פורץ מנעולים בתל אביב: חסכוני, מורשה, מקצועי ומומלץ 24/7

מחפשים פורץ מנעולים מתל אביב?

פורץ מנעולים בתל אביב - מקצוען בתחום!

פורץ מנעולים מתל אביב

סיימתם לעבוד, אתם הולכים לחנייה ומרגישים טוב טוב את החום הכבד של תל אביב, מכוניות לא מפסיקות לצפור, כולם בתנועה, אתם רק רוצים כבר לפתוח את האוטו להיכנס ולנסוע סוף סוף הביתה…. אבל וואו?! אתם לא מוצאים את המפתחות, מחפשים מחפשים ואין להם זכר.

מה תעשו ? תתקשרו לאביחי המנעולן המוסמך והמורשה שיגיע לפתור לכם את הבעיה תוך 20 דקות מרגע סיום השיחה .

הגעתם אל ביתכם בתל אביב, והופ ! אין מפתחות !

הרי  הצרור נעלם…  מזל שאביחי הוא מנעולן מומחה בתחומים רבים וביניהם גם פריצת דלתות.

אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב, אשר מעבר לפריצת מנעולי דלת ומנעולי כלי רכב, מתמחה גם בתיקון והחלפת כל סוגי הצילנדרים ומנגנוני הנעילה, פריצת כספות והחלפת מנעולים לכספות והתקנת מנעול כספת עליון לדלת פלדלת, אביחי הוא המנעולן בשבילכם.

אביחי, מנעולן מחברת אור מנעולים, הינו מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל.

לאביחי ניסיון רב והינו מכיר את כל סוגי המנעולים והצילנדרים הקיימים.

תוכן עניינים

מנעולן מוסמך, מורשה ומומלץ תל אביב

אני אביחי המנעולן מחברת אור מנעולים – מנעולן מקצוען, מוסמך ומורשה בעל וותק של מעל 10 שנים בתחום המנעולנות.

כאשר יש צורך בפריצת מנעול רכב או מנעול דלת, חשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי ומוסמך שמכיר סוגים שונים ומגוונים של מנעולים, יודע לתת פתרון מדוייק לכל בעיה ולא גורם נזק משני למנעולים.

לא פחות חשוב ממקצועיות הטיפול בבעיה, כשמדובר בפריצת מנעלים, זמן ההמתנה למנעולן הוא פרמטר עיקרי.

אביחי, יגיע אליכם לתל אביב תוך 20 דקות מרגע סיום השיחה, יעניק לכם פיתרון מדוייק ומקצועי, עם אחריות מלאה על התיקון והשירות, בהערכת מחיר נוח לכל כיס עוד בזמן השיחה וכל זאת באדיבות ובמסירות.

שאלות ותשובות בנושא פורץ מנעולים בתל אביב

מחירים של מנעולן באזור תל אביב נעים בין 99 ש"ח – 450 ש"ח

באתם לצאת מהבית והדלת ננעלה, המנעול נתקע ואתם מאחרים לפגישה או אולי לקחת את הילדים או שאולי אתם באים הביתה אחרי יום עמוס וכל מה שאתם רוצים הוא להניח את הראש אבל הדלת נעולה המצב ניתן לפתירה תוך מספר דקות אז קודם כל הורידו פאניקה ולחץ, פורץ מנעולים בתל אביב מגיע לעזור לכם במצבים כאלו בזמן המהיר ביותר וזמין עבורכם 24/7. 

אספנו עבורכם מידע אשר יעזור לכם לפני שאתם מזמינים מנעולן לביתכם.

אז תמיד כשיש צורך במנעולן עולות גם קצת דאגות מבחינת האמון במנעולן ואכן חשוב לבדוק את מי מזמינים לפני כשאתם צריכים פורץ מנעולים בתל אביב. יש להשוות מחירים, לבדוק המלצות של פורץ מנעולים מאחר ובאיזורכם כנראה שיש מבחר של פורצי מנעולים ולעיתים לא כולם מקצוענים. שימו לב כי לא תמיד מי שמציע את המחיר הנמוך ביותר הוא האדם המומלץ להזמנה לביתכם. תמיד לפני שאתם מזמינים יש לוודא שהמנעולן יהיה זמין עבורכם 24/7 ויוכל להגיע בזמן המהיר ביותר. לכן, רגע אחרי שעשיתם מחקר בנושא המחירים והממלצות של המנעולנים שאתם רוצים להזמין יש לבדוק את זמן ההגעה ולשאול בפלאפון לפני שהמנעולן מגיע. 


