מנעולן בפתח תקווה

 

מה עושים כדי להשיג מנעולן באזור פתח תקווה?

מנעולן בפתח תקווה – בעל מקצוע שככל הנראה תזדקקו לו כשאתם תושבי העיר הוותיקה שמוצאים את עצמם לפתע תקועים מחוץ לבית או לדירה שלכם, או אולי מביטים על הרכב שהמפתח שלו נותר תקוע בפנים וננעל.

מנעולן הוא בעצם שמו של אדם המתמחה במתן שירותי פריצה מקצועיים. לרוב יהיו אלו שירותים דחופים שחייבים להעניק ללקוחות באופן מיידי, מסיבות שונות – הדלת לא נפתחת, שער החצר ננעל, המפתח נשבר בחור המנעול, הרכב השמיע אזעקה שקיצרה את המנגנון החשמלי ועכשיו הדלתות מסרבות להיפתח.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

זקוקים למנעולן בפתח תקווה? אל תתפשרו רק על חיפוש בגוגל

מנעול צילינדר מולטילוק

מנעול צילינדר מולטילוק

אחד הדברים הראשונים שיעשה אדם תקוע שמעוניין בפריצת הדלת שלו אם הוא מתגורר בפתח תקווה הוא לפתוח גוגל לחפש את המושג ‘מנעולן בפתח תקווה’. זה נכון, מדובר על שיטה הגיונית למציאת בעל מקצוע נדרש, אבל במקרה של מנעולן בפתח תקווה הדברים אולי קצת יותר מורכבים. מדוע? כשמחפשים בבהילות בעל מקצוע כמו מנעולן בפתח תקווה וסומכים אך ורק על התוצאות שמספק לנו גוגל, עלולים להיקלע למצבים לא מומלצים במיוחד בכל הנוגע במנעולנים, שכן במקרה זה מדובר על איש מקצוע שאנחנו מאפשרים לו לפרוץ לביתנו או למכוניתנו, ולפעמים אף להתקין להם מנעול חדש. האיש עלול להעתיק את המפתח או ללמוד את האפשרויות לחדירה למקומות הפרטיים שלנו ולנצל אותן. זאת אומרת שכאשר זקוקים למנעולן בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ, גם אם הדברים דחופים מאין כמותם, חשוב לברר קצת יותר מאשר למצוא מספר טלפון בגוגל למיד לצלצל ולהזמין.

במאמר שלפניכם פירטנו מה מומלץ לברר ולדעת בכדי לאתר מנעולן בפתח תקווה, שיהיה גם אמין וגם איש מקצוע איכותי ורציני, ושהאדם שתאתרו אכן ימהר להגיע לעזרתכם, יפתור את הבעיה באופן מקצועי ואחראי, לא ידרוש עלות מוגזמת בתמורה לעבודתו, והכי חשוב – ישמור את פרטיכם האישיים ואת ביטחונכם.

פתח תקווה – הנה אני בא!

בפתח תקווה, כמו בכל ערי המרכז הגדולות, פועלים אנשי מקצוע רבים בהרבה תחומים, ובטווח רחב של רמות מקצועיות ושירות. המבחר הרב שמספקות התוצאות שמתקבלות בגוגל יכול בהחלט גם לבלבל אתכם ולהפוך את בחירת המנעולן בפתח תקווה לקשה במיוחד או חלילה להביא אליכם איש מקצוע לא מיומן או אפילו נוכל שכל כוונתו לנצל אנשים תמימים שנקלעו למצב ביש של היתקעות נעולים מחוץ לבית או למכונית.

מנעולן בפתח תקווה חייב להיות בעל מקצוע שיש לו ידע בפריצתם ו/או תיקונם של כל סוגי הדלתות והמנעולים. בנוסף המנעולן חייב גם להיות מומחה בפריצה לכל סוגי כלי הרכב, מבלי להותיר אחריו נזק, וכמובן באופן מהיר ויעיל.

