מנעולן מחירון מיוחד למזמינים דרך האתר

מנעולן מחירון:

זה תמיד יכול לקרות לכם בזמן הכי לא מתאים בסיטואציה הכי לא מתאימה. אנחנו יודעים את זה.

אתם יכולים להיות לפני אירוח של אורחים, לפני אירוע חשוב, לפני ראיון עבודה או לפני טיסה. דווקא ברגעים האלו, מרפי מחליט לפעול ואתם מוצאים את עצמכם תקועים מחוץ לדלת או בתוך הדלת ולא יכולים להתקדם עם היום שלכם.

ברור, שבמצבים כאלה, הלחץ עולה ועולה ואתם מרגישים כל כך חסרי אונים שאתם לא בודקים את טיב המנעולן שתבחרו ובטח תיכנעו גם למחיר שאתם צריכים לשלם.

אם רק היה מנעולן מחירון הגיוני וריאלי, אפילו בשעות לא שעות באמצע הלילה, הייתם יכולים להיות רגועים יותר שגם במצבי לחץ, לא יעקצו אתכם בתעריפים לא הגיוניים.

בדיוק בשבילי זה יש את אביחי המנעולן.

אביחי, הוא מנעולן מחירון נוח ושווה לכל כיס, הפועל בכל אזור מרכז הארץ, מציע את שירותיו במשך כל שעות היום והלילה, 24 שעות ביממה, ויגיע אליכם תוך 20 דקות בלבד מרגע סיום השיחה איתו. וכל זה, במחירים הגיוניים ונוחים. נשמע כמו חלום לא? לחלום הזה, קוראים אביחי.

לא בכדי בחר אביחי בתחום המנעולנות. מרגע שהתחיל לפעול, מנחים אותו ערך האנושיות והרצון לעזור ולשרת את הציבור. דרך תחום המנעולנות, מצליח אביחי לשרת את הציבור במה שהוא הכי טוב בו – פריצת מנעלים.

אביחי עבר התמחויות רבות ומגוונות בכל תחום המנעולנות החל מפריצת מנעולי רכבים, פריצת מנעולי דלתות, פריצת דלת טרוקה – דלת הננעלת ללא צורך במפתח אלא רק בעצם סגירתה, התקנת מנעול כספת עליון- מנעול המגביר באופן משמעותי את ההגנה והאבטחה על הבית או העסק שלכם ומרחיק פורצים מקילומטרים, פריצת כספות, התקנת צילינדרים, שדרוג למנעול ביומטרי חדשני, טכנולוגי ומתקדם- מנעול העובד על מאגר של טביעות אצבע מוכן מראש ללא צורך במפתח ועוד התמחויות בתחום המנעולנות.

עם שנות הניסיון הרבות שצבר והידע שרכש במשך השנים, מתאים אביחי את טכניקת הפריצה לסוג המנעול שברשותכם ובכך פורץ את המנעול בצורה הנכונה והמהירה ביותר. הפריצה של אביחי, לא גורמת נזק משני למנעל ועוסקת אך ורק בפתיחתו.

מה מיוחד במחירון השירות של באביחי?

עוד בשיחת הטלפון עם אביחי, תבחינו באיש ישר והגון שכאן כדי לעזור לכם. לאביחי תעודת הסמכה ממשטרת ישראל המעידה על עצם היותו רשאי לתת שירת לציבור בתחום כל כך רגיש כמו תחום המנעולנות.

בשיחת הטלפון, תספרו לו על איפה אתם נמצאים ומה בדיוק הבעיה ותקבלו הצעת מחיר נוחה אפילו אם תתקשרו אליו בשעות הלילה המאוחרות.

כך, אתם בעצם יודעים כמה אתם הולכים לשלם ולא נקלעים למצב הלחץ שעוטף אתכם ומפחדים מהמחיר שינקוב המנעולן שבחרתם לאחר סיום העבודה.

אביחי יגיע אליכם עם כל הציוד הכי חדשני ומתקדם ויחלץ אתכם מהבעיה אליה נקלעתם.

אז אם אתם מחפשים מנעולן מחירון נוח והגון, ואתם לא רוצים להתפשר על איכות ומקצועיות, אביחי הוא המנעולן בשבילכם.

צריכים פורץ מנעולים הגעתם למקום הנכון?