאפשרת פתיחת הדלת. הצילינדר הזה מגיע לרוב עם 5 מפתחות.

מחפשים מנעולן בתל אביב? ברמת גן? בגבעתיים? בפתח תקווה? בני ברק? קרית אונו? ברמת השרון? בראשון לציון? בחולון? בבת ים? או בכל מקום אחר במרכז הארץ? הגעתם למקום הנכון!

baner1