השירותים הנוספים שבהם צריכים מנעולנים בפתח תקווה להיות מומחים הם: שחזורי מפתחות לאוטו לבמקרה של אבדן או גנבה, תיקון והחלפת סוויץ’ לרכב או צילנדר של מנעול לדלת רגילה, וכן קידוד שלט המכונית. המנעולן בפתח תקווה שיגיע אליכם חייב להיות מסוגל לספק טיפול יסודי בבעייתכם, להגיע מצויד במיטב המכשור והעזרים הטכניים החדישים ביותר ששיש כיום בשוק, בכדי שלא ייתקל במצב שאתם זקוקים לפריצה של סוג דלת או כלי רכב שהוא לא יודע לספק את השירות הנדרש בנוגע אליהם. כדי שכל הדברים האלו יתקיימו חלה עליכם חובה לברר עם המנעולן את כל הפרטים מבעוד מועד ולספק לו כמה שיותר מידע על מצבכם ועל הצורך הספציפי שלכם ממנו.

מנעולן בפתח תקווה – פתח של תקווה לפתרון מהיר של המצב

כל מי שננעל בעבר או מצב את קרוביו נעולים בתוך דירה או מכונית יודע ומכיר את ההרגשה המטרידה והמתסכלת שמצב שכזה מספק. לקוחות רבים מתלוננים על תחושה של חוסר אונים שמובילה אותם לחיפוש קצת היסטרי אחרי מנעולן בפתח תקווה שיעזור להם מידית ביציאה מהמצב המרגיז והמלחיץ שאליו נקלעו. מי שלא הפקיד בידיהם של שכן או בן משפחה אחר או חבר טוב מפתחות חלופיים למכונית ולדירה או לבית שלו, יאלץ כנראה להזמין את עזרתו של איש מקצוע מקומי, מה שלפעמים יאלץ את המזמין להתפשר ולזמן את המנעולן הראשון שהצליח לאתר פנוי בפתח תקווה. מצב זה לא טוב ועלול לשחק לרעתכם.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

חשוב שעוד לפני שיחת הטלפון, ולפני שאתם מסכימים לשלם למי שהשגתם פנוי כל סכום כסף שירצה, העיקר שיגיע במהירות לחלץ אתכם או את התקועים, תתעשתו ותזכרו שאותם מנעולנים בפתח תקווה שמופיעים למשל בדפי זהב, או שאיתרתם בחיפוש בגוגל, ואולי אפילו סתם ממודעה אגבית שמצאתם בחדר המדרגות בבניין המגורים שלכם, הם בעצם דמויות לא מוכרות לכם ועלולים להיות בכלל חסרי הכשרה מקצועית נאותה. יתרה מכך, יש ביניהם מנעולנים בפתח תקווה שעלולים להוות איום אמיתי על ביטחונכם ורכושכם, לאחר שאתם מאפשרים להם לפרוץ לדירתכם ולהתקין בה בהרבה מהמקרים צילינדר חדש שברשותם עלול להיות העתק של המפתח אליו.

חובה שיהיה זה פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל

צילינדר MAGNUM לפלדלת רב בריח

צילינדר MAGNUM לפלדלת רב בריח

חשוב שתקפידו לשכור אך ורק את שירותיהם של אנשי מקצוע טובים באמת וגם אמינים. אדם כזה לא יגבה מחיר מופרז ולא יוסיף לו עמלות שונות וינצל את פגיעותכם ולחצכם, או חלילה יעשה שימוש במידע שיהיה לו על נטרול האזעקה בביתכם לדוגמה, או בידע שלו כיצד קל לפרוץ לדירתכם או לביתכם בעתיד באמצעות מפתח רזרבי – ואדם כזה הוא אך ורק פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל.

בידיו של כל מנעולן מוסמך בפתח תקווה, או בכל אזור אחר בארצנו, חובה שיהיו האישורים שקיבל ממשטרת ישראל שיעידו על הסמכתו לתחום. עליכם לדרוש מכל מי שמגיע אליכם להציג בפניכם את האישורים הנ”ל עוד בטרם החל את עבודתו. אל תסתפקו בכך שמנעולן בפתח תקווה יבטיח לכם שיש לו את המסמכים, פשוט התעקשו שיציג אותם לכם ואם לאו אל תסכימו שיעשה בעבורכם את העבודה.

