מנעולן באישור משטרת ישראל

מנעולן באישור משטרת ישראל

מנעולן באישור משטרת ישראל ותחום המנעולנות בכלל וכל הנושא של פריצת מנעולים רכבים וכספות בפרט הוא תחום רגיש מאין כמותו. אנו המנעולנים

ניכנסים אל תוך מבצרם של הלקוחות שלנו ואל הנישות הכי רגישות ופרטיות שלהם. שום נותן שירות אחר לא מבצע עבודות כל כך אינטימיות עבור לקוחותיו. ולכן חשוב מאד שהמנעולן אותו אתם מזמינים יהיה מנעולן באישור משטרת ישראל.

מה זה אומר בעצם?

צילינדר MAGNUM לפלדלת רב בריח

צילינדר MAGNUM לפלדלת רב בריח

זה אומר שהמנעולן למד קורס מקיף של תחום המנעולנות ולאחר מכן מקבל אישור ממשטרת ישראל שעברו נקי מבחינת פליליים,אין לו שום הרשעות בעברו, מה שאומר בעצם שאותו מנעולן הוא אדם נקי כפיים. והוא רשאי לעבוד בתחום המנעולנות. מן הסתם אדם שהלך ולמד את המקצוע והשקיע כך כך הרבה כספים וזמן והוא אדם עם עבר ללא דופי, זה האדם אותו תרצו להזמין אל ביתכם ולאפשר לו לפרוץ בעבורכם את הדלת או הכספת ולאחר שהוא יסיים את עבודתו אתם תוכלו לישון בשקט.

איך אני מוודא שהמנעולן באמת מאושר ממשטרת ישראל?

התשובה פשוטה, תשאלו! אדם שנושא תעודת מנעולן מוסמך לא יהסס להציג בפניכם בגאווה את התעודה שלו ואת אישור המשטרה. (בד”כ כל מי שיש בידו תעודת מנעולן הוא גם אדם שמאושר על ידי המשטרה)

אנו בחרת “אור מנעולים” לא רק שמאושרים על ידי משטרת ישראל אלא בעברנו ובהווה נתנו ונותנים שירות בתחום המנעולנות למשטרת ישראל עצמה!

לסיכום: תחום המנעולנות ופריצת המנעולים הוא תחום רגיש מאין כמותו. וודאו לפני הזמנת המנעולן שהוא  אכן נושא את האישורים הנחוצים ושניתן להזמין אותו בלב שקט. זקוקים למנעולן באישור המשטרה שיגיע מייד ויפרוץ בעבורכם את הדלת, הרכב או הכספת? חייגו עוד היום ומנעולן מוסמך מאושר על ידי המשטרה כבר בדרך אליכם! להזמת שירות ולפרטים נוספים חייגו: 053-33-90-405

אביחי מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

אביחי מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

צריכים מנעולן עכשיו?
חייגו עכשיו ותוך 20 דקות אני אצלכם!
053-339-0405