פורץ מנעולים בתל אביב זמין עבורכם 24/7 ומגיע בזמן המהיר ביותר לתת לכם שירות אמין. זכרו כי יש לבקש תעודה/רישיון של מנעולן בעל המלצות.

לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים בתל אביב בדקו כי קיים בידו רישיון מטעם המשטרה, כן ישנם פורצים רבים שרואים בעבודת המנעולן פירצת דרך על מנת להגיע אליכם לעזור בבעיה ולאחר מכן לנסות לפרוץ כי הם אינם מנעולנים מורשים ולכן שימו לב שאתם דורשים רישיון מטעם המשטרה. 

אז בחרתם מנעולן מוסמך איזה יופי! עכשיו יש לבדוק כמה דברים. 

הרבה פעמים מנעולנים מביאים איתם מנעול ישן, שימו לב שזה לא המצב והמנעול שלכם מוחלף באחד חדש. 

דבר נוסף הוא אם כבר מצאתם את הפורץ מנעולים שלכם בתל אביב שמרו את המספר לפעם הבאה וכך תימנעו מלחצים וחוסר אונים. אנחנו כמובן מקווים שזה לא יקרה אך תמיד טוב לשמור את המספר ואנו יותר מנשמח לתת לכם שירות . 

כמובן שאנחנו כאן לכל בעיה אז אם הזמנתם פורץ מנעולים מתל אביב שמרו את המספר שלנו והמליצו עלינו! 

כאן בשבילכם לתת את השירות הטוב והמהיר ביותר.

מחפשים פורץ מנעולים בתל אביב ?

חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!

שירותים נוספים

מעבר לפריצת מנעולים, אביחי יוכל לסייע לכם בשמירה מיטבית על הבית והתקנת מנעולים להגנה מלאה.

ישנם פתרונות רבים להרחקה והרתעה של פורצים, הכוללים התקנת מנעולים מסובכים הקשים לפריצה או מנעול ביומטרי המאפשר לפתוח את הדלת רק בעזרת מאגר טביעות אצבע מוגדר מראש.

את התקנת המנעול הביומטרי והמנעולים המקשים על פריצה, מתקין אביחי ביסודיות ובמהירות.

צילנדרים שונים גם הם משפיעים על איכות המנעול, ובכל הנוגע לקושי בפריצת גנבים, לצילינדר תפקיד משמעותי. אביחי המנעולן מכיר את כל סוגי הצילנדרים וישמח לייעץ ולהתקין עבורכם את הצילינדר המתאים.

לסיכום

אם נתקעתם מחוץ לרכבכם בתל אביב, או אינכם יכולים להיכנס לביתכם בתל אביב מכל סיבה שהיא – מפתח נתקע במנעול, מפתח שאבד או נגנב, ואתם רוצים שהבעיה שלכם תיפתר כמה שיותר מהר, אל תהססו, התקשרו לאביחי המנעולן המורשה, ספרו לו על הצרה, תשמעו הערכת מחיר, ולא יעברו יותר מ20 דקות מסיום השיחה עד להגעתו של אביחי ולפתרון הבעיה.

אביחי יציין בפניכם בשקיפות מלאה את צעדי התיקון ויסביר במקצועיות מה הייתה התקלה, ייתן אחריות מלאה על עבודותו ושירותיו ויוציא אתכם מסופקים ומרוצים וכמובן יכולים להמשיך בשגרת החיים.

אם אתם מתגוררים באיזור תל אביב וחפצה נפשכם בשדרוג מנעול ישן, או ברצונכם להגביר את האבטחה על הבית ולהוסיף מנעול משודרג – אביחי המנעולן הוא הפתרון עבורכם.

למה לבחור באביחי?

אביחי  יגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע סיום השיחה איתו.

אביחי יציע לכם הצעת מחיר נוחה ושווה לכל כיס עוד בשיחה הראשונית איתו.

לאביחי תעודת הסמכה ממשטרת ישראל המעידה על היותו אדם הגון, מקצועי ומוסמך.

אביחי מעניק אחריות מלאה על כל עבודה שלו ועובד בשקיפות מלאה מול לקוחותיו.

מחפשים פורץ מנעולים?

חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!