גם אם לא נעים לכם, בדיקת אישורי המשטרה מספקת ראש שקט ומבטיחה לכם שאתם שומרים על הרכוש שלכם מנזק רב. הקפידו בבקשה שהמסמכים שהמנעולן בפתח תקווה מציג לכם הם עדכניים, שמופיעה עליהם חותמת משטרת ישראל, ששמות העסק והמנעולן מופיעים בהם, וכן שמצוין בהם מספר תעודת הזהות של המנעולן שהזמנתם. איש המקצוע שאתם שמים בידיו את דלת ביתכם או מכוניתכם חייב להיות אדם מהימן וישר דרך, ורק בדיקת המסמכים המעידים על כך תבטיח לכם זאת.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

מנעולן בפתח תקווה מחייב בחירה זהירה

לא תמיד אנחנו נזקקים לשירותי מנעולן בפתח תקווה בבהילות ולעבודות דחק – יש מצבים שבהם אתם מעוניינים להזמין מנעולן לצורך החלפה שגרתית של צילינדר או מספר צילינדרים בדירתכם או בבית העסק שלכם, או מקרים שאתם מזמינים מנעולן לצורך התקנת דלת ביטחון, ואף מקרים שברצונכם לרשת את הבית במערכת אזעקה, ועוד ועוד. אם אינכם לחוצים בזמן בעת הזמנת מנעולן בפתח תקווה מומלץ מאוד לבדוק כמה וכמה אפשרויות למנעולנים ולאתר את אנשי המקצוע בעלי תעודות היושר והאסמכתאות המעידות על מקצוענות ורצינות גם על ידי התעניינות ופנייה אל הרשות להגנת הצרכן. בירור מול גורמים רשמיים כאלו ואחרים או פנייה אל הרשות להגנת הצרכן יאפשרו לכם לדעת אם לא התקבלו על האדם או החברה תלונות בעבר, ואם לקוחות מאוכזבים או זועמים לא יצרו קשר לצורך דיווח אודות בעיות עם בעל עסק או איש המקצוע שבשכירת שירותיו אתם מעוניינים. התנהגות זהירה ואחראית זו תתאים בין אם אתם זקוקים למנעולן בפתח תקווה רק לצורך עבודה חד פעמית או שבמקרה הנ”ל אתם מעוניינים לשכור את שירותיו של מישהו שיעבוד בעבורכם על פרויקט מתמשך. חובה שתהיו מסוגלים לסמוך על המנעולן שאת שירותיו אתם שוכרים, ושתהיו רגועים ושבעי רצון מבחירתכם בהווה ובעתיד וזאת בעיקר משום שאיננו רוצים לתת גישה אל הבית, הרכב או המשרד שלנו לאדם זר ולא מוכר.

טיפים כלליים לבחירת מנעולן בפתח תקווה

חשוב לזכור שכאשר נמצאים בעיצומו של משבר ובמקרה חירום (לדוגמה אם אחד הילדים ננעל במכונית, או כשאתם ממהרים למקום חשוב וננעלתם בדירה בלי מפתחות) אין זמן להתחיל לערוך מחקר מעמיק ולבצע חיפוש רציני בגוגל או בכל דרך אחרת אחרי מנעולנים בפתח תקווה. אם אתם לחוצים אתם עלולים לשכור איש מקצוע לא מקצועי או לא רציני, או שכן תצליחו למצוא מנעולן מוסמך בפתח תקווה אבל הוא יתגלה כיקרן במיוחד, וכמובן, כפי שכבר הזהרנו, אתם עלולים להיתקל, חלילה, באיש ששירותיו אינם אמינים ויכולים לסכן את ביטחונכם וביטחון בני הבית בעתיד.

לכן הקפידו על הדברים הבאים –

אביחי שלום - מנעולן מוסמך מאור מנעולנים

אביחי שלום – מנעולן מוסמך מאור מנעולנים

בחרו מנעולנים בפתח תקווה באמצעות התייעצות עם מכרים: הידעתם, מחקרים גילו כי הדרך היעילה ביותר לזהות בעל מקצוע רציני ומהימן היא לבקש המלצה ממכרים, שכנים וקרובי משפחה. זאת אומרת, לשכור שירותים של מנעולן בפתח תקווה שיש כבר אנשים שאתם מיודעים איתם ושעשו שימוש בשירותיו בעבר.

עצה לחיים: מעצם אופי העבודה של מנעולן – זאת אומרת פריצה לבתים או לרכבים – לרוב אנו צריכים את שירותיו של המנעולן בפתח תקווה בדחיפות גבוהה. למרות זאת, חשוב במיוחד לברר, לחקור, להשוות ולוודא אודות בעלי מקצוע בתחום, עוד הרבה לפני שצריכים את שירותיהם במקרי חירום. נהגו גם בנוגע למנעולנים בפתח תקווה כפי שאתם נוהגים בנוגע לשירותים מקצועיים של חשמלאי, אינסטלטור, או כל בעלי מקצוע אחר – בררו עליהם פרטים מראש ושמרו את פרטיו של מנעולן בפתח תקווה שאתם יודעים שהומלץ על ידי מכרים בכדי שתוכלו לפנות אליו במקרה הצורך.

שמרו על קשר: אם בעבר כבר השתמשתם בשירותיו של מנעולן מוסמך בפתח תקווה או פורץ מנעולים בפתח תקווה, והאיש עשה עבודה טובה ומלא את משימתו בהצלחה, וכן אם בעבר שכרתם מנעולן בפתח תקווה לעבודת אבטחה והתקנת אמצעי בטיחות בביתכם (למשל התקנת סורגים או כספת באחד מחדרי הבית או בריחים לדלתות הדירה), מומלץ ביותר לשמור את המספר והפרטים של איש המקצוע שהערכתם את עבודתו ואחת לכל חצי שנה בערך לוודא אם המנעולן שלכם עדיין זמין ופעיל ועדיין עובד כמנעולן בפתח תקווה ובסביבתכם, כדי שיוכל לבוא לעזרתכם במקרה שיתעורר בכך צורך.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

 

מספר טיפים שיעשו לכם את החיים לקלים יותר בעת הצורך במנעולן בפתח תקווה –

כשאתם ננעלים מחוץ למכוניתכם, נסו עוד לפני החיפוש והזמנת מנעולן בפתח תקווה לפנות אל שירותי הסיוע בצד הדרך שאליהם אתם מנויים. בהחלט ייתכן שהשירותים הללו יספקו לכם סיוע כחלק מההסכם שעליו הם מחויבים כלפיכם. יש ששירותי פריצת מנעולים ופריצת כלי רכב תקועים נכללים בביטוחי כלי הרכב, או שהוספתם אותם בתשלום לביטוח הבסיס שלכם ואפילו אינכם זוכרים זאת בשל הלחץ הרב של המצב.
– הטלפנים במוקדי שירותי הדרכים מחזיקים לעתים קרובות ברשימה עדכנית של מנעולנים בפתח תקווה או בכל עיר אחרת, כך שמומלץ לנסות לפנות אליהם גם אם אינכם מנויים על השירות. אנשי המקצוע שיומלצו לכם על ידי המוקד יהיו לבטח אנשי מקצוע מוסמכים ורציניים שנבחרו בקפידה וקיבלו אישור להענקת שירותי פריצת מכוניות ואו לאספקת שירותי גרירה במקרה הצורך.

כשהמנעולן בפתח תקווה מגיע למקום שבו אתם ממתינים לו, דרשו (בנימוס) שיציג בפניכם תעודה מזהה וכרטיס ביקור

כמו גם את רישיון העסק ואישור שמעיד כל כך שהוא פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל.
– אם קיבלתם המלצות מחברים או ממשפחה על מנעולן מוסמך בפתח תקווה זכרו שאלו תמיד עדיפות על אנשי מקצוע שמצאתם באופן עצמאי בתנאי לחץ, ולא משנה כמה דברי המלצות ומחמאות גורפות קראתם על המנעולן המסוים באתר שלו שאליו הגעתם בעת חיפושיכם. תמיד מומלץ לשמוע בקול מי שכבר נעזר בשירותי המנעולן בפתח תקווה, ושמכיר ויודע לומר עליו מלים טובות כתוצאה מחוויה טובה שעבר כששכר את שירותיו בעבר.
– כאשר אתם מאתרים פורץ מנעולים מוסמך בפתח תקווה בדפי זהב, ברחבי האינטרנט, או אפילו סתם לאחר שיחה עם שירותי מודיעין, וכבר יש בידיכם את כתובת בית העסק, חשוב לבדוק שכתובת זו אכן שייכת לאותו מנעולן בפתח תקווה. כיצד? על מנת לאמת כתובת ניתן לבצע חיפוש פשוט במנוע של גוגל ולהתאים את מספר הטלפון והכתובת לשם האדם או בית העסק.
– יש כמובן לא מעט מנעולנים בפתח תקווה שהם אנשי מקצוע רציניים ומומלץ ביותר שתרשמו את פרטיהם של יותר מאחד מהם ושתדברו עם כמה מהם. הסיבה לכך היא ששיחות אלו יאפשרו לכם לקבל מושג ברור הן בנוגע לתעריפי הטיפולים השונים שנהוגים בין המנעולנים, וגם בנוגע לזמן שנדרש עד שאיש המקצוע יוכל להגיע אליכם ולעזרתכם, שהרי מי שמגיע על אופנוע במהירות יהיה כנראה עדיף עליכם על מנעולן בפתח תקווה שיגרום לכם להמתין במשך שעות ארוכות.
– כבר בשיחת הטלפון התעקשו שהמנעולן בפתח תקווה יספק לכם הערכה של העבודה שהוא עומד לעשות וכן שיאמר מראש איזו ההחלפה או תיקון הוא חושב שיידרשו במקרה המסוים. אם הוא טוען שאינו יכול להעריך טלפונית, לפחות התעקשו שיעשה זאת עוד בטרם תחילת העבודה. הסיבה לכך היא שלמי שנעול מחוץ לבית או למכונית מרבית המקרים המנעולנים יכולים לתת אומדן על המצב ועל העבודה הנדרשת כבר בעת שיחת הטלפון, ולספק עלות מוערכת של העבודה שבכוונתם לבצע.
– שאלו את איש המקצוע האם המחירים שלו סופיים או שיתווספו להם עמלות שונות ומשונות בהמשך. עשו זאת לפני שאתם מסכמים עם איש המקצוע שאיתרתם כמנעולן בפתח תקווה על הגעה למקום וביצוע העבודה. יש מנעולנים שיבקשו מכם עם תום העבודה תוספת כספית בעבור הגעה דחופה לקריאה באמצע הלילה ויש מנעולנים בפתח תקווה שיוסיפו למחיר שאמרו לכם בטלפון עוד עמלת קילומטרז’ על ההגעה אליכם ועוד. בירור מוקדם של נושא העמלות ימנע מכם עגמת נפש והפתעות לא רצויות.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

 

תחום המנעולנים בפתח תקווה – היזהרו מרמאים

מנעולן מוסמך במרכז הארץ

מנעולן מוסמך במרכז הארץ

יש מקרים שבהם תענה פנייתכם על ידי חברת מנעולן לגיטימית שאין לה כתובת קבועה. במקרה שכזה ייתכן שתסופק לכם הסיבה ויאמר לכם שהעסק נייד או שאין לו משרד והוא פועל מהבית, לכן אין הבעלים מעוניינים שהכתובת הפרטית שלהם תירשם ככתובתו של העסק. ההמלצה הגורפת היא – אם אתם מזמנים מנעולן בפתח תקווה שאינכם מכירים מהעבר, ושהעסק שלו לא מופיע בלוויית כתובת, בררו עם נציג השירות מדוע המצב כזה. אם המענה שתקבלו הוא שמדובר בעסק נייד, ככל הנראה מוטב שתוותרו על השירותים של אותו מנעולן מסוים. מנעולן בפתח תקווה שאין לו משרד או חנות או רישום רציני אמור לעורר ספקות ועלולות להתגלות איתו בעיות עתידיות בנושאים כמו ביטוח וכדומה. ייתכן שרגישו נינוחים ותסתפקו באישורים שהאיש הוא פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל, שיש בידיו את המסמכים הרלוונטיים והמעודכנים, ושאלו הוצגו בפניכם.

אם שיחת הטלפון שלכם נענתה בנוסח: “מנעולן לשירותכם, שלום”, ולא תוך שימוש בשם של עסק מזוהה, מוטב גם כן לוותר. חשוב שיהיה בידיכם שם העסק הרשמי וכתובת לפנייה בעתיד בעת הצורך. עדיף לפנות לאיש מקצוע אחר בחיפוש ‘מנעולן מוסמך בפתח תקווה’ שבצעתם. השפע גדול ואין כל סיבה שתתפשרו על איש מקצוע מסתורי ולא ישיר וכן.

אם המחיר שנקב בו מנעולן מוסמך בפתח תקווה בשיחת הטלפון ביניכם משתנה לחלוטין באומדן שהאיש מבצע בטרם ביצוע העבודה כשהוא כבר בשטח, אל תאפשרו לו לעבוד בעבורכם. מדובר כנראה באדם שמעוניין לנצל את חולשתכם ולהוציא מכם מחיר גבוה מדי בעבור ביצוע המשימה.

חשוב שתבררו מראש אם המנעולן מבוטח. במקרים של עבודות פריצה יכול להיווצר מצב שבו הנכס נפגע במהלך עבוד המנעולן. בנוסף ייתכן מצב שעבודה לא מקצועית או לקויה תזיק לרכושכם. חשוב שלמנעולן בפתח תקווה שבחרתם להעסיק יהיה ביטוח תקף שיכסה ההפסדים שנגרמו לכם בשל העבודה.

המנעולן בפתח תקווה אמור לבקש גם מכם להזדהות בפניו, שכן איש מקצוע רציני ומקצועי בתחום מוכרח לוודא את זהות האנשים ששוכרים את שירותיו ולהיות בטוח שהם באמת בעלי הנכס, וכל זאת עוד בטרםי ביצוע העבודה, כמובן.

לאחר שהבעיה נפתרה והעבודה הושלמה, גם אם אתם בלחץ זמן גדול או בעיצומה של התרגשות רבה, הקפידו לקחת חשבונית מס שבה נכתב בפרוטרוט מהם החלקים אשר הוחלפו, מה תוקן, מהו הסכום שנגבה בעבור העבודה ומה בעבור חלקי החילוף וכן – האם נגבו דמי ההגעה או עמלות כלשהן ועוד.

מנעולן בפתח תקווה לפעם הבאה

לאחר שהשגתם מנעולן בפתח תקווה, שהאיש הגיע וביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם, ועכשיו אתם כבר סומכים עליו ויודעים שהוא איש מקצוע רציני ומצוין, זכרו לשמור על פרטיו – שם החברה שלו או שמו הפרטי וכל פרט שתזדקקו לו לצורך יצירת קשר דחופה או לאו. את פרטי איש הקשר חשוב לא לאחסן רק בזיכרונות המכשיר הנייד שלכם, אלא להכניס אותם גם לספר הטלפונים שלכם ביומנכם האישי. בנוסף שמרו את כרטיס הביקור של המנעולן בפתח תקווה בארנקכם, כדי שתוכלו להמליץ עליו למכרים וגם לאתר אותו באופן מהיר בעת הצורך. בנוסף כדאי להעניק ‘לייק’ או להציע חברות בפייסבוק למנעולן “שלכם” וכן ברשתות החברתיות האחרות. הקפדה על שמירת פרטי ההתקשרות בכמה זירות התרחשות יכולה לחסוך המון זמן והתעסקות בפעם הבאה שבה תזדקקו לשירותי מנעולן בפתח תקווה בדחיפות – בתקווה שפעם כזו לא תשוב בקרוב או בכלל.

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405

אביחי מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

אביחי מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

מאמרים באותו הנושא:

מנעולן בתל